Resmi açıklamayı okuyun

Akademi Grubu Yeni Zelanda geniş bir yelpazede sunan Yeni Zelanda'nın en köklü özel öğretim sağlayıcılarından biridir Seviyelerde 1-5 de öğrenme programları Yeni Zelanda Yeterlilikler Çerçevesi üzerinde.

Akademi Yeni Zelanda hands-pratik öğrenme kariyerinde bir sonraki adıma götürecek sunuyor. Biz 1987 yılından beri öğrenci eğitim olmuştur ve bizim deneyim bizi başarılı kılan da budur.

Öğrencilerimiz güçlü toplum yarar ve okullar ile sanayi bağlantıları, işverenler, Sanayi ve Hükümet kurumları. Bizim temel direktifler biri, yerel işyerlerinin talepleri karşılanmaktadır sağlanmasıdır.

bulma ve iş tutmak: Akademi programının bir parçası olarak, biz size büyük zorluğa gerekir güven inşa yardımcı olmak için zorlu deneyimler sunar. bizimle zaman inisiyatif almak ve şansa yetkisi olacak. Biz her gün başarı görmek ve motive etmek için gücünü anlıyorum.

Kızımız için Uluslararası öğrencilerBiz sunuyoruz Eczane Teknisyeni Programı - Bir olmak için gerekli NZQA onaylı yeterlilik Seviye 5 Eczane Teknisyeni Dispanseri. herhangi bir öğrenme Programın tamamlanması üzerine, Akademi öğrencileri elde beceri ve standartların ulusal olarak tanınan sertifika sağlayan uygun NZQA birim standartları ve ulusal sertifika verilecektir.

Burada at Akademi Yeni Zelanda hepimizin programlar arasında birleşik bir odak var; Öğrencilerimizin tüm heyecan verici ve farklı sektörlerde değerli, kaliteli nitelik ve becerileri kazandırmak için. Değerlerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır ve bu yol gösterici ilkeler sunulan konularda eğitim sırasında Akademi Yeni Zelanda ilk tercihi olmak yardımcı olur.

  • Bizim Lisansüstü Promise
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Certificate

Academy New Zealand

Eczacılık Yeni Zelanda Sertifika (Eczane Teknisyeni) - Seviye 5 Bir Eczane Dispanseri Teknisyeni olmak için gerekli NZQA onaylı yeterlilik. Bizim ders gerekli teknik bece ... [+]

eczane sektöründe kariyeriniz burada başlar

Eczacılık Yeni Zelanda Sertifika (Eczane Teknisyeni) - Seviye 5 Bir Eczane Dispanseri Teknisyeni olmak için gerekli NZQA onaylı yeterlilik.

Bizim ders gerekli teknik beceri ve ilaç bilgi tüm Eczane Teknisyeni olmak ve Akademi Yeni Zelanda bu talep yeterlilik sunan Yeni Zelanda tek okullarından biridir öğretir.

Orada nitelikli Eczane Teknisyenleri için Yeni Zelanda'da iş yükleri ve biz sektöründe çalışan mezunlarımızın% 93 olması gurur duyuyoruz.

Kurs içeriği İşleme reçete - Hesaplamalar - Mevzuat - - Bileşik - Danışmanlık istemcileri - İlaçlar - eczacılık ürünleri Taşıma İnsan Biyolojisi Öğrenciler Yeni Zelanda'nın önde gelen eczanelerin bazı dispanser iş tecrübesi üstlenecek ve eczane kariyer içine mezunları yardımcı olmaya kararlıyız. Kariyer Olanakları Eczane Teknisyeni - Eczane Perakende Yardımcısı - Eczane Perakende Alıcı - İlaç Temsilcisi - İmalat Eczane Teknisyeni Sertifikalar Eczane Teknisyeni Seviye 4 NZ Belgesi - - Eczane Teknisyeni Seviye 5 NZ Belgesi (Eczane Uygulamasına Giriş) Eczacılık NZ Belgesi Seviye 3 Giriş Kriterleri ... [-]
Yeni Zelanda Auckland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
54 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku