Resmi açıklamayı okuyun

Tıp & Sağlık Bilimleri Üniversitesi hoşgeldiniz

, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına bir state-of-the-art Karayip tıp fakültesi ikram. UMHS öğrencilerin hayallerini ulaşmasına yardımcı küçük sınıflar, yüksek öğrenci tutma ve muazzam sonuçlar odaklanarak, mükemmellik için çabalamaktadır.

UMHS KAMPÜSLER

Tıp ve Sağlık Bilimleri (UMHS) kampüs Üniversitesi meslekdaşlar ortamı çağrıştıran, canlı bir atmosfere sahiptir. öğrenci, öğretim üyesi ve personeli tüm tıp eğitimi için varız. Egzotik cennet, St. Kitts nefes kesen doğal güzelliği ile ayırt edilir. kristal suları, kumlu yumuşak plajları, el değmemiş ekosistemleri, tropik yağmur ormanları ve muhteşem bir uykuda yanardağ övünme. Kitts herkes için bir şey sunuyor.

Kitts Kampüsü

Öğrenciler Kitts Karayip Adası'nda UMHS kampüsünde kendi Temel Bilimler Programı tamamlayın. Kitts ilk dört dönem boyunca öğrenciler, modern tıp eğitimi için standart ayarlar model öğrenme ortamı bulurlar.

Teknoloji Tabanlı Kampüs

UMHS yeni ve en gelişmiş teknoloji kampüste birini işletmektedir. kampüs sağlık eğitimi kesme-kenarında teknolojik gelişmeler sahiptir. Kablosuz ve ağ kampüs öğrencileri eğitim programını tamamlamak için iyi hazırlanmış olduğundan emin olmak için önemli bir bileşenidir. Kullanımı ve eğitim yazılımları ve otomatik öğretici öğrenme anlayışı öğrenme süreci boyunca vurgulanmaktadır.

derslik ve laboratuarların tüm sanat görsel-işitsel ekipman ile donatılmış ve öğrenciler fakülte PowerPoint sunumları ve sınıf notları erişmek için kablosuz bağlantı vardır. öğrenmeyi en üst düzeye çıkarmak için öğrencilerin sınıfa dizüstü / tablet bilgisayarları getirmek gerekmektedir.

AKREDİTASYONLARIMIZ VE ONAYLAR

UMHS öğrencileri IMED ve AVICENNA listeleri sonucunda Amerika Birleşik Devletleri Tıp Lisans Sınavları için oturup uygundur.

Kitts akreditasyon, Tıp ve Sağlık Bilimleri (UMHS) University of sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda Tıp (ACCM) ve Kolejler Akreditasyon Komisyonu tarafından tam altı yıllık akreditasyonuna sahiptir. Uluslararası kabul görmüş bir akreditasyon organı ACCM (accredmed.org) Akreditasyon Tıp Eğitimi İrtibat Komitesi (LCME) Standartlar izler. LCME ABD akreditör ve Kanadalı tıp fakültelerinin olarak ABD Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilidir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

Tıp Derecesi Doctor (MD) ile mezun öğrencilerin başarılı temel ve klinik bilim programlarını tamamlamak ve Amerika Birleşik Devletleri Tıp Lisans Sınavları (USMLE) Adım 1 ... [+]

Vizyonumuz hak ve küçük bir okul ortamında kaliteli bir eğitim talep öğrenciler için butik tıp okulu sahip olmaktır. Fakültemiz oldukça prestijli ve Amerika Birleşik Devletleri başta işe. Onlar öğretmek ve öğrencilere kendi zamanının neredeyse% 100 adamak için seviyorum.

Temel Bilimler Programı, yarıyıl 1-4, Saint Kitts güzel Karayip adasında bizim state-of-the-art kampüsünde yer almaktadır. Bizim geleneksel tıp okulu müfredat çoğu ABD tıp okulları ile karşılaştırır. Öğrenciler dönem boyunca blok biçiminde test edilir. Mini USMLE tarzı sınavları simüle Raf sınavlar, aynı zamanda akademik program entegre edilmiştir. Ön-klinik maruziyetin ilk dönem başlar ve Temel Bilimler Programı boyunca devam eder.... [-]

St. Kitts ve Nevis Basseterre Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku