Resmi açıklamayı okuyun

Güçlü akademik yapısı, araştırma olanakları, uluslararası başarıları, canlı sosyal ortamı ve mezuniyet sonrası geniş bir yelpazedeki iş olanakları ile Koç Üniversitesi, Türkiye'de ve yurtdışında en iyi öğrencilerin dikkatini çekiyor. Koç Üniversitesi'nin mükemmellik konusundaki taahhüdü ve kaynaklara uygun programları, ABD, İngiltere ve AB'deki en iyi üniversitelerden prestijli uluslararası akademisyenleri de çekmektedir.

2018-19 yıllarında Koç Üniversitesi, Türkiye'de 1. Sırada , Times Higher Education BRICS sıralamasında 13. sırada ve dünya genelinde en genç 50 üniversite arasındadır .

Önemli

 • Düşük öğrenci fakültesi oranı (11'e 1)
 • Tüm programlar İngilizce olarak öğretilir (Hemşirelik ve Hukuk hariç)
 • Fakülte, Ivy League ABD üniversitelerinden ve birinci sınıf Avrupa kurumlarından derece derecesine sahiptir.
 • Son teknoloji ekipman ve kaynaklarla 194 araştırma laboratuvarı
 • 22 Araştırma Merkezi, 5 Araştırma ve Eğitim Forumu
 • Öğrenci değişimi ve araştırma işbirliği için dünya çapında 200'den fazla uluslararası üst düzey ortak
 • Türkiye’deki en iyi üç üniversite arasında fakülte başına yayınlar ve atıflar
 • 164, 50 milyon USD değerinde harici olarak devam eden araştırma projelerini finanse etti
 • Türkiye'deki 16 aktif projenin 14'üne ev sahipliği yapan, ERC hibesi için ihalelerde Türkiye'nin en başarılı yükseköğretim kurumu
 • Türkiye Bilimler Akademisi'nin 90 üyesinden 16'sı Koç Üniversitesi'nden
 • Yüksek kalibreli uluslararası öğrenciler için burslar mevcuttur
 • Koç Üniversitesi, ulusal ve uluslararası olarak akreditasyonları ve üyelikleriyle tanınır. İşletme Enstitüsü, Türkiye'deki tek EQUIS ve AMBA onaylı işletme okuludur.

Üst Düzey Fakülte ile Araştırma Olanakları

Koç Üniversitesi Yüksek Lisans Programları, üstün akademisyenleri gerekli araştırma deneyimiyle birleştiren güçlü bir araştırma bileşenine sahiptir. Benzer şekilde lisans öğrencileri de araştırma projelerinde öğretim üyeleriyle birlikte çalışırlar. Bu araştırma faaliyetleri araştırma için yaratıcılığını ve keskinliğini arttırır.

Bilimsel ve uygulamalı araştırma yapmak, çeşitli alanlarda politika önermek ve akademik bilgileri sosyal, ekonomik ve yasal alanlarda yaymak Koç Üniversitesi'nin araştırma merkezleri, kurumun araştırmaya olan vurgusunun benzersiz bir boyutudur.

Uluslararası öğrenciler için burslar

Koç Üniversitesi, yeni nesil araştırmacıları doktora için tam burslu olarak desteklemektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı kabul edilen tüm adaylar için yüksek lisans programları için programlar ve kısmi veya tam burslar.

Uluslararası lisans başvuruları için giderek artan sayıda ülkeye özgü ve liyakat temelli burslar vardır.

Mezun Başarı Öyküleri

Koç Üniversitesi mezunları çeşitli ulusal ve uluslararası işletmelerde profesyonel olarak başarılıdırlar veya Harvard, Yale, Princeton, Georgia Tech, Stanford, MIT, Imperial College ve diğerleri gibi dünyanın en üst düzey üniversitelerinde doktora sonrası pozisyon ve dereceleri takip etmektedirler.

dh
Koç Üniversitesi'nin güçlü akademik teklifleri, düzenli sosyal aktiviteler, öğrenci kulüpleri, spor takımları ve gönüllü kuruluşlar da dahil olmak üzere canlı bir sosyal çevre ve dinamik kampüs hayatı ile desteklenmektedir.

