Resmi açıklamayı okuyun


IMU - Daha İyi Sağlık Hizmetlerinin Geleceğini Sunmak


International Medical University (IMU), Malezya'nın sağlık eğitiminde 24 yılı aşkın bir süredir odaklanmış ilk ve en köklü özel tıp ve sağlık bilimleri üniversitesidir. Üniversite, Malezya'da, hepsi tek çatı altında, geleneksel ve tamamlayıcı ilaç sunan ilk üniversitedir. 1992 yılında kurulan Üniversite, uluslararası bir üne sahiptir ve üniversite öncesi, lisans, yüksek lisans ve sürekli mesleki gelişim düzeyinde yüksek bir eğitim standardı sağlar. Lisans programları, hem yerel parçalardan (IMU derecesi) hem de uluslararası ortak parçalarından (ortak üniversite derecesi) oluşmaktadır.


IMU, dünyanın ilk Ortak Tıp Okulu programına öncülük etti ve bir öğrencinin uluslararası bir üniversitede bir dereceyi tamamlayıp, bir yandan da Malezya'da eğitimine başlamasını sağladı. Son 24 yılda, IMU 1992 yılında 5 ortak üniversite ile bir tıp kolejinden, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, ABD, İrlanda, Çin ve İngiltere'de 30'dan fazla dünya çapında üniversite ortakları ile uluslararası kabul görmüş bir yüksek öğrenim kurumuna dönüşmüştür. . Bu işbirliği sayesinde, IMU, 3,500'den fazla öğrencinin bu prestijli üniversitelerde derecelerini tamamlamalarına olanak sağlamıştır.


IMU'nun ana kampüsü, Bukit Jalil, Kuala Lumpur, Malezya'da yer almaktadır. 1999'dan beri, IMU, Seremban ve Kuala Pilah (Negeri Sembilan, Malezya) ve Batu Pahat ve Kluang (Johor, Malezya) 'da klinik kampüsler kurmuştur. Şu anda, Üniversite, çeşitli programlarında yaklaşık 3.300 öğrenciye sahiptir, Bukit Jalil'de yaklaşık 2.980 öğrenci ve Klinik kampüslerinde bir başka 420 daha. IMU ayrıca dünya çapında 30'dan fazla ülkeyi temsil eden 200'den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yaptı.

Bugüne kadar, IMU bir üniversite öncesi program sunmaktadır: Bilim, tıp ve sağlık bilimleri lisans programları bir dizi: Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, İlaç Kimyası, Hemşirelik, Hemşirelik Bilimi, Beslenme, Beslenme, Psikoloji, Biyomedikal Bilim Diyet , Tıbbi Biyoteknoloji, Chiropractic, Çin Tıbbı yanı sıra lisansüstü: Tıp ve Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans ve Doktora (Araştırma), Kamu Sağlığı Yüksek Lisans, Eczacılık Uygulaması Yüksek Lisans, Analitik ve Farmasötik Kimya Yüksek Lisans ve Moleküler Tıp Yüksek Lisans. IMU'nun lisans programlarına yönelik müfredatı uluslararası standartlarla karşılaştırılmış ve uluslararası ortak üniversiteler tarafından ilgili programlara kredi transferi için kabul edilmiştir.


IMU'nun Öğrenme Modeli, öğrencilerin gelişimini eleştirel düşünenler, yansıtıcı ve proaktif olan bilgili ve yetkin sağlık profesyonellerine geliştiren temel değerlerine dayanmaktadır. Amaç, yaşam boyu öğrenmeye kendini adamış, iyi bir vatandaşlık, liderlik ve etik davranış duygusuyla aşılanmış sağlık mezunları oluşturmaktır.

Akademik mükemmeliyete yönelik sürekli arayışında, araştırmaya geçme tıbbi ve sağlıkla ilgili araştırmaların yanı sıra tıp eğitiminin temel odak alanları olan doğal bir ilerlemedir. IMU'nun araştırma çabalarının, 2012 yılı Eylül ayında, Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Enstitüsü'nün (IRDI) başlatılmasının daha da artması bekleniyor.

Üniversitenin, 2010 yılında IMU'nun personelinin ve öğrencilerinin hastaları almasına ve tedavi etmesine izin veren Sağlık Merkezlerinin başlatılmasıyla büyük bir atılımı oldu. IMU öğrencileri için bir eğitim alanı olarak hizmet veren Sağlık Merkezleri, allopatik (Batı) tıbbı disiplinlerini ve tamamlayıcı ve alternatif tıbbın disiplinlerini bir çatı altında bir araya getiriyor.


Bugün IMU, tıp ve sağlık alanında dünyanın en saygın bireylerinden ve üniversitelerinden bazılarıyla işbirliği içinde eğitim, sağlık ve araştırma sunan entegre bir sağlık ve sağlık kurumudur.


Vizyon

IMU, öğrenmeye ve araştırmaya yönelik yenilikçi, küresel bir mükemmeliyet merkezi olacak, topluma hizmet etmeyi taahhüt eden bir akademisyen ve profesyonel topluluğunu destekleyerek, yetkin, etik, şefkatli ve sorgulayıcı vatandaşlar ve vizyoner liderler olma yolunda gerçek potansiyellerine ulaşmak için öğrencilerin gelişimini teşvik edecektir.

IMU, entelektüel, eğitim ve araştırma verimliliğinin en yüksek standartları olan bilginin takip ve uygulamasında akademik özgürlüğe ve fırsat eşitliği ilkelerine bağlıdır; ve bireye saygı duyan bir öğrenme organizasyonunun kurulması.


Eğitim görevi

Bir eğitim kurumu olarak misyonumuz:

 • Tıp, eczacılık ve diğer sağlık bilimleri programlarında lisans programları için mükemmeliyet merkezi olarak IMU'yu daha da güçlendirmek
 • Çok disiplinli programlarla eğitim veren bir yüksek öğretim merkezi olarak IMU kurmak
 • IMÜ'nün yüksek lisans eğitimi ve Sürekli Mesleki Eğitim için bir merkez olarak kurulması
 • Toplumun yaşam kalitesini geliştirmeye ve iyileştirmeye kendini adamış yüksek etik standartlara sahip bilgili ve becerikli profesyonelleri eğitmek.
 • Eğitim-öğretim sürecinde özellikle bilişim teknolojileri alanında yenilikçi bilgi teknolojilerini kullanarak yetkin profesyonelleri eğitmek


Kalite politikası

Yaşam boyu öğrenenler olan yetkin, özenli ve etik profesyonelleri üreten, öğrenme ve araştırma alanında yenilikçi bir mükemmellik merkezi olmayı hedefliyoruz. En yüksek entelektüel, eğitsel ve araştırma üretkenlik standartlarına ulaşmaya kararlıyız.


8 Öğrenme Çıktı Alanları

IMU, tüm programları için sonuç odaklı müfredatı benimser. Bu, IMU'nun tüm mezunlarının programda kendisinden beklenen tüm istenen sonuçları yerine getirdiği anlamına gelir. Bu sonuçlar, mezunların işyerine hazır olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Aşağıdaki gibi sekiz genel sonuç alanı vardır:

 • Mesleğin uygulanmasında temel bilimlerin uygulanması
 • Psikomotor becerileri
 • Sağlık hizmetlerinde aile ve toplum sorunları
 • Hastalık önleme ve sağlığı geliştirme
 • İletişim yetenekleri
 • Eleştirel düşünme, problem çözme ve araştırma
 • Bilgi ve kaynak yönetiminde beceriler ile öz-yönelimli yaşam boyu öğrenme
 • Profesyonellik, etik ve kişisel gelişim

Bireysel programlar, yukarıdaki alanları kendi eğitimsel çıktılarını geliştirmek için uygular. Bu sonuçlar, müfredatın tüm yönlerini içerik ve organizasyon, teslimat ve eğitim ayarları, değerlendirme ve kalite etkinlikleri açısından yönlendirecektir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

