HEALTHCARESTUDIES

Virginia Plajı Amerika Birleşik Devletleri En iyi Uygulamalı Bilimler Önlisansları 2020/2021

Uygulamalı öğrenme ortamlarında başarılı olan öğrenciler, Uygulamalı Bilimler Derecesi'ni takip etmeyi tercih edebilirler. Laboratuvar çalışması, genellikle işyeri ortamını taklit eder, böylece öğrenciler mezun olduktan sonra iş için iyi hazırlanırlar. 

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Virginia Beach Virginia eyaletinde Atlas Okyanusu üzerinde yer alan bir şehirdir. Yaklaşık 447,000 sakinlerinin bir nüfusa ev sahipliği devlet en kalabalık kentidir. Bu işleyen bir kütüphane sistemi, iki üniversite ve çeşitli programlar sunan diğer kurumları bir dizi ile çok okuryazar şehir.

Virginia Plajı ABD'nde Uygulamalı Bilimler Önlisansları Bak 2020/2021

Arama Sonucu Filter

Mesleki Terapide Uygulamalı Bilimler Asistanı

South University
Uygulamalı Bilimler Önlisans
<
Tam zamanlı
<
24&nbsp;-&nbsp;30 aylar
Ingilizce
Kampüs

Mesleki terapi asistanları, bir hastanın iyileşme sürecinin önemli ve takdir edilen bir parçasıdır. Bu alana giren kişiler, yaralı bireylerin iyileşmelerine ve günlük yaşamlar ...

Devamını oku

Uygulamalı Bilim Asistanının Fizik Tedavi Uzmanı

South University
Uygulamalı Bilimler Önlisans
<
Tam zamanlı
<
24&nbsp;-&nbsp;30 aylar
Ingilizce
Kampüs

Fizyoterapist asistanları, fizyoterapistlerin gözetiminde çalışan sağlık hizmeti sağlayıcılarıdır. Görevleri arasında fizyoterapiste tedavi programlarını bir bakım planına gör ...

Devamını oku