Cavendish University Uganda

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Cavendish University Uganda (CUU), Uganda Ulusal Yüksek Eğitim Konseyi (UNCHE) tarafından lisanslıdır ve onaylanmıştır ve 2008 yılında kurulmuştur.

CUU'nun öğrenci merkezli akademik modeli, öğretme ve öğrenmede küresel en iyi uygulamaları uygular ve öğrencileri sorumlu, eğitimli, istihdam edilebilir ve girişimci vatandaşlara (REEE) dönüştürmek üzere olan MÜB'in Misyonunu yerine getirmeyi amaçlar.

CUU, dört Hukuk Fakültesinde, Bilim'de ev sahipliği yapan piyasaya uygun ve akredite edilmiş akademik programlar sunmaktadır.

CUU'da öğrenme, yenilikçi, öğrenci merkezli, katılımcı, aktif ve pratiktir. Harmanlanmış öğrenmeyi, projeleri, vaka çalışmalarını, uzaktan öğrenmeyi ve diğer etkili ve aktif öğrenme biçimlerini desteklemek için bir teknoloji platformu kullanılmaktadır.

CUU 15'ten fazla ülkeden gelen büyük bir öğrenci nüfusuna sahiptir. CUU'dan 5.000'den fazla öğrenci, kuruluşundan bu yana sertifika, diploma, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde birçok farklı disiplinde mezun olmuştur.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Misyon

Öğrencileri sorumlu, eğitimli, istihdam edilebilir, girişimci vatandaşlara dönüştüren erişilebilir, yüksek kaliteli, araştırmaya dayalı eğitim sağlamak.

Vizyon

Dönüştürücü, pazarla ilgili kaliteli bir eğitim veren Afrika'da örnek bir üniversite olmak.113234_pexels-photo-1181355.jpeg

Bizim hikayemiz

Konumlar

Kampala

Address
Plot 1469 Ggaba Road
Kampala, Merkezi Bölge, Uganda