Filter
Uygulamalı Bilimler Önlisans
Amerika Birleşik Devletleri Illinois Rock Island Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Uygulamalı Bilimler Önlisansları Rock Island ABD'nde 2019

Uygulamalı Bilimler Akademisi, özel bir çalışma alanına odaklanmak isteyen öğrenciler için cazip bir derecedir. Diğer lisans programlarının aksine, bir AAS birkaç liberal sanat dersi içermektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Uygulamalı Bilimler Önlisansları Rock Island ABD'nde

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Illinois
Rock Island
Eğitim türü
Hız
Trinity College of Nursing & Health Sciences

Hasta bakımının en zorlu alanlarından biri, solunum terapistlerini sağlık bakımının ön planına yerleştiren kardiyopulmoner bozukluklardır. Trinity Hemşirelik ve Sağlık Bi ... [+]

Hasta bakımının en zorlu alanlarından biri, solunum terapistlerini sağlık bakımının ön planına yerleştiren kardiyopulmoner bozukluklardır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Rock Island
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
75 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Trinity College of Nursing & Health Sciences

... [+]

Radyografistler kaliteli hasta bakımını sağlamak için sürekli olarak gayret gösterirler ve özellikle hastalara, kendilerine ve diğerlerine yapılacak radyasyona maruz kalmayı sınırlamayla ilgilenirler.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Rock Island
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
77 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku