Saint James School of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Saint James School of Medicine Anguilla ve St. Vincent ve Grenadinler Karayip adalarında iki kampüs ile uluslararası bir tıp okulu . Öğrencilerimiz Karayip kampüslerinden birinde Temel Bilimler okuyor ve daha sonra ABD'deki bağlı hastanelerdeki klinik rotasyon programıyla Klinik Bilimler üzerinde çalışıyorlar.

Saint James School of Medicine , 2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki üniversiteler ve yüksekokullardan gelen bir tıp eğitimi ve doktorları konsorsiyumu tarafından kurulmuştur .

Okul kurulduğundan beri yüzlerce öğrenci Saint James'den mezun oldu. Yaklaşık 1.000 öğrencinin kayıtlı bir kaydı var.

Amacımız ABD ve Kanada'dan yüksek kaliteli, uygun fiyatlı tıp eğitimi sunmaktır . Saint James'deki müfredat, öğrencileri Amerika Birleşik Devletleri Tıbbi Ruhsat Sınavına (USMLE) hazırlar ve mezunlarımız ABD ve Kanada'da doktor olarak çalışmaya uygundur.

Görevimiz

Saint James School of Medicine (SJSM) misyonu, motive olmuş öğrencilerin etnik, dini ve kültürel geçmişlerine bakılmaksızın tıbbi kariyer hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Öğrencilerimizin zihnini ve ruhlarını şekillendirmek ve onları insan bedeninin ve zihninin şefkatli şifacılarına dönüştürmek için yenilikçi öğretim yöntemleri kullanıyoruz. Öğrencilerimiz mesleğini, tevazu ve merhamet ile dengelenmiş, özgüvenle takip etmeleri için eğitilmiştir.

Saint James'i seçmek için on sebep

  1. ABD ve Kanada'daki tıp okullarından aynı yüksek kaliteli tıp eğitimini ve fırsatlarını, 1/3 maliyetle alın
  2. Kanada Sağlık Konseyi tarafından tanınan CAAM-HP tarafından akredite edilmiştir. Tıp fakültemiz ECFMG® Sponsor Notuyla Dünya Tıp Okulları Dizininde listelenmiştir. Sponsor Notunda belirtilen mezuniyet yılları için öğrencilerimiz ve mezunlarımız ECFMG Sertifikasyonuna doğru bir adım olarak ECFMG Belgesi ve USMLE® için ECFMG'ye başvurabilirler.
  3. USMLE Adım 1 Geçiş Garantisi sağlayan ilk Karayip tıp okuluyuz.
  4. Tüm akredite tıp okulları arasında en düşük öğrenim, dönem başına $ 6,100
  5. Burslar ve Kredi seçenekleri mevcut
  6. MCAT isteğe bağlı
  7. Yılda üç kayıt dönemi. Seçtiğin zaman çalışmalarına başla
  8. Düşük öğrenci-öğretim üyesi oranı
  9. ABD ve Kanada'da ACGME onaylı hastanelerde klinik rotasyonlar garanti edilmektedir.
  10. Yüksek eşleşme oranı. Mezunlarımız şu anda ABD ve Kanada hastanelerinde çok çeşitli uzmanlık alanlarında çalışmaktadır.

Konumlar

Arnos Vale

Address
Arnos Vale, Aziz George,

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin