Humanitas University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Milano'daki Yaşam Bilimleri'ne adanmış uluslararası bir üniversite. Eğitim ve öğretim, Humanitas Hastanesi ve Bilimsel Araştırma ile tamamen entegredir.

İtalya ve denizaşırı ülkelerde öğrencilerinin büyümesine, eğitimlerine, klinik ve araştırma kariyerlerine odaklanmıştır. Tıpta Uzmanlık Okulları, Yüksek Lisans ve İleri eğitim programları ve doktora programları ile yüksek lisans çalışmaları Altyapısı ve hizmetlerinde teknolojik olarak gelişmiş akıllı bir Kampüs.

Uluslararasılaşma, inovasyon, etkileşim, Hastane ve Araştırma Merkezi ile entegrasyon: Yaşam Bilimlerinde Üniversite Eğitimini bu şekilde yaşıyoruz ve Humanitas University öne Humanitas University şey bu.128326_DSC05101-2.jpg

Kurslar

Tüm derslerimiz, öğrencilerin belirli mesleki yeterliliklerle birlikte eleştirel ve özerk düşünme becerileri geliştirmelerini sağlamak için teori ve pratiği dikkatlice dengeleyen aktif öğrenme kavramından ilham almaktadır.

Humanitas University , öğrencilerini İtalya'daki veya yurtdışındaki klinik ve araştırma alanlarında gelişmeye hazırlar. Uluslararası ve teşvik edici bir ortam Humanitas University tüm derslerimizi kapsamaktadır. Öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemeye ve işbirliği, merak ve sorumluluk ruhunu beslemeye inanıyoruz.

Bugün Humanitas University 1400 lisans ve lisansüstü öğrencisine ev sahipliği yapıyor. Lisans öğrencileri 4 derse ayrılır:

Tıp ve Cerrahide MD için yılda 150 (İngilizce); MEDTEC Okulu için yılda 50 (İngilizce); Hemşirelik lisans derecesi için yılda 100 (İtalyanca); Fizyoterapi lisans derecesi için 36 (İtalyanca).

Humanitas hastaneleri ile entegrasyon

Humanitas, Joint Commission International tarafından Akademik Hastane olarak kalite sertifikası alan ilk İtalyan hastanesidir. Teknolojik olarak en gelişmiş Avrupa hastanelerinden biridir ve bağışıklık sistemi hastalıkları üzerine yaptığı araştırmalarla uluslararası üne sahiptir. Humanitas, onkolojik, kardiyovasküler, nörolojik, ortopedik, otoimmün ve enflamatuar hastalıkları tedavi eden uzman birimlere sahiptir. Aynı zamanda üst düzey bir Göz Merkezi, olağanüstü bir Doğurganlık Merkezi ve son derece uzmanlaşmış bir Kaza ve Acil Durum departmanına sahiptir. En iyi mesleki bilgi ve multidisipliner bir yaklaşımla desteklenen tıbbi yardım, tedaviyi geliştirmeyi ve kişiselleştirmeyi amaçlayan sürekli araştırma faaliyetleri ile tamamlanmaktadır. IRCCS Istituto Clinico Humanitas, İtalya'da Milano, Bergamo, Castellanza, Torino ve Catania'da bulunan bir grup hastaneye başkanlık ediyor.

Uluslararası boyut

Humanitas, İtalya'dan ve dünyanın her yerinden gençleri kendine çekiyor ve eşsiz bir eğitim türüne katılma fırsatı sunuyor. Gelecekteki bilimsel, teknolojik ve sosyal değişimlerle başa çıkabilen doktorların, hemşirelerin, fizyoterapistlerin ve araştırmacıların eğitimi için uluslararası bir merkezdir. Hastane, Araştırma Laboratuvarları ve Üniversite arasındaki yakın entegrasyon, sağlık profesyonellerinin hastalarla yakın çalışarak deneyim kazanması ve aynı zamanda bilimsel araştırmanın gerektirdiği metodolojiyi ve titizliği edinme koşullarını yaratır - klinikler arasında sinerji yaratmanın bir yolu ve eğitim bağlamında laboratuvar uygulamaları.

Öğrenciler, 3 Nobel fiyat galibi içeren Profesörler, Ziyaretçi Profesörler ve kanıtlanmış uluslararası deneyime sahip araştırmalardan öğrenme şansına sahiptir.

Ayrıca, araştırma merkezleri ve yabancı tıp kurumları ile uluslararası ağ sayesinde öğrenciler yurtdışında eğitim deneyimi yaşayabilirler.

Eğitim ve öğretim için entegre bir yaklaşım

Humanitas University entegre bir öğretim yaklaşımı, gelecekteki doktorlarımızın klinik becerilerin yanında teorik bilgi edinmelerini sağlar. Çok disiplinli öğretim yöntemleri probleme dayalı ve deneyime dayalı öğrenmeyi içerir. İlk yaklaşım öğrencileri klinik uygulama sırasında gerekli analitik ve yansıtıcı beceriler geliştirmeye teşvik eder; ikincisi bağımsız araştırma, karar verme ve ekip çalışmasına odaklanır. Simülasyon tıp eğitiminde de önemli bir rol oynamaktadır - öğrencilerin hedefleri tarihe bağlı olarak gittikçe zorlaştıkça öğrenme sürecini kolaylaştırmak olan öğretmenlerin gözetiminde güvenli ve kontrollü bir ortamda öğrenebilecekleri yerdir. karmaşık klinik senaryolarda hasta yönetiminin aslına uygun simülasyonu için prosedürel beceriler.

Konumlar

Milan

Address
Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele
Milan, Lombardiya, İtalya