Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Iasi'deki "Grigore T. Popa" Üniversitesi Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, ülkenin en eski ve en prestijli kurumlarından biridir ve Ulusal Düzeyde İleri Araştırma ve Eğitim Üniversitesi olarak sınıflandırılmaktadır. Romanya'da ve dünyanın dört bir yanındaki 50'den fazla ülkede 9.000'den fazla öğrenci, Üniversitenin dört fakültesinde Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık ve Tıbbi Biyomühendislik eğitimi almaktadır. Eğitim sürecinin önceliği, ulusal ve uluslararası düzeyde herhangi bir yarışma ile baş edebilecek güçlü teorik ve pratik geçmişe sahip olağanüstü uzmanların yetiştirilmesidir.

Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi sürekli olarak eğitim programlarını işgücü piyasasının ihtiyaçlarına uyarlar. Biyomedikal Bilimler alanında daha iyi eğitimli uzmanların artan talebi dikkate alınarak, Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi, nasıl kullanılacağını bilenlerin şansının olduğu bir ortaklık sunmaktadır. Bir biyomühendisin gücü, bir fizyoterapistin becerileri, zihninizdeki güven ve sizi en yüksek zirvelere çıkarmanız için size fırsat sunacak eğitim ve ruh ile hayatınızı elinize almak için cesaretiniz olmasını istiyoruz yerine getirilen hayallerin mutluluğunu.

Fizyoterapi mezunu olarak, belirli yaşam aktivitelerine entegrasyonuna katkıda bulunmak için doğrudan rehabilitasyon ve hasta fonksiyonlarını, çocuk veya yetişkinleri optimize eden tıbbi hizmetler alanında çalışacaksınız.

Fizyokintotherapistler, klinik tanıya göre statik ve dinamik egzersiz programlarına dayalı bireysel tedavi planlarının aşamalarını belirler ve fizik tedavi tekniklerini, kinetik, profilaktik yardımı ve motor rehabilitasyon tekniklerini uygular.
FİZİK KİNETO TEDAVİSİ FASİNE ÜNİVERSİTESİ'ne adım atın!

BİZE ULAŞIN tereddüt etmeyin :
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
anca.galaction@bioinginerie.ro
Daha fazla bilgi: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Biyomühendislik uzmanlık mezunlarının hastanelerde, akademik kurumlarda, ilaç şirketlerinde, protez firmalarında ve devlet kurumlarında çalıştıkları mezunlar.

Biyomühendislik uzmanları, karmaşık tıbbi ekipmanlarla çalışır, tıbbi cihazları tasarlar, geliştirir veya test eder, hastaları kurtarmada tıbbi personelle birlikte aktif olarak katılır.

Tıbbi Biyomühendisler, yeni terapiler ve tıbbi biyoteknolojiler geliştirmek için Biyoloji, Fizik, Matematiksel modeller ve Bilgisayar Simülasyonu bilgisini kullanırlar.

Bir BIOENGINEER'ın gücü ile GELECEĞE bakın !

Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
anca.galaction@bioinginerie.ro
Daha fazla bilgi: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Konumlar

Iaşi

Address
Strada Universității,nr. 16
700115 Iaşi, Yaş İlçesi, Romanya