Resmi açıklamayı okuyun

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi (NKUA) modern Yunan entelektüel geleneğinin, yaşamın ve uluslararası varlığın ayrılmaz bir parçasıdır. Eski bir kurulan ismi ve otoriteyi modern harfler ve bilimde dinamik bir gelişme ve yaratıcı katılımla başarıyla birleştirir.

Atina Ulusal Kapodistrian Üniversitesi E-Öğrenme Merkezi

2001 yılından beri faaliyet gösteren Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi'nin Ek Uzaktan Eğitim Programı (E-Öğrenme), teorik ve akademik bilgileri pratik ve uygulamalı becerilere bağlayan uzaktan eğitim programlarını sağlamaktadır kendi mesleki alanlarında.

Son 16 yılda, E-Öğrenme Programı, arkeoloji ve felsefeden ekonomiye geniş bir eğitim yelpazesini kapsayan 250'den fazla farklı programda 45.000'den fazla kişiyi eğitmiştir. Tüm yeni programlar, dinamik ve rekabetçi bir profesyonel profil oluşturmak için işgücü piyasasında ulusal ve uluslararası düzeyde gerekli olan bilgi ve becerileri dikkate alarak tasarlanmıştır.

Programlar sadece internet üzerinden yürütülmekte ve tüm yaş gruplarına hitap edilmektedir. Mesleki kariyerine yeni başlayan insanlardan iş yöneticisi olarak çalışanlara veya sunulan alanlardan herhangi birine güçlü bir ilgi duyanlara.

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nden üst düzey akademisyenler ve uzmanlar programların Akademik Denetçileri olarak katılıyor.

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi'nin E-Öğrenme Programının Bilimsel Süpervizörü Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nden Panagiotis E. Petrakis Üniversitesi Ekonomi Profesörüdür.

E-öğrenmenin hedefleri

Programlarımızın nihai amacı tespit edilen eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve bilgilerini arttırmak ve yeni beceriler kazanmak isteyen insanlara gerekli tamamlayıcı nitelikleri sağlamaktır.

Programların çoğunda Mesleki Eğitim ve Öğretim'e (ECVET) kredi puanı verilirken, mezunlar Sertifikaya ek olarak Europass Diploma Eki alıyorlar. ECVET'in kullanımı, farklı Eğitim Merkezleri programları arasında kredi puanlarının tanınması, aktarılması ve biriktirilmesini sağlar.

Neden e-öğrenme stajyer için iyi bir seçimdir?

  • Erişim ve esneklik artışı
  • İş ve eğitim birleştirmeyi beceri
  • Seyahat süresi ve maliyetlerin azaltılması
  • Daha fazla öğrenci merkezli yaklaşım
  • İş yeri için gerekli olan 21. yüzyıl becerilerinin kazanılması
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Certificate

E-Learning University of Athens

Bu çevrimiçi kurs, uygun beslenme ve kardiyovasküler problemler ve bunlara yönelik risk faktörleri (hipertansiyon, yüksek kan lipidleri, kan şekeri vb.) Temelinde diyette ... [+]

Bu çevrimiçi kurs , uygun beslenme ve kardiyovasküler problemler ve bunlara yönelik risk faktörleri (hipertansiyon, yüksek kan lipidleri, kan şekeri vb.) Temelinde diyette yapılması gereken değişiklikler yoluyla kardiyovasküler hastalıkların önlenmesine odaklanmaktadır. Sağlık konularında Atina Üniversitesi'nin uzmanlığına dayanıyor ve son yıllarda şu ana dek pek çok mezunu Yunan dilinde başarıyla çalışıyor.

Bu bağlamda, beslenme biliminin temel prensipleri (vitaminlerin, minerallerin ve suyun önemi, enerji ihtiyacını belirleyen faktörler), dengeli bir diyet için öneriler ve Akdeniz diyetinin özellikleri sunulmaktadır. Buna ek olarak, tıbbi beslenme tedavisi, muhtemel ilaç-besin etkileşimleri, kardiyovasküler problemler ve risk faktörleri açısından diyetteki değişiklikler de sunulmaktadır. Aynı zamanda aterosklerozu tanımlar ve beslenme rolünü bu süreçte netleştirir.... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
24 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
E-Learning University of Athens

"İnsan Üreme" dersi, Biyoloji, Genetik, Reprodüksiyon Endokrinolojisi alanlarında yüksek düzeyde uzmanlık eğitimi vermektedir ve bu bilim alanının birinci sınıf eğitimini ... [+]

"İnsan Üreme" dersi, Biyoloji, Genetik, Reprodüksiyon Endokrinolojisi alanlarında yüksek düzeyde uzmanlık eğitimi vermektedir ve bu bilim alanının birinci sınıf eğitimini sağlayan uzmanlar (Jinekologlar, Endokrinologlar, Biyologlar, Ebeler, Araştırmacılar, Hemşireler vb.) Için geçerlidir.

