Valencia College Science (AS) lisans programındaki Hemşirelik Associate, hemşirelik alanında uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır. Mevcut hemşirelerin yetersizliği nedeniyle hemşirelikte çok büyük fırsatlar bulunmaktadır. Valencia'nın ulusal olarak akredite edilmiş programı, öğrencileri hemşirelik kariyerlerine hazırlamak için, hemşirelerin günümüzde karşılaştıkları durumları doğrudan birbirine bağlayarak en iyilerden biridir. Program, hemşirelerin beceri ve güven oluşturmasına yardımcı olmak için gerçek yaşam deneyimleriyle birlikte sınıf müfredatı sunmaktadır. Valensiya'nın Hemşirelik programı sınırlı erişime sahiptir, bu da koleje kabul edilmesinin Hemşirelik programına kabul anlamına gelmediği anlamına gelir. Öğrenciler programa başvurmalı ve kabul edilmeli. Programın tamamlanması üzerine, kayıtlı bir hemşire (RN) olmak için Ulusal Konsey Lisans Sınavı almaya hazır olacaksınız.


Valensiya'nın programı yerel sağlık kurumları, Devlet Eğitim Bakanlığı ve Devlet Hemşireliği Kurumu ile koordine edilmektedir ve Hemşirelik Eğitim Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.


Geleneksel parça

Bu program, hemşirelik alanında iş arayan ve herhangi bir Florida devlet üniversitesine, bir RN ile BSN (Hemşirelik Bilimi Lisansı) ile bir hemşirelik dört yıllık lisans derecesini tamamlamak için bir junior olarak devam etmeye karar verebilir öğrenciler için tasarlanmıştır programı.


Program uzunluğu:

 • 72 kredi
 • 5 dönem (gerekli genel eğitim kursları tamamlandıktan sonra)


Nasıl Yapılacağını Öğrenin

 • Hasta sağlığı sorunlarını ve ihtiyaçlarını değerlendirin, hemşirelik bakım planları geliştirin ve yaralanan veya sakatlanan hastalara bakım sağlayın.
 • Hastaları, maksimum düzeyde işleyiş seviyelerine ulaşmak için rehabilitasyonlarına yardımcı olun.
 • Hastaların fiziksel ve duygusal esenliğine dikkat edin.
 • Hastaların güvenliğini ve kişisel haklarını koruyun.
 • Klinik kararları tek başına veya hastanın önemli diğer ve / veya diğer sağlık ekibi üyeleriyle işbirliği içinde yapmak için eleştirel düşünme becerilerini kullanın.


Kariyer Görünümü

Iş Outlook

Kayıtlı Hemşirelerin, önümüzdeki on yıl boyunca Florida'daki tüm meslekler arasında ikinci en büyük yeni iş sayısını elde edeceği tahmin edilmektedir. Kayıtlı hemşirelerin istihdamının, 2014 yılında Bölgemize göre yüzde 26, yani tüm meslekler için ortalamadan yüzde 26 daha fazla büyüyeceği tahmin edilmektedir. Önleyici bakım üzerinde artan bir vurgu dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı büyüme meydana gelecektir; kronik durumların artan oranları; Sağlık hizmetlerine erişimin giderek artan sayıda insanı; ve yaşlanan nüfustan sağlık hizmetlerine olan talep. Emek Piyasası İstatistikleri Florida Bürosu.


Potansiyel Kariyer

 • Kayıtlı hemşire


Hemşirelik Kabul için Adımlar

 1. Bir Hemşirelik Bilgi Seansına katılın. Lütfen istediğiniz parça için program rehberinin bir kopyasını yanınıza getirin. Yerel değilseniz ve bilgi oturumuna katılamıyorsanız, program rehberini gözden geçirin ve Hemşirelik Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyun.
 2. Valencia College başvur.
 3. Hemşirelik programına başvurmadan önce gerekli genel eğitim kurslarını tamamlayın.
 4. Transkriptleriniz alındıktan ve değerlendirildikten sonra, uygunluk şartlarını karşılıyorsanız, Hemşirelik programına başvurabilirsiniz.

Not: Öğrencileri ve mevcut Valensiya öğrencileri transferi, Hemşirelik başvurusunu göndermeden önce bir danışmanla görüşmek için randevu almalıdır.


Uluslararası öğrenciler

Geçtiğimiz sonbahar 2017, Valencia College , aşağıdaki programların dışında herhangi bir Sağlık Bilimleri Programına başvurmak isteyen Uluslararası Öğrencilerden başvuru almaya başlayacak:

 • Hemşirelikte Hızlandırılmış Parça
 • Tüm Lisans Derecesi programları
 • Tüm İleri Teknik Sertifika (ATC) programları
Program dili:
 • Ingilizce
Valencia College
Son Güncelleme Kasım 15, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Oca 6, 2020
Duration
3 - 5 yıl
Tam zamanlı
Price
9,383 USD
Uluslararası Öğrenciler için harcanan Yıllık Harcamalar ve harçlar, ayrıca kitap, malzeme ve zorunlu sigorta bedeli.
Deadline
Bilgi iste
Application Deadline Outside the U.S. October 15, 2019 Application Deadline Inside the U.S.
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 6, 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Application Deadline Inside the U.S. November 15, 2019 Application Deadline Inside the U.S.
Start Date
Oca 6, 2020
End Date
May 5, 2020
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Application Deadline Outside the U.S. October 15, 2019 Application Deadline Inside the U.S.

Oca 6, 2020

Location
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Application Deadline Outside the U.S. October 15, 2019 Application Deadline Inside the U.S.
End Date
May 5, 2020
Son başvuru tarihi
Bilgi iste
Application Deadline Inside the U.S. November 15, 2019 Application Deadline Inside the U.S.
End Date

AS Nursing – Traditional Track