Aile Hemşiresi Uygulayıcı Bilim Ustası (FNP)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Utica College, Family Nurse Practer (FNP) 'da çevrimiçi yüksek lisans derecesi sunar. Bir FNP olarak, daha yüksek seviyede hasta bakımı sağlayabileceksiniz. Bu rolde hastaları teşhis ve tedavi edebilir, topluluk programları oluşturabilir ve sağlık hizmetini değiştiren bir araştırma yapabilirsiniz.

FNP derecesi, bir DNP derecesi için gerekli olan 1.000 saate uygulanabilen 2 günlük bir daldırma deneyimi ve 720 pratik saat gerektirir.

FNP Sertifikasyonu: Çevrimiçi MS - FNP programı, sizi Amerikan Hemşireler Sertifikasyon Merkezi (ANCC) veya Amerikan Hemşirelik Uygulayıcıları Akademisi Ulusal Sertifika Kurulu (AANP) aracılığıyla ulusal sertifikasyona hazırlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Devamını oku

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Daha Az