Üniversitedeki kampüs hayatı, sosyal ve kültürel aktiviteler bolluğu ile canlı bir ortam sunar. Sınıflar ve laboratuvarlar en son teknolojik altyapı ve destek sistemleri ile donatılmıştır. Ek olarak, Koç Üniversitesi ailesinin tüm üyeleri için mükemmel atletizm ve dinlenme tesisleri mevcuttur.

Araştırma Olanakları

KOC UNIVERSITY araştırma misyonu evrensel bilgi birikimine katkıda bulunmak ve entelektüel, teknolojik, ekonomik ve sosyal gelişmeleri küresel ölçekte etkilemektir. Öğretim üyeleri kendi alanlarına hem bireysel hem de stratejik olarak tasarlanmış disiplinler arası takımlarda katkıda bulunur. Bilimsel ve uygulamalı araştırma yapmak, çeşitli alanlarda politika önermek ve akademik bilgileri sosyal, ekonomik ve yasal alanlarda yaymak KOC UNIVERSITY araştırma merkezleri, kurumun araştırmaya olan vurgusunun benzersiz bir boyutudur.

Lisans öğrencileri fakülte üyeleri ile birlikte araştırma projelerinde çalışırlar. Bu araştırma faaliyetleri araştırma için yaratıcılığını ve keskinliğini arttırır. Benzer şekilde, KOC UNIVERSITY Lisansüstü Programları, üstün akademisyenleri gerekli araştırma deneyimiyle birleştiren güçlü bir araştırma bileşenine sahiptir.

Gittikçe küreselleşen pazarın ve uluslararasılaşmanın doğal değerinin bilincinde olan Koç Üniversitesi, 21. yüzyılda önemli bir uluslararası varlığın temelini oluşturuyor. Bu nedenle, üniversite, farklı düşüncelerin, kültürlerin, değerlerin ve kişilikleri yalnızca birlikte yaşamaya değil aynı zamanda bireyin ve kollektifin genişlemesine de katkıda bulunan farklı bir kampüsü değerlendiriyor ve aktif olarak takip ediyor. Koç Üniversitesi, farklı düşüncelerin, kültürlerin, değerlerin ve kişilikleri yalnızca birlikte yaşamaya değil aynı zamanda bireyin ve kollektifin genişlemesine de karşılıklı olarak katkıda bulunan farklı bir kampüse değer verir ve aktif olarak devam eder.

Uluslararası öğrenci kabulleri

Uluslararası Lisans veya Yüksek Lisans Öğrencileri olarak başvuru yapmak isteyen öğrenciler, Türkiye dışındaki bir ülkenin vatandaşlığını elinde bulundurmalıdır (vatansız vatandaşlar ve mülteciler de başvurabilir). Başvuru sahipleri, Türkiye'de ya da bir Türk lisesininkine eşdeğer bir okulda orta öğretimi başarıyla tamamlamış olmalı veya şu anda orta öğretimin son yılında olmalıdırlar. Tüm detaylar için https://international.ku.edu.tr/ adresini ziyaret edin. er

 • Tüm programlar İngilizce olarak öğretilir (Hemşirelik programı ve bazı hukuk dersleri hariç)
 • Lisansüstü öğrencilerin% 25'i intalt = "uluslar arası, ovalt'i temsil eden =" er 50 ülkede
 • Tam vize ve göçmenlik desteği offalt = "Intalt tarafından oluşturulmuş =" uluslararası Topluluk Ofisi (ICO) ile sosyal ve dil entegrasyon etkinlikleri
 • Araştırma, öğretim ve itiraz = "yetenek geliştirme programları ve aktiviteleri erteliyor =" uzman destek ekipleri tarafından düzenlendi.

