Resmi açıklamayı okuyun

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi (UAS) Groningen canlı öğrenci kenti yer alır.

Biz lisans ve yüksek lisans programları, sertifika ve Exchange kursları, Hanze Yaz Okulu ve hazırlık elbette geniş bir çeşitlilik var.

Uygulamalı araştırma ve yenilik çok bizim akademik programlar entegre edilmiştir. Buna ek olarak, Hanze UAS öğrencilerine sunmak için kampüste çeşitli modern imkanlara sahiptir. Uluslararası öğrenciler için önemli bilgilerin bir bakış bizim Uluslararası Hizmet Masası web sayfasında bulunabilir. Biz Groningen sizi yakında görmeyi umuyoruz.

Uygulamalı Bilimler Organizasyon ve Yönetim Hanze Üniversitesi

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi (Hanze UAS), Groningen, yaklaşık 27000 öğrenci ve 3000 personeli ile Groningen, Assen, Leeuwarden ve Amsterdam'da işyerlerinde vardır. adı Hanze UAS iş ve ticaret açısından bir kez itici güç ile ilgilidir. Yıllar önce, Hansa Ligi uluslararası ticaret, işbirliği ve kişiler için gerekli oldu. Bu Hollanda ve Almanya ve İskandinavya gibi diğer birçok ülkede böyleydi. Hollanda Groningen dahil olmak üzere birçok Hansa şehirleri vardı.

Bu nedenle, Terim 'Hanze' geçmişe yanı sıra Groningen şehrine sıkıca bağlı olabilir. logo da buna tarihsel yönleri vardır. Orange eğimli gotik H harfi her yerde Hanze UAS ilgili bulunabilir. Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi'nde derin bakmak için aşağıdaki filmin bir göz atın.

video platformu video yönetim Video çözümleri video oynatıcı

sorumluluklar

Hanze UAS Tüzük Denetleme Kurulu ve Yönetim Kurulu sorumluluklarını belirtiniz. Onların sorumlulukları Hanze UAS 'Ev Kuralları açıklanmıştır.

Eğitim Vizyonu 2020

Uygulamalı Bilimler Hanze Üniversitesi, Groningen nitelikli ve kararlı profesyonelleri eğitiyor. Öğrencilerin, araştırma-öğretim elemanları ve şirketlerin tanışma ve birbirlerinden öğrenecekleri bir ortamdır. Öğretim, araştırma ve profesyonel uygulama yakından bağlıdır. mesleki uygulama Atamalar her lisans programının öğretim yöntemlerine hizalanır. Öğrenciler, araştırma-öğretim üyesi ve yakın ve uzak konulara çözümler üzerinde birlikte profesyonel saha çalışmalarında ortakları. Öğrenme ve çalışma hayatı boyunca birbirine bağlı kalır.

Eğitim bireyleri ve toplumu zenginleştiren

Hanze UAS bu onun sosyal sorumluluk Hanze öğrenme topluluğunda herkes farkında yapmak için özel bir misyonu vardır hissediyor. uygulamalı bilimler üniversitesi çalışanları ve öğrencileri geliştirmek ve topluma değerli bir katkı yapmak için teşvik eder.

Eğitimde vurgular

Enerji ve Sağlıklı Yaşlanma Hanze UAS yüksek profile sahip olduğu stratejik alanlardır. Bu büyük toplumsal kaygılar üniversitenin eğitim kursları ve araştırma odak birincil alanlarıdır. Girişimcilik, aynı zamanda önemli bir kavramdır ve kendinden adıyla Hanze ile ilişkili. dönem eğitim ve pratik uygulama ve bölgedeki iş dünyası ile hayati bir bağlantı arasında ulusal ve uluslararası düzeyde ilişkiyi ifade eder. Buna ek olarak, Hanze UAS insanların olabilir en iyi olmak için birbirlerine teşvik güvenli ve iddialı bir öğrenme ortamı sağlar. Hanze UAS en yetenekli öğrencileri ve çalışanları teşvik ön planda yer almaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

fizyoterapi diploma ile geniş bir geleceği var. senin memleketinde yanı sıra yurt dışında size bir hastane, huzurevi, rehabilitasyon merkezi ya da bir sağlık gün kreş baş ... [+]

Fizyoterapi: www.hanzegroningen.eu/ip

Sağlık size hitap ediyor. Sen insanlarla çalışmayı seviyorum ve onlara bir şey ifade etmek istiyorum. Sen iyi bir dinleyici olduğunu, bunun kolay başkalarının ayakkabılarını kendinizi koymak bulmak ve sabır. Yine de kasten kendiniz için bir stand yapmak. Sen açık seçenekleri tutmak ve kendi fırsatlar yaratarak tercih ederim. Tüm bu sizin için geçerli olduğunu hissetmeniz gerekir, ardından Fizyoterapi sağ caddede olabilir.

fizyoterapi diploma ile geniş bir geleceği var. senin memleketinde yanı sıra yurt dışında size bir hastane, huzurevi, rehabilitasyon merkezi ya da bir sağlık gün kreş başlayabilirsiniz. Ya da tabii ki kendi uygulama kurmak olabilir. Uluslararası alanda, Hollandalı eğitim son derece kabul edilir. ... [-]

Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Spor hakkında tutkulu mısınız ve değişim getirmek ister misiniz? Sonra bu eşsiz program sizin için sadece bir program! Sporun ilhamı ve gücü size gerçek bir fark yaratmad ... [+]

Hollanda'da Spor Çalışmalarında Lisans Öğrenimi

Spor hakkında tutkulu mısınız ve değişim getirmek ister misiniz? Sonra bu eşsiz program sizin için sadece bir program! Sporun ilhamı ve gücü size gerçek bir fark yaratmada büyük fırsatlar sunar.

Spor, Sağlık ve Yönetim

Groningen, Hanze Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde Spor Araştırmaları Enstitüsü, 180 ECTS'den oluşan üç yıllık bir lisans programı sunmaktadır. Bu uluslararası program yenilikçi (spor) profesyonelleri yaratmaktadır. Bir değişim aracı olarak hem bireysel hem de toplumsal düzeyde bir fark yaratabiliyorsunuz. Sporun gücü, sporun üç temel değeri ve fiziksel aktivitesi içerisindedir:... [-]

Hollanda Groningen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome Day

We Are Family

Open Day