Fleming College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fleming College, bir öğrenme topluluğunun bir parçası haline gelir. Biz kişiselleştirilmiş öğrenme sizi meşgul ve kişiselleştirilmiş destek sağlamak. Konuksever topluluklar içinde yer alan, bizim küçük yerleşkeler insanların adını biliyor samimi bir ortam sağlar.

Yakın ilişkiler, yüksek beklentiler ve bir hands-on, zihinleri-on size bilgi ve becerileri, iş yerinde ve hayatında başarıya götüren tutum ve değerlerini geliştirmek deneyim yardım öğrenme.

Buradan, sen başlarken yere gitmek veya kariyer değiştirebilirsiniz. Ya da, iyi-geliştirilmiş eğitim yollarla, daha fazla eğitim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Sen ilk elden programların ve uygulamaların yenilik ve halkımızın, topluluklar ve çevre için sürdürülebilir, sağlıklı bir gelecek inşa bağlılığımızı yaşayacaksınız.

Tüm bu nedenlerle için, Fleming Öğrencilerinin% 99 katılıyorum: onlar doğru seçim geliyor yapılan Fleming Koleji.

Vizyon

Kişiselleştirilmiş öğrenme yoluyla başarılı öğrenciler. Yenilik ve insanlar tarafından desteklenmektedir başarı.

Misyon

Uygulanan eğitim yoluyla Fleming şampiyon kişisel ve kariyer başarısı. Biz programlara, hizmet ve uygulamalı araştırmalar yoluyla toplum başarısı ve sürdürülebilirliği için katkıda bulunur.

Değerler

Öğrenci öğrenme deneyimi bizim önceliğimizdir. Biz insanları ve toplumu değer. Fleming sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyor. Biz vizyonu ile yenilik ve mükemmelliği ile uygulamaya Sir Sandford Fleming tarafından ilham alıyor.

Konumlar

Peterborough

Fleming College

Address
Sutherland Campus
599 Brealey Drive

K9J 7B1 Peterborough, Ontario, Kanada
Telefon
+1 905-372-6865

Lindsay

Address
Frost Campus
200 Albert Street S. P.O. Box 8000

K9V 5E6 Lindsay, Ontario, Kanada

Minden

Address
Haliburton Campus
297 College Drive P.O. Box 839

K0M 1S0 Minden, Ontario, Kanada

Cobourg

Address
Cobourg Campus
1005 Elgin Street

K9A 5J4 Cobourg, Ontario, Kanada