AS Hemşirelik - Geleneksel Pist

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Valencia College Science (AS) lisans programındaki Hemşirelik Associate, hemşirelik alanında uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır. Mevcut hemşirelerin yetersizliği nedeniyle hemşirelikte çok büyük fırsatlar bulunmaktadır. Valencia'nın ulusal olarak akredite edilmiş programı, öğrencileri hemşirelik kariyerlerine hazırlamak için, hemşirelerin günümüzde karşılaştıkları durumları doğrudan birbirine bağlayarak en iyilerden biridir. Program, hemşirelerin beceri ve güven oluşturmasına yardımcı olmak için gerçek yaşam deneyimleriyle birlikte sınıf müfredatı sunmaktadır. Valensiya'nın Hemşirelik programı sınırlı erişime sahiptir, bu da koleje kabul edilmesinin Hemşirelik programına kabul anlamına gelmediği anlamına gelir. Öğrenciler programa başvurmalı ve kabul edilmeli. Programın tamamlanması üzerine, kayıtlı bir hemşire (RN) olmak için Ulusal Konsey Lisans Sınavı almaya hazır olacaksınız.


Valensiya'nın programı yerel sağlık kurumları, Devlet Eğitim Bakanlığı ve Devlet Hemşireliği Kurumu ile koordine edilmektedir ve Hemşirelik Eğitim Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.


Geleneksel parça

Bu program, hemşirelik alanında iş arayan ve herhangi bir Florida devlet üniversitesine, bir RN ile BSN (Hemşirelik Bilimi Lisansı) ile bir hemşirelik dört yıllık lisans derecesini tamamlamak için bir junior olarak devam etmeye karar verebilir öğrenciler için tasarlanmıştır programı.


Program uzunluğu:

 • 72 kredi
 • 5 dönem (gerekli genel eğitim kursları tamamlandıktan sonra)


Nasıl Yapılacağını Öğrenin

 • Hasta sağlığı sorunlarını ve ihtiyaçlarını değerlendirin, hemşirelik bakım planları geliştirin ve yaralanan veya sakatlanan hastalara bakım sağlayın.
 • Hastaları, maksimum düzeyde işleyiş seviyelerine ulaşmak için rehabilitasyonlarına yardımcı olun.
 • Hastaların fiziksel ve duygusal esenliğine dikkat edin.
 • Hastaların güvenliğini ve kişisel haklarını koruyun.
 • Klinik kararları tek başına veya hastanın önemli diğer ve / veya diğer sağlık ekibi üyeleriyle işbirliği içinde yapmak için eleştirel düşünme becerilerini kullanın.


Kariyer Görünümü

Iş Outlook

Kayıtlı Hemşirelerin, önümüzdeki on yıl boyunca Florida'daki tüm meslekler arasında ikinci en büyük yeni iş sayısını elde edeceği tahmin edilmektedir. Kayıtlı hemşirelerin istihdamının, 2014 yılında Bölgemize göre yüzde 26, yani tüm meslekler için ortalamadan yüzde 26 daha fazla büyüyeceği tahmin edilmektedir. Önleyici bakım üzerinde artan bir vurgu dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı büyüme meydana gelecektir; kronik durumların artan oranları; Sağlık hizmetlerine erişimin giderek artan sayıda insanı; ve yaşlanan nüfustan sağlık hizmetlerine olan talep. Emek Piyasası İstatistikleri Florida Bürosu.


Potansiyel Kariyer

 • Kayıtlı hemşire


Hemşirelik Kabul için Adımlar

 1. Bir Hemşirelik Bilgi Seansına katılın. Lütfen istediğiniz parça için program rehberinin bir kopyasını yanınıza getirin. Yerel değilseniz ve bilgi oturumuna katılamıyorsanız, program rehberini gözden geçirin ve Hemşirelik Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyun.
 2. Valencia College başvur.
 3. Hemşirelik programına başvurmadan önce gerekli genel eğitim kurslarını tamamlayın.
 4. Transkriptleriniz alındıktan ve değerlendirildikten sonra, uygunluk şartlarını karşılıyorsanız, Hemşirelik programına başvurabilirsiniz.

Not: Öğrencileri ve mevcut Valensiya öğrencileri transferi, Hemşirelik başvurusunu göndermeden önce bir danışmanla görüşmek için randevu almalıdır.


Uluslararası öğrenciler

Geçtiğimiz sonbahar 2017, Valencia College , aşağıdaki programların dışında herhangi bir Sağlık Bilimleri Programına başvurmak isteyen Uluslararası Öğrencilerden başvuru almaya başlayacak:

 • Hemşirelikte Hızlandırılmış Parça
 • Tüm Lisans Derecesi programları
 • Tüm İleri Teknik Sertifika (ATC) programları
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Valencia College won the 2012 Aspen Prize for Community College Excellence, recognizing it as the best two-year college in the United States. We were named the best because we provide a quality educat ... Devamını oku

Valencia College won the 2012 Aspen Prize for Community College Excellence, recognizing it as the best two-year college in the United States. We were named the best because we provide a quality education and help students reach their goals. We have one of the highest graduation rates in the country and provide guaranteed transfer to a state university. Valencia College is a more affordable place to start your U.S. education. We provide the first two years of a bachelor’s degree, but our tuition costs 40 percent less than a state university’s. We also have great professors and advisors, small class sizes, and plenty of support resources to help you succeed. With more than 175 countries represented on our campuses, Valencia College welcomes students from all over the world. And, wherever you come from, we’ll help you have a successful U.S. college experience. Daha Az
Orlando , Orlando , Kissimmee , Orlando , Orlando , Orlando , Orlando , Kissimmee , Kış Parkı , Kissimmee , Orlando + 10 Daha fazla Daha az