International Medical University

Dört yıllık IMU Diyetetik Beslenme programımız özellikle gıda, insan, bilim ve tıp alanında yoğun ilgi gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Yaşam ve beslenme bilimlerini ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

Dört yıllık IMU Diyetetik Beslenme programımız özellikle gıda, insan, bilim ve tıp alanında yoğun ilgi gören öğrenciler için tasarlanmıştır. Yaşam ve beslenme bilimlerini inceleyerek, hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde diyet ve beslenmenin rolünü keşfedeceksiniz. Aynı zamanda Avustralya ve Yeni Zelanda'daki partner üniversitelere de kredi transferi seçeneği sunuyoruz.

Bu programın mezunları, hükümet ve özel sektörde diyetisyen olarak çalışabilecek, sağlık hizmetleri, gıda hizmeti yönetimi ve hastalık yönetimi ve önleme konusunda danışmanlık sağlayacaktır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Üç yıllık IMU Biyomedikal Bilim programı, klinik laboratuvar becerileri ve insan organ sistemleri üzerinde durmaktadır; İnsan hastalıklarının anlaşılması ve tedavisi ile ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

Üç yıllık IMU Biyomedikal Bilim programı, klinik laboratuvar becerileri ve insan organ sistemleri üzerinde durmaktadır; İnsan hastalıklarının anlaşılması ve tedavisi ile son derece ilgili olan heyecan verici ve dinamik bir alan. Öğrenciler ayrıca, üç yıllık programın tamamını IMU'da tamamlama ya da IMU'da programın bir bölümünü okuma ve Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık'taki Üniversite ortaklarından birine geçiş yapma seçeneğine de sahipler. Her yıl 2 giriş vardır - Temmuz ve Eylül.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Malezya'da ve tüm Güneydoğu Asya'da tam Chiropractic eğitim programını sunan ilk ve tek üniversiteyiz. Program 4 yıllık akademik ve klinik eğitimden oluşmaktadır. Öğrenci ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

Malezya'da ve tüm Güneydoğu Asya'da tam Chiropractic eğitim programını sunan ilk ve tek üniversiteyiz. Program 4 yıllık akademik ve klinik eğitimden oluşmaktadır. Öğrenciler ayrıca, IMU'da başarılı bir şekilde tamamladıkları konular için akademik krediler alma seçeneğine sahiptir ve bunları, Avustralya'daki RMIT Üniversitesi, Anglo-Avrupa Kropraktik Koleji (AECC) veya Güney Galler Üniversitesi'nde derecelerini tamamlamak için kullanabilirler. Birleşik Krallık.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

IMU Pharmaceutical Chemistry 3 yılda (6 yarıyıl) tamamlandı ve tamamen IMU, Malezya'da gerçekleştirildi. Malezya'da ilaç kimyasında eksiksiz ve uzman bir eğitim sağlayan ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

IMU Pharmaceutical Chemistry 3 yılda (6 yarıyıl) tamamlandı ve tamamen IMU, Malezya'da gerçekleştirildi. Malezya'da ilaç kimyasında eksiksiz ve uzman bir eğitim sağlayan ilk programdır. Müfredat ilk aşamada vakıf bilimleri ile başlar ve daha sonraki aşamada ilaç geliştirme faaliyetleri ile ilgili uygulamalı bilgi ve becerilere kadar uzanır. Staj ve araştırma, bu programdaki eğitimin temel bileşenleridir. Bu program, İngiltere, Royal Society of Chem tarafından akredite edilmiştir.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Tıbbi biyoteknoloji, daha uzun ve daha üretken yaşamlar yaşamamıza olanak tanıyan teşhis ürünleri, farmasötikler veya ilaçlar ve diğer tıbbi uygulamalar geliştirmek için ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

IMU'nun 3 yıllık Tıbbi Biyoteknoloji lisans programı, Malezya biyoteknolojisi öncelikleriyle uyumludur ve yüksek uluslararası standartları karşılamak için geliştirilmiştir ve Avustralya'daki University of Australia tarafından programlarına kredi transferi için kabul edilmiştir.