Summalt = "er için bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Undalt = "dünyanın her yerinden lisans ve yüksek lisans öğrencileri =" dünya kampüsümüzde vakit geçiriyor evalt = "ery summalt =" araştırma, özel akademik kurslar veya projeler alarak. Eğer bir undalt = "lisansüstü öğrencisiyseniz ve expalt =" olarak özetlemek için akademik ve araştırma mükemmeliyetimizden faydalanmak istiyorsanız = "ücretsiz konaklama ile er, Undalt =" erduate Summalt = "er Araştırma Programına bakınız .tr.

Whalt = "kampüsümüz mü?

Sarıyalt tepelerinde bulunan "ertesi, İstanbul, Koç Univalt =" ersity, Karadeniz sahillerinden yirmi dakikadır, büyüleyici köyler ve doğal manzaralarla çevrilidir ve şehir centaltine bağlı = "uygun taşıma seçenekleriyle dolu Koç Univalt = "ersity'de dört othalt =" er kampüs yeri var: Batı Kampüsü, Nişantaşı Kampüsü, RCAC Beyoğlu ve İstinye Kampüsü. Koç Univalt'a Hoşgeldiniz = "ersity! qw

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Koc University - Istanbul Turkey

Tıp fakültesine tıp fakültesine yeni ve farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla kurulan Tıp Fakültesi, seçkin fakültesi ile araştırma, bilgi üretimi, halk sağlığına h ... [+]

Tıp eğitiminin ilk üç yılı, Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde geçirilirken, Eylül 2014'te faaliyete geçen Koç Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde klinik eğitim verilmiştir. 220.000 m2'lik bir alana yayılan Sağlık Bilimleri Kampüsü'nü içermektedir. Tıp Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, araştırma laboratuvarları ve İleri Öğrenme Merkezi. Sağlık Bilimleri Kampüsü'nün amacı, yenilikçi yaklaşım ve Kuzey Amerika standartlarındaki dinamik ekibi ile sağlık sektöründe nitelikli insan sermayesi yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

Üniversiteye giriş sınavının başından beri seçkin öğrencileri tarafından tercih edilen Okulumuz, her yıl toplam 40 öğrenci olmak üzere 15 burs, 25 yarı burs almaktadır.... [-]

Türkiye İstanbul
Eylül 2020
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Koç Üniversitesi, Yüksek Lisans derecesini kabul ediyor ve doktora derecesi öğrencileri biyomedikal bilimleri ve mühendisliği okumak için. Hastaların refahını artırmak ve ... [+]

Biyomedikal Bilimler ve Mühendislik Yüksek Lisans Derecesi

Koç Üniversitesi biyomedikal bilimleri ve mühendisliği okumak üzere yüksek lisans öğrencileri kabul ediyor. Hastaların refahını artırmak ve hayat kurtarmak isteyen öğrencilerin mümkün olduğunca erken başvurmaları önerilir. Dünyanın en iyi BMSE programı olmaya kararlı olan KU-BMSE, aynı kampüste, Bilim ve Mühendislik Yüksek Okulları ve Tıp Fakültesi tarafından ortaklaşa yürütülmektedir. Çağdaş BMSE lisansüstü eğitimi rehberliğinde, dünyaca ünlü fakülte tarafından denetlenecek ve araştırma alanında lider olmak için eğitileceksiniz.