Bu çevrimiçi kurs, kuramsal bilgileri ve klinik araştırmaların yanı sıra bireysel konular üzerine pratik deneyim birleştirir. Fiziksel varlığı gerektiren staj, GENESIS ATHENS Clinic'in (Yunanistan) toplantı odaları, ameliyat odaları, klinik laboratuarlarında ve saf araştırma alanlarında telematik ve kişisel katılımlı canlı modeller ve simülatörler kullanılarak gerçekleşir . Kurs, 25 hafta teorik eğitim ve 1 haftalık pratik eğitim içerir.... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
36 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
E-Learning University of Athens

Kök Hücre Biyolojisi ve Rejeneratif Tıp'daki mevcut çevrimiçi ders, Hücre Terapisi ve Doku Mühendisliği'nin temel özelliklerini içeren klinik odaklıdır. ... [+]

Kök Hücre Biyolojisi ve Rejeneratif Tıp'daki mevcut çevrimiçi ders, Hücre Terapisi ve Doku Mühendisliği'nin temel özelliklerini içeren klinik odaklıdır. Öğrenciler, kök hücre uygulamaları, nanotıp, doku mühendisliği gibi modern terapötik yaklaşımlara uygulanabilen yeni teknolojileri öğrenme fırsatı bulmaktadır.

Proje konuları arasında kök hücre biyolojisi, hücre terapisi, doku mühendisliği, fonksiyonel iskele, biyomalzemeler bulunmaktadır.

Kurs, Tıp, Biyoloji, Biyokimya veya ilgili alanlarda en az bir derecesi bulunan uygun nitelikli Yunan ve Uluslararası mezunlara açıktır. Online kurslarımızın Nanoteknoloji-Nanotıp kategorisine dahildir ve kullanıcı dostu bir eğitim platformu üzerinden çalışır. Katılımcı, tüm birimleri başarıyla tamamladıktan sonra, bir eğitim sertifikası alır.... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
10 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
E-Learning University of Athens

Bu e-öğrenme programının amacı katılımcıları nanodiagnostik ve nanosurgery alanlarına tanıtmaktır. ... [+]

Sağlık Bilimleri alanında nanoteknolojinin kullanılması, insan hastalıklarının teşhis ve invaziv tedavisinde yeni ve umut verici uygulamaları tetiklemiştir.

Geliştirilmiş görüntüleme özelliklerine sahip yeni araçların geliştirilmesi, hastalıkların erken tanımlanmasına yol açacaktır. Görüntüleme nanotool'ları, non-invazif hem de intraoperatif görüntüleme yaklaşımları kullanarak tümörleri görselleştirmeyi mümkün kılmaktadır.

Bu e-öğrenme programının amacı katılımcıları nanodiagnostik ve nanosurgery alanlarına tanıtmaktır.

Nanotool'ların biyolojiyle entegrasyonu, tanısal cihazların, kontrast ajanların, analitik aletlerin, fizik tedavi uygulamalarının ve ilaç dağıtım araçlarının geliştirilmesine yol açmıştır.... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
10 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Ders

E-Learning University of Athens

Nanoteknoloji multidisipliner bir alandır ve Sağlık Bilimleri alanında kullanımı, canlıların yanı sıra tarımsal süreçlerin tanı ve tedavisinde de yenilikçi uygulamalara ... [+]

Nanoteknoloji multidisipliner bir alandır ve Sağlık Bilimleri alanında kullanımı, canlıların yanı sıra tarımsal süreçlerin tanı ve tedavisinde de yenilikçi uygulamalara yol açmıştır.

[-]
Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
10 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
E-Learning University of Athens

... [+]

Katılımcı Profili

Programın Amacı

Nanoteknoloji, nanoteknolojinin tıpta uygulanması, daha önce tahmin edilemeyecek, dünyada yeni bir hastalık teşhisi ve terapisi dünyasını başlattı. Günümüzde, spesifik hastalık hedefleme ve terapi, antikorlar gibi parçalar kullanarak ve hastalık bölgesinde salınabilen terapötik yükleri içeren yeteneklere sahip yeni çok fonksiyonlu nanoplatformlar oluşturulabilir. Teşhis ve terapi yöntemlerini birleştiren, şimdi de terapötik olarak adlandırılan vizyon, sadece birkaç yıl önce fütüristik olarak kabul edildi, ancak şu anda açıkça başarılabilir - geleceği neredeyse şimdi!... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
10 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku