şiroterapi tıbbı doktoru programı

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Programa genel bakış

National University'de, öğrencilere kapsamlı olarak eğitim verilir ve hastalara bütün sağlık iyileşmesi sağlamak için kanıta dayalı tıp eğitimi verilir. Öğrenciler, diğer doğal sağlık hizmetlerine odaklı mesleklerin yanında entegre bir öğrenim ortamında eğitim görürler. Öğrenciler, birinci temas, birincil bakım doktorları olmaya hazırdır, çok çeşitli hasta ve koşulları teşhis etmeye, tedavi etmeye ve yönetmeye hazırdır.

Müfredat

Doktor Şiroterapi derecesi, Illinois kampüsünde veya Florida'daki sitemizde en az on trimesterde kazanabilirsiniz. Öğrenciler yıl boyunca okula devam ederler ve programı üç yıl dört ayda tamamlayabilirler.

Ulusal Üniversitenin ayırıcı ve yenilikçi müfredatı, insan biyolojisi ve anatomisi konusunda kapsamlı bir temel ve tanı ve tedavide kapsamlı el eğitimi sunmaktadır. Program boyunca fleksion dağıtma tekniğini de içeren çeşitlendirilmiş teknik müfredatımız aracılığıyla çeşitli kayropraktik ayarlamalara nasıl başlayacağınızı öğreneceksiniz.

İntegratif Öğrenme

Öğrenciler sınıfta diğer sağlık programlarındaki öğrencilerle birlikte öğrenir ve aynı zamanda hastaları entegre bir klinikte işbirliği içinde tedavi eder. Ulusal Üniversitenin işbirlikli öğrenme üzerine odaklanması, öğrencileri rakiplerinden ziyade meslektaşları olmaya teşvik eder. Bu, onları bugünün entegre sağlık hizmetleri alanında gelecekteki kariyer için daha iyi hazırlar. Ayrıca, NUHS öğrencileri çift ​​lisans programlarına kayıt yaptırarak meslek kimlik bilgilerini genişletebilirler.

Tesisler

Öğrenciler modern dershanelerde SMART panoları gibi en yeni teknoloji kullanılarak öğretilirler. 40 insan kadavrası üzerindeki brüt anatomi laboratuarı konutu, proseksiyon veya sanal öğretim yerine, elle diseksiyon yoluyla öğrenmenizi sağlar. Gerçekten disseksiyona ek olarak NUHS, anatomi eğitimi için günümüzün en teknolojik olarak gelişmiş dijital görselleştirme sistemi olan The Anatomage Table'i sunmaktadır. Aktif öğrenme, klinik ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için "standartlaştırılmış hastalar" ile çalışacağımız Eğitim ve Değerlendirme Merkezi'ndeki klinik bilim çalışmaları sırasında devam etmektedir. Tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin »

Klinik fırsatlar

Her DC öğrencisi, stajyerlerin gelecekteki mesleki başarılarının anahtarı olan zorlu, gerçek dünya tecrübesini sunmak için tasarlanmış tam yıllık bir klinik stajına hizmet etmektedir. Klinik deneyim ya bir Bütün Sağlık Merkezi'nde ya da kâr amacı gütmeyen klinikler, kâtip çalışması ya da hastane rotasyonları da dahil olmak üzere çeşitli staj fırsatları ile tamamlanabilir. Fırsatlar Illinois ve Florida'da mevcuttur. Daha fazla bilgi edin "

Nasıl Başvurulur

National University'de, kabul süreçlerinizin her aşamasında size yardımcı olmak için buradayız. Online kabul formumuzu doldurarak veya 1-800-826-6285 numaralı telefonu arayarak başlamak kolaydır.

Aşağıda, kabul şartlarının hızlı özetini bulabilirsiniz:

  • Rolling başvuru çizelgesi, Eylül, Ocak veya Mayıs üç aylık dönemler için başvuru yapmanıza izin verir.
  • Çevrimiçi ya da kağıt başvurusunu tamamlayın ve başvuru ücreti olarak 55 ABD doları
  • 3 deneme cevabı yaz (minimum 400-500 kelime)
  • İki karakter referansları sağlayın
  • Bütün resmi lisans kolej transkriptlerini gönderin
  • $ 225 rezervasyon depozitosu
  • Kabul için Önkoşullar

Bahar 2018 Başvuru Tarihi

Ocak trimesterinin tüm başvuruları 1 Aralık 2017 tarihine kadar teslim edilmelidir.

Yaz 2018 Başvuru Tarihi

Mayıs üç ayı için tüm başvurular 1 Nisan 2018 tarihine kadar sunulmalıdır.

Erken Başvur

Transkript, makale, karakter referansları vb. Sunulması, incelenmesi ve değerlendirilmesi için zamana izin vermek için DC, ND, MSOM veya MSAc programlarına başvurunun program başlamadan 9-12 ay önce yapılması önerilir. Amaçlanan dönemi daha erken başlatan adaylar başvuru sürecini tamamlayacak zamanın olup olmayacağını belirlemek ve bu üç aylık dönem için hala başvuruların kabul edildiğini teyit etmek için Kabul Merkezleri ile temasa geçmelidir.

Bilinmesi Gereken Önemli

DC, ND, MSOM ve MSAc programlarına başvuran adaylar, başvurunun tüm bölümlerini (örneğin, denemeler, transkriptler vb.) Bir kerede birlikte göndermeksizin başvuruda bulunabilirler. Buna ek olarak, DC ve ND başvuranlar lisans eğitimi almadan önce başvurabilirler ve önkoşul derslerini almaları gerekir. Tüm adaylar, kompozisyon kompozisyonlarını düşünerek düşünmeli ve belirtilen talimatlara uymaya dikkat etmelidirler. Başvuru sahiplerinin başvurularıyla ilgili makale göndermesi gerekmez ve makale ve belgeleri ayrı ayrı sunabilirler. Lütfen, ilk profesyonel programda (DC, ND, MSOM, MSAc) bulunan kompozisyon sorularının bir PDF'sine bakın.

Son Güncelleme Eki 2017

Okul Hakkında

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining ... Devamını oku

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining broad-scope integrative medicine with patient-centered care. Daha Az
Lombard , Saint Petersburg + 1 Daha fazla Daha az