Universal Caribbean University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz

UCU, gelecekteki genç doktorları, araştırmacıları ve bilim adamlarını 21. yüzyıl için daha iyi bir şekilde eğitmek ve eğitmek için yeni yenilikler ve ileri teknoloji öğrenme araçlarından yararlanmayı vaat ediyor.

130651_130482_CoverUCUImage-2.jpg

© Universal Caribbean University

Neden UCU'yu Seçmelisiniz?

 • Sizin için tasarlanan uygun fiyatlı eğitim.
 • İlgili alanlarda tıp öğrencilerine öğretim deneyimi olan MD derecesi / yüksek lisans derecesi olan yüksek nitelikli profesörler.
 • 1:10 Öğretmen / Öğrenci Oranı. USMLE adım 1 ve adım 2 sınavlarının başarılı bir şekilde geçmesi için öğrencilerin bire bir mentörlüğü.
 • Bağlı hastanelerde ve diğer araştırma tesislerinde klinik yıllardaki araştırma fırsatları.
 • UCU, uygun öğrenciler için ABD'de İkametgah başvurusunda ve güvenliğinde yardım sağlayacaktır.

Fakülte ve öğrenciler aşağıdakileri içeren güçlü bir temel oluşturmak için birlikte çalışacaklar:

 1. Aktif öğrenme ve eleştirel düşünme.
 2. Etkili iletişim becerileri.
 3. Tıp eğitimini tamamlayan ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Hindistan'da gerekli lisans sınavlarında başarılı olan öğrencilere yönelik öğretim
 4. Öğrenciler hem temel fen bilimleri hem de klinik eğitimlerinde yeterince hazırlanacaklardır.
 5. Hizmet verdikleri toplumun sağlığını ve refahını teşvik etme taahhüdü.

Universal Caribbean University bu hedeflere nasıl ulaşmayı hedefliyor:

 1. Üniversite profesyonellik, çeşitlilik, zamanındalık, stratejik büyüme ile ulusal ve uluslararası öneme sahip olacak
 2. İlgili tıp alanlarında öğrenim gören profesörlerin düzenli sınıf öğretilerinin ve laboratuvarlarının yanı sıra, Eğitim Bakanlığı aşağıdakilerden sorumlu olacaktır:
  1. Özellikle problem çözme becerilerine yönelik didaktik dersler
  2. Grup tartışmaları ve özel ders
  3. Beceri İstasyonları ve aktif öğrenme programları
  4. Bilgisayarlı ve sanal uygulamalı öğrenme

Photo captured during office hours of a company in Brazil.Lucas Vasques / Unsplash

Neden St. Kitts?

 • Kıta Amerika Birleşik Devletleri'ne yakın.
 • cennet Adası
 • Son derece güvenli
 • Arkadaş canlısı insanlar
 • 1 ABD doları = 2,70 EC dolar (Doğu Karayip doları)

Öğrencilerin geleceğini önemseyen daha iyi bir tıp fakültesine ihtiyaç olduğunu gördük.

Yeni bir tıp okulu olarak UCU, üniversitemizi başarılı kılmak için gerekli tüm akreditasyonu alacaktır, böylece öğrencilerimiz " Universal Caribbean University mezun olduk" demekten gurur duyabilirler. UCU'nun programı, gelecekteki genç doktorları, araştırmacıları ve bilim adamlarını 21. yüzyıl için daha iyi bir şekilde eğitmek ve eğitmek için yeni yenilikler ve ileri teknoloji öğrenme araçlarından yararlanacaktır.

Büyüdükçe üniversitemiz de büyüyor.

Tesisimiz öğretmenleri ve öğrencileri için aynı anda en fazla 30 öğrenciyi barındırabilen son teknoloji ürünü bir sınıfla donatılmıştır. Sınıflarımız 60 "TV ile donatılmıştır, böylece sadece dersleri dinlemezsiniz, ancak öğrenciler interaktif öğrenme videoları da izlerler. Eğitimin eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz.

Önleyici tıp eğitiminin yanı sıra, ister kırsal bir hastane, uzak topluluk, özel muayenehane veya büyük tıp merkezi olsun, herhangi bir ortamda hastalar için dünya standartlarında, yetkili tıp doktoru olacak öğrencileri eğitmek için tasarlanmış diğer özel programları vurgularız.

Kitts tıp okulumuzda, Florida'da bulunan klinik ofislerimiz için çeşitli ofisler sunuyoruz. Programlarımıza Dört Yıllık MD programları dahildir

Yurtdışında olma hissi ile yurtdışında kaliteli tıbbi eğitim arıyorsanız, Universal Caribbean University sizin için doğru yer.

Misyon

UCU Tıp Fakültesi'ndeki hedefimiz, liderlik, mükemmellik ve yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eden eğitim yoluyla öğrencilerimizi yeni nesil tıp uzmanları olmaya hazırlamaktır.

Fakülte ve öğrenciler, aktif öğrenme ve eleştirel düşünme, etkili iletişim becerileri, hizmet verdikleri toplumun sağlığını ve refahını geliştirme taahhüdü ile güçlü bir temel oluşturmak için birlikte çalışacaklardır.

Biliyor musun

Amerika Birleşik Devletleri, 2030 yılına kadar 120.000'e kadar hekim sıkıntısı çekecek. Bu eksiklikler dört geniş kategoride olacak: birinci basamak, tıbbi uzmanlık alanları, cerrahi uzmanlık alanları ve diğer uzmanlık alanları. 14.800 ve 49.300 birinci basamak hekimi ve 34.000 ila 70.000 doktor arasında birinci basamak olmayan özel bakım uzmanlığı eksikliği.

130652_130484_CoverUCUImage.jpg

© Universal Caribbean University

Konumlar

Basseterre

Address
C.A Paul Southwell Industrial Park,
Caraibes Plaza unit # B2,
Bird rock

KN0101 Basseterre, Saint George Basseterre Bölgesi, St. Kitts ve Nevis