Ponce Health Sciences University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

PonceBanner

Ponce Sağlık Bilimleri Üniversitesi yüksek kalitede lisansüstü tıp eğitim programları mevcut sağlamaya adamıştır. Bu amaç, üniversitenin araştırma ve sağlık hizmetleri programlara ek olarak, mesleğimizi artırılması ve topluma katkı 40 yıllık geleneğini sürdürüyor.

Porto Riko ve yurtdışında eğitim hizmet ve araştırma başarıları hem Tanınan, üniversite Tıp, Klinik Psikoloji, Biyomedikal Bilimleri ve Halk Sağlığı disiplinlerinde odağını devam ediyor. sağlık sektöründe gelecek zorlukları karşılamak için, üniversite, özellikle yüksek eğitimli uygulayıcılar ile sağlık topluluğuna mesleği içinde hizmet boşluklarını doldurmak ve geliştirmek için tasarlanmış yüksek lisans ve sertifika programları yenilikçi bir seçim başlatıyor.

eğitim mükemmellik bağlılığımız aramak ve üstün fakülte değil, aynı zamanda üstün öğrencileri sadece işe üniversite açan altta yatan bir değerdir. bir kooperatif ve samimi bir öğrenme ortamı genişletilmiş akademik ve profesyonel eğitim teklifleri birleştirerek, Ponce Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi topluma adamış son derece yetkin sağlık profesyonelleri ve mesleklerinin genişleyen gelecekteki ihtiyaçlarını mezun devam ediyor.

Konumlar

pezevenk

Address
Ponce Health Sciences University P.O. Box 7004
00732-7004 pezevenk, pezevenk, Porto Riko

pezevenk

Address
Ponce Health Sciences University 388 Zona Ind. Reparada 2
00716-2347 pezevenk, pezevenk, Porto Riko