Araştırma alanları:

Nöro-mühendislik ve Biyomedikal SinyallerDoku mühendisliğiBiyolojikİlaç Tasarımı, İlaç Keşfi, İlaç BırakmaÇok Ölçekli Biyomedikal Modellemeİleri Biyomateryal Tasarımı, Hesaplamalı ModellemeProtein EtkileşimleriRejeneratif Tıpİşlemsel BiyolojiHesaplamalı Malzeme Bilimi (Polimerler, Biyomalzemeler, Şekil Hafızalı Alaşımlar)Tıbbi Cihaz Tasarımı, GirişimcilikKardiyovasküler Mühendisliği ve BiyomekanikMalzemelerin ve Sistemlerin Çok Ölçekli Deneysel ve Hesaplamalı MekaniğiCerrahi Planlama, İnsan ve Makine Etkileşimi, Mechanosensitive HapticsHücresel ve Biyomoleküler Mühendislik... [-]
Türkiye İstanbul
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

KOC UNIVERSITY önerilen Tıbbi Mikrobiyoloji Bilimi Yüksek Lisans Programı, tıbbi mikrobiyoloji alanında çalışmayı planlayan veya aynı alanda Doktora Programı'na devam etm ... [+]

Yüksek Lisans Tıbbi Mikrobiyolojide

Tıbbi Mikrobiyoloji öncelikle insanlarda hastalıklara neden olan mikroorganizmalarla ilgilenir. Başlıca çalışma alanları bakteri yapıları, virüsler, mantarlar ve parazitler, mikroorganizmaların büyüme özellikleri, geliştirdikleri patojenik stratejiler, bulaşıcı hastalıklara tanısal yaklaşımlar ve tedavi için kullanılan antimikrobiyal ajanların etkinliğidir. Bu fenomenler optik mikroskopi, floresan mikroskopi ve elektron mikroskobu ve çeşitli yetiştirme yöntemleri ve moleküler tekniklere dayanan morfolojik yöntemler kullanılarak incelenmiştir. KOC UNIVERSITY önerilen Tıbbi Mikrobiyoloji Bilimi Yüksek Lisans Programı, tıbbi mikrobiyoloji alanında çalışmayı planlayan veya aynı alanda Doktora Programı'na devam etmeyi planlayan mezunlara kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Programın Sağlık Bilimleri ve Doğa Bilimleri Lisans Derecesi ile adayların son teknolojik yaklaşımlar ışığında laboratuvar yöntemleri ve uygulamalarında teorik bilgi ve pratik becerilerin bir kombinasyonu ile donatılmış olması bekleniyor.... [-]

Türkiye İstanbul
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Koc University - Istanbul Turkey

Fizyoloji, canlı organizmaların işlev ve aktivitesini her seviyede araştırmaktır. Hücresel seviyedeki moleküler mekanizmalar fizyolojinin temellerini sağlarken, bu mekani ... [+]

Yüksek Lisans Fizyolojide

Fizyoloji, canlı organizmaların işlev ve aktivitesini her seviyede araştırmaktır. Hücresel seviyedeki moleküler mekanizmalar fizyolojinin temellerini sağlarken, bu mekanizmaların organ ve sistem düzeyinde entegrasyonu yaşam mantığının tam olarak anlaşılmasını sağlar. Tıbbi Fizyoloji Yüksek Lisans Programı, Temel Bilimler, Mühendislik veya Tıp Bilimleri alanında lisans veya yüksek lisans derecesine sahip olanlar için Yaşam Bilimleri alanında geniş bir perspektif sağlamayı ve Fizyoloji veya ilgili alanlarda (örneğin, Biyofizik alanında Felsefe Doktoru derecesi almayı planlamayı amaçlamaktadır). , Sinirbilim, Biyomedikal Mühendisliği vb.) Program aynı zamanda temel bilimler mezunları (örneğin, fizik, kimya, matematik) ve biyomedikal uygulamalar ve tıbbi teknolojilerde kariyer planlayan mühendislik disiplinleri için bir arayüz olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Lisansüstü programı, her öğrenciye önceki eğitim, geçmiş ve ilgi alanlarına göre kişisel olarak tasarlanacak ve ayrıca kapsamlı araştırma deneyimi sağlayacaktır. Tıbbi Fizyoloji Yüksek Lisans Programı, toplam 21 kredi, 1 seminer ve özgün, bağımsız bir araştırmaya dayanan bir tez içeren 7 ders gerektirir.... [-]

Türkiye İstanbul
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku