Lithuanian Sports University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lithuanian Sports University ( LSU ), Litvanya'da Hareketi ve Spor Bilimi'ni sekiz yıldan uzun süredir birleştiren tek uzman üniversite olmaktan gurur duymaktadır. Spor ve ilgili alanlarda çalışmalar popülerlik kazanıyor, aynı zamanda başarılı mezunlar için yeni fırsatlar açılıyor. Sağlıklı, aktif ve uzun ömür için çaba gösterenlere yardımcı olan profesyonellere duyulan ihtiyaçta sürekli bir artış olacaktır.

Bu nedenle, çalışmaların, spor bilimlerinin ve uygulamaların birbirine bağlandığı LSU ile birlikte hayatta başarılı olabilirsiniz. Her uluslararası öğrenciye, bilime dayalı çalışmalara ve spor yaşamı topluluğuna olağanüstü dikkat, her gün bilgi ve ilginç deneyim sağlayacaktır. Doğru seçimi yapın, hedeflerinize ulaşmanıza ve istisnai hale gelmenize yardımcı olacaktır.

LSU mezunları arasında, birçok seçkin bilim insanı, dünyaca ünlü antrenörler, ünlü sporcular ve ünlü isimler vardır. Çok sayıda LSU öğrencisi ve mezunu, Olimpiyat Oyunları, Dünya ve Avrupa şampiyonalarının şampiyonu ve ödül kazananları oldu.

Konumlar

Kaunas

Lithuanian Sports University

Address
Lietuvos sporto universitetas
Sporto 6

44221 Kaunas, Kaunas İlçesi, Litvanya
Telefon
+370 37 302 644