Anatomiye Giriş: Anatomik Alfabe Kursunu Öğrenmek

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

İnsan anatomisinin temellerini keşfederek sağlık bilimlerine yolculuğunuza başlayın.

Neden kursa katılıyorsun?

Bu ders insan anatomisini öğrenmekle ilgilidir. Her birimiz kendi bedenimizle sınırlı olduğumuz için, bu kurs çekiciliğinde daha yaygın olamazdı. İnsan anatomisini anlamak, vücudun nasıl çalıştığını anlamak ve sayısız mesleğin temelini oluşturmaksa çok önemlidir.

Yüksek öğretimdeki pek çok öğrenci, aynı anda anlamlarını anlarken çok sayıda yeni kelime ve terim öğrenme ihtiyacı nedeniyle anatomiyi zor bulmaktadır. Bu kurs, anatomiyi erken üçüncül seviyede öğrenmek isteyen öğrenciler için yükü dağıtmaya yardımcı olacaktır.

Bu kurs, 31 Temmuz 2020'ye kadar Avustralya Ticaret ve Yatırım Komisyonu tarafından desteklenen ücretsiz yükseltmeler ve dijital sertifikalar ile Avustralya ile Çalışma koleksiyonumuzun bir parçasıdır. Önde gelen Avustralya eğitim sağlayıcılarından daha fazla kurs keşfedin.

Hangi konuları kapsayacak?

 • Anatomik terminoloji - Bölgeler, düzlemler, yön terimleri ve hareketler.
 • Üst ekstremite kemiklerinin yapıları ve yer işaretleri.
 • Üst ekstremite iskelet kaslarının ekleri ve hareketleri.

Kim akredite oldu?

CPD Sertifikasyon Hizmeti: Bu kurs, sürekli mesleki gelişim ilkelerine uygun olarak CPD Sertifikasyon Servisi tarafından onaylanmıştır.

Ne zaman başlamak istersin?

FutureLearn kurslarının çoğu birden çok kez çalıştırılır. Bir kursun her çalıştırmasının belirli bir başlangıç tarihi vardır, ancak kursa katılabilir ve başladıktan sonra üzerinde çalışabilirsiniz.

 • Şu an müsait

Ne elde edersiniz?

Kursun sonunda şunları yapabileceksiniz:

 • Temel anatomik terminolojiyi ve anatomik konumu keşfedin.
 • Anatomik yapıların pozisyonlarını ve hareketlerini anatomik terminolojiyi kullanarak betimler.
 • Üst ekstremitenin ana anatomik yapılarını tanımlayın ve sınıflandırın.
 • Üst ekstremite yapıları ile eklem hareketi arasındaki ilişkiyi tanımlayın.

Kimler kime gidilecek?

Bu kurs, insan anatomisinin temellerini öğrenmek isteyen herkes içindir ve özellikle sağlık bilimlerinde daha fazla çalışmayı düşünüyorsanız yararlı olacaktır.

Kursu kim geliştirdi?

Charles Sturt Üniversitesi

Charles Sturt Üniversitesi, Avustralya'nın en deneyimli çevrimiçi üniversitesidir ve ülkenin en yüksek mezun istihdam oranına sahiptir. Tarım, sanat, sağlık hizmetleri ve BT'den işletme, hukuk, sosyal hizmet ve öğretime kadar - alanınızdaki en son becerileri edinecek ve sektöre bağlı akademisyenlerden öğreneceksiniz. 7/24 BT desteği, burslar ve canlı bir öğrenci topluluğu ekleyin ve bir sonraki veya ilk kariyer adımınızı güvenle atabilirsiniz.

Ne dahil?

Charles Sturt Üniversitesi, bu kursa katılan herkese ücretsiz bir dijital yükseltme sunuyor, böylece ücretsiz olarak çevrimiçi çalışmanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu, şunları elde edeceğiniz anlamına gelir:

 • Bu kursa sınırsız erişim
 • Makaleleri, videoları, meslektaş incelemelerini ve testleri içerir
 • Uygun olduğunuzda başarınızı kanıtlamak için PDF Başarı sertifikası
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. Daha Az
Londra , Aberdeen , Auckland , Baltimore , Barselona , Banyo , Bathurst , Bergen , Biel / Bienne , Birmingham , Bracknell , Brisbane Şehri , Cambridge , Cape Town , Clayton , Crawley , Charlottesville , Delhi , Dublin , Dundee , Durham , Edinburg , Enschede , Exeter , Fiesole , Cenevre , Greenwich Kraliyet İlçesi , Grenoble , Groningen , Alıç , Hsinchu , Kudüs , Canterbury , Hong Kong , Lancaster , Leeds , Leicester , Leuven , Madrid , Makati , Manchester , Melbourne , Ann Arbor , Milton Keynes , Montrö , Murdoch , Norman Gardens , Norwich , Oxford , Padua , Paris , Darling Heights , Okuma , Rehovot , Seul , Sheffield , deri değiştirmek , Southampton , Glasgow , Guildford , Sidney , Taipei , Tokyo , Trondheim , Uppsala , Warwick , Batı Lafayette , York , Chicago + 68 Daha fazla Daha az