Tıbbi Biyoteknoloji, daha uzun ve daha üretken yaşamlar yaşamamıza yardımcı olmak için ilaç ve teşhis ürünleri üretmek için tüm canlı organizmaları, özellikle hücreler ve hücre materyallerini nasıl kullanacağımızı öğreten biyoteknolojinin bir alt kümesidir. Bu majör, öğrencilere tıbbi ilerleme için biyoteknolojiyi destekleyen temel bilimleri sağlam bir şekilde anlamalarını sağlar. IMU'daki Tıbbi Biyoteknoloji'nin güçlü müfredatı, öğrencileri biyoteknoloji şirketleri, devlet kurumları ve uluslararası kuruluşlardaki endüstriyel eğitim sırasında gerçek biyoteknoloji tekniklerini gerçek dünya ortamlarında uygulamalarını öğretir ve hazırlar.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Çin Tıbbı programındaki dört yıllık IMU BSc (Hons), Çin tıbbı ve batı tıp bilimlerinin entegrasyonunu vurgular. Akupunktur ve Çin bitkisel ilaçlarının uygulanması için pr ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

Çin Tıbbı programındaki dört yıllık IMU BSc (Hons), Çin tıbbı ve batı tıp bilimlerinin entegrasyonunu vurgular. Akupunktur ve Çin bitkisel ilaçlarının uygulanması için profesyonel bir giriş seviyesi ile mezunlar sağlar. IMU ayrıca Avustralya ve Çin'deki partner üniversitelere kredi transferi seçeneği sunmaktadır. Ve her yıl 2 giriş var - Şubat

Çin Tıbbı, Çin'den kaynaklanan, ancak bugün hala pratikte olan sağlık koruma ve iyileştirme uygulamalarından oluşan bütünsel bir ilaçtır. IMU, İngilizce konuşulan bir çevrede Çin Tıbbı sunan birkaç üniversiteden biridir. Program İngilizce olarak teslim edilir, gerektiğinde Mandarin ile desteklenir ve kredi transferi için Avustralya ve Çin tarafından kabul edilir. Avustralya ve Çin'de ortak üniversitelerimiz, WHO Çin Tıbbı araştırma merkezi ağının bir parçasıdır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

International Medical University

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

IMU'da, IMU'da derecenin ilk iki buçuk yılını okuma ve tıbbi programın tamamlanması için Avustralya, İngiltere, İrlanda veya Kanada'daki ortak üniversitelerinden birine geçiş yapma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu uluslararası ortaklıklar, IMU müfredatının bu üniversitelerin yüksek uluslararası standartlarını karşılamak için geliştirildiği anlamına gelir. IMÜ'de tıp eğitimi gören öğrenciler de IMU’daki tüm dereceyi tamamlama seçeneğine sahipler.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

IMU Diş Hekimliği programı, öğrenciler için 2 parça seçeneği sunar. İlk parça, İngilizce konuşan denizaşırı ortak üniversiteler ile işbirliği içinde, IMU, Malezya tarafın ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

IMU Diş Hekimliği programı, öğrenciler için 2 parça seçeneği sunar. İlk parça, İngilizce konuşan denizaşırı ortak üniversiteler ile işbirliği içinde, IMU, Malezya tarafından ortaklaşa uygulanmakta, öğrenciler Malezya'daki ilk aşamayı ve daha sonraki yıllarda ortak üniversitelerden birinde geçirmektedir. Başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrenciler ilgili ortak üniversiteden diploma alacaklardır. İkinci parça, öğrencilerin IMU'daki lisans programının 5 yıllık süresini geçirmeleri ve IMU'dan Diş Cerrahisi (BDS) derecesi almalarıdır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Bu derece, hastane hizmeti ve toplum uygulamalarından ilaç endüstrisine kadar her türlü eczane ortamında çalışmanızı sağlar. Tıp uzmanları olarak, eczacılar giderek daha ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

2004 yılından beri eczane öğrencilerine eğitim veriyor ve eğitim veriyoruz. Eczacılık programımız, partner üniversitelere, yani Otago Üniversitesi'ne, Yeni Zelanda'ya veya Tazmanya Üniversitesi, Avustralya'ya geçiş yapma seçeneği ile, tamamen akredite edilmiş dört yıllık bir eczane derecesidir.

Bu derece, hastane hizmeti ve toplum uygulamalarından ilaç endüstrisine kadar her türlü eczane ortamında çalışmanızı sağlar. Tıp uzmanları olarak, eczacılar giderek daha önemli roller üstlenmektedir ve entegre sağlık ekibinin önemli bir üyesidir.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

IMU Hemşirelik Lisansı, bir öğrenciyi kayıtlı bir hemşire olmaya hazırlayan, kamu ya da özel sağlık sektöründeki çeşitli ortamlarda uygulama yapmaya yetkili, 4 yıllık bir ... [+]

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.

IMU Hemşirelik Lisansı, bir öğrenciyi kayıtlı bir hemşire olmaya hazırlayan, kamu ya da özel sağlık sektöründeki çeşitli ortamlarda uygulama yapmaya yetkili, 4 yıllık bir tam zamanlı bir programdır. Hemşirelik lisans derecesi ile mezun olduktan sonra, mezun kayıtlı bir hemşire olarak çalışmak veya ileri bir diploma veya doğum, ortopedik, kritik bakım hemşireliği, böbrek hemşireliği, perioperatif hemşirelik, toplum hemşireliği, gerontoloji hemşireliği ve daha fazla temel uzmanlık sonrası seçim yapmayı tercih edebilir. . Mezunlar ayrıca, yüksek lisans ve doktora (PhD) düzeyinde çalışmalarını ilerletmeyi de tercih edebilirler.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

International Medical University

Analitik ve Farmasötik Kimya dalındaki IMU Yüksek Lisans derecesi Kimya, Eczacılık veya ilgili disiplinlerden mezun olanlar için uygundur ve yeni mezunlara veya farmasöti ... [+]

Analitik ve Farmasötik Kimya dalındaki IMU Yüksek Lisans derecesi Kimya, Eczacılık veya ilgili disiplinlerden mezun olanlar için uygundur ve yeni mezunlara veya farmasötik veya kimyasalla ilgili sektörlerdeki mevcut istihdamın hedeflerine yöneliktir.

Bu ders mezunlar ilaç keşif, ilaç tasarım, ilaç geliştirme, ilaç mikrobiyoloji, ürün ticarileştirme, biyoteknoloji pazarı, ilaç teknolojisinde güncel eğilimler, gelişmiş analitik alanlarında mevcut bilgi ve anlayış geliştirmek, genişletmek ve artırmak için fırsat sağlar kimya, ayırma teknikleri, araştırma metodolojisi, yazma becerileri, yeşil kimya, kalite yönetimi, doğal ürünler ve düzenleyici çevre.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Bu ders öğrencilere sağlık ve ilgili mesleki geçmişlerden, sağlık alanında daha etkin katkıda bulunacak olan halk sağlığı bilimleri ve ilgili disiplinlerdeki bilgi ve bec ... [+]

Halk Sağlığı, hastalığı önleme, hayatı uzatma ve sağlığı teşvik etme sanatı ve bilimidir. Halk Sağlığı sadece hastalık risklerini ve çevresel sağlık risklerini azaltarak veya ortadan kaldırarak, sosyal koşulları iyileştirerek ve sağlıklı davranışları ve yaşam tarzlarını teşvik ederek sağlığın sürdürülmesiyle ilgilenmez, aynı zamanda sağlık hizmetlerinin dağıtımını ve optimal yönetimini de kapsar.

Bu ders öğrencilere sağlık ve ilgili mesleki geçmişlerden, sağlık alanında daha etkin katkıda bulunacak olan halk sağlığı bilimleri ve ilgili disiplinlerdeki bilgi ve becerilerle katkıda bulunacaktır.

Program, ilgili bir alanda kariyerlerini ilerletmek isteyenler için uygundur. Böylece tıp doktorları, hemşireler, sağlık memurları, çevre sağlığı görevlileri, eczacılar, beslenme uzmanları ve herhangi bir fen mezunu için ilgi çekici olacaktır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Medical University

Moleküler Tıpta IMU MSc moleküler ve hastalık odaklı araştırmalarda ileri eğitim isteyen bilim ve tıp mezunları için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin en yüksek be ... [+]

Moleküler tıp, çağdaş tıbbi araştırmaların odaklanmış bir alanı olarak kabul edilmiştir ve hastalık teşhisi, yönetimi ve tedavilerinde yeni bir atılımı kolaylaştırmıştır. Örneğin, interomik yaklaşıma dayanan ilaçtan türetilen çoklu metabolitleri ve toksini, genomik tarama, biyoenformatik ve kemoformformik değerlendirme yoluyla yüksek derecede spesifik ve bireyselleştirilmiş tedaviler tasarlamak ve nano-dağıtımın kullanılmasıyla yeni ilaçların biyoyararlılığını arttırmak artık mümkün.

Moleküler Tıpta IMU MSc moleküler ve hastalık odaklı araştırmalarda ileri eğitim isteyen bilim ve tıp mezunları için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin en yüksek beklentileri ve bilimsel titizlik beklentilerini karşılayan becerilerle donatmak için sıra dışı bir müfredat sunmayı amaçlamaktadır. Müfredat yenilikçi ve aynı zamanda tutkulu araştırmacılar olan dünyaca ünlü fakültenin uzmanlığı üzerine çekiyor. Çekirdek modüller, moleküler tıbbın en son bilimsel gelişmelerini yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerle iletmektedir. Öğrenciler basit ve karmaşık moleküllerin insan hastalıklarındaki rolünü ve sistem biyolojisinin, hesaplama biyolojisinin ve kimyasal genetiğin kök hücre teknolojisi ve terapötiklerinde, ilaç tasarımında ve geliştirilmesinde ve aynı zamanda tıbbi ve klinik araştırmalarda araştırma stratejilerini ve metodolojilerini nasıl dönüştürdüğünü anlayacaktır. .... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

International Medical University

IMU Eczacılık Uygulaması Master (MPP) Yüksek lisans programı, eczacılık mezunlarının modern bir birinci basamak eczacı olarak eğitim ihtiyaçlarını karşılamaları için bir ... [+]

IMU Eczacılık Uygulaması Master (MPP) Yüksek lisans programı, eczacılık mezunlarının modern bir birinci basamak eczacı olarak eğitim ihtiyaçlarını karşılamaları için bir fırsat sunmaktadır. IMU'nun sunduğu MPP programı benzersizdir ve Malezya'daki bir özel kurum tarafından yerel öğrencilerin yanı sıra uluslararası öğrencilere sunulan türünün ilk örneği.

Eczacılık Uygulamalarında üç uzmanlık olacak:

Klinik EczacılıkSosyalEczacılık Yönetimi

Bu yüksek lisans programı, Klinik Eczacılık veya Sosyal alanda klinik veya danışman bir eczacı olarak kariyer fırsatlarını geliştirmek için mezunlara temel bilgi ve becerileri kazandırır.... [-]

Malezya kuala Lumpur
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
IMU MAIN CAMPUS,
BUKIT JALIL
No.126, Jalan Jalil Perkasa 19,
Bukit Jalil,

Kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, 57000 MY
Social Media
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
SEREMBAN
Jalan Rasah,

Seremban, Negeri Sembilan, 70300 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
BATU PAHAT
No.12, Jalan Indah,
Taman Sri Kenangan,

Batu Pahat, Johor, 83000 MY
Location address
IMU CLINICAL SCHOOL,
KLUANG
No. 19 & 20,
Jalan Seri Impian 1/1,
Taman Seri Impian

Kluang, Johor, 86000 MY