Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Iasi, Romanya'daki "Grigore T. Popa" Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, ülkenin İleri Araştırma ve Eğitim Üniversitesi olarak sınıflandırılan en eski ve en prestijli kurumlarından biridir. Üniversite, Agence Universitaire de la Francophonie üyesidir ve Top Shanghai 500, Times Higher Education, Top 25 U-Multirank'te yüksek sıradadır. Romanya'da ve dünya çapında 80'den fazla ülkeden 9.000'den fazla öğrenci Üniversitenin dört fakültesinde öğrenim görmektedir. Eğitim sürecinin önceliği, ulusal ve uluslararası düzeyde herhangi bir rekabetle başa çıkabilen güçlü teorik ve pratik geçmişe sahip istisnai uzmanların yetiştirilmesidir.

Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi , eğitim programlarını sürekli olarak işgücü piyasasının ihtiyaçlarına göre uyarlamaktadır. Biyomedikal Bilimler sınır alanında iyi eğitimli uzmanların artan talebi göz önünde bulundurularak, Tıbbi Biyomühendislik Fakültesi, onu nasıl kullanacağını bilenlerin yanında şansın olduğu bir ortaklık sunmaktadır. Bir biyomühendisin gücü, bir fizyoterapistin becerileri, zihninize olan güven ve sizi en yüksek zirvelere götürmek için fırsatlar getirmek için eğitim ve ruh ile hayatınızı elinize alma cesaretine sahip olmanızı istiyoruz. yerine getirilen rüyaların mutluluğu.


Fizyoterapi mezunu olarak, belirli yaşam aktivitelerine entegrasyonuna katkıda bulunmak için doğrudan rehabilitasyon ve hasta fonksiyonlarını, çocuk veya yetişkinleri optimize eden tıbbi hizmetler alanında çalışacaksınız.

Fizyoterapistler, klinik tanıya göre statik ve dinamik egzersiz programlarına dayalı bireysel terapötik planların aşamalarını belirler ve fizik tedavi teknikleri, kinetik, profilaktik yardım ve motor rehabilitasyon tekniklerini uygular.
FİZYOTERAPİ FASCINATING ÜNİVERSİTESİ'ne adım atın !

Bize Ulaşmaktan çekinmeyin :
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro


Daha fazla bilgi: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Biyomühendislik uzmanlık mezunlarının hastanelerde, akademik kurumlarda, ilaç şirketlerinde, protez firmalarında ve devlet kurumlarında çalıştıkları mezunlar.

Tıbbi Biyomühendislik uzmanları karmaşık tıbbi ekipmanlarla çalışır, tıbbi cihazları tasarlar, geliştirir veya test eder, tıbbi personel ile birlikte hastaları kurtarmaya aktif olarak katılırlar.

Tıbbi Biyomühendisler, yeni terapiler ve tıbbi biyoteknolojiler geliştirmek için Biyoloji, Fizik, Matematiksel modeller ve Bilgisayar Simülasyonu bilgisini kullanırlar.

Bir BIOENGINEER'ın gücü ile GELECEĞE bakın !

Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
ancagalaction@yahoo.com
Daha fazla bilgi: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Konumlar

Iaşi

Address
Strada Universității,nr. 16
700115 Iaşi, Yaş İlçesi, Romanya