Akıl Sağlığı Bilinci Online Kursu

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

GBM Onaylandı

İnsanlar genellikle akıl sağlığı kelimelerini akıl hastalığı ile eşitler ve akıl sağlığının gerçekte ne olduğuna dair birçok tanım vardır. Zihinsel sağlık sorunları, sosyal arka plana, zekaya, cinsiyete veya diğer faktörlere rağmen herkese olabilir.

Bu ders akıl sağlığı ve akıl hastalığı arasındaki farkı açıklar. En yaygın akıl hastalıklarının semptomlarını kapsar, böylece nelere dikkat edeceğinizi veya bu durumlardan birine sahip biriyle çalışıyorsanız ne bekleyeceğinizi bileceksiniz. Bu koşullardan etkilenenlerle nasıl etkili bir şekilde çalışabileceğinize dair bazı pratik öneriler sağlamanın yanı sıra.

kurs Modül Numarası Modül Adı Geçiş% Gerekli
Akıl Sağlığı Bilinci 1 Akıl hastalığı ve yaygınlık oranları nelerdir 70
Akıl Sağlığı Bilinci 2 Bi-Polar, depresyon, psikotik bozukluklar ve şizofreni belirtileri 70
Akıl Sağlığı Bilinci 3 Anksiyete, kişilik bozukluğu, kendine zarar verme belirtileri 70

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • Tarayıcı: Güncel web tarayıcısı
  • Video: Güncel video sürücüleri
  • Bellek: 1Gb + RAM
  • İndirme Hızı: Geniş Bant (3Mb +)

Süre: 25 dakika (Not: Bu, gösterilen video içeriğinin miktarına bağlıdır ve yuvarlanır. Yükleme süresi veya sorular üzerinde düşünme süresi için hiçbir şekilde açıklanmaz).

mental health, wellness, psychology

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Devamını oku

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Daha Az