Resmi açıklamayı okuyun

Uygulamalı Bilimler Mikkeli Üniversitesi (Mikkeli UAS) Güney-Savo bölgesinde güzel Fin göl bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Biz yüksek kaliteli eğitim ve Finlandiya'da Uygulamalı Bilimler başka Üniversitesi'nin daha fazla eğitim alanları sunan, modern bir yüksek eğitim kurumu vardır. İkimiz de lisans ve yüksek lisans düzeylerinde kullanılabilir Lisans programları var. &nbsp&nbsp Eğitim sistemi &nbsp Üniversiteleri ve uygulamalı bilimler / politeknik üniversiteler: Fin yükseköğretim sistemi iki paralel sektörlerden oluşmaktadır. Üniversiteler bilimsel araştırma vurgulamak ve öğretim teorisine dayanmaktadır. Uygulamalı bilimler / politekniklerden Üniversiteler teori ve pratiğin kombinasyonuna dayalı yüksek öğretim kurumları vardır.&nbsp&nbsp Uygulamalı Bilimler Mikkeli Üniversitesi Organizasyonu &nbsp Politeknik yönetim organı Uygulamalı Bilimler Ortak Kurum Mikkeli Üniversitesidir. 1.1.2004 yılından itibaren Ortak Kurumun üyeleri Mikkeli, Pieksamaki, Pieksänmaa ve Savonlinna belediyelerdir. &nbsp Kampüsler Uygulamalı Bilimler Mikkeli Üniversitesi üç kentte üç kampüsleri Doğu Finlandiya alanı sunmaktadır: Merkez Kampus, Mikkeli Nikkarila Kampüsü, Pieksamaki Ormancılık (Ana Kampüs 2013 hamle) Savonniemi Kampüsü, Savonlinna Sağlık Turizm &nbsp Ayrıca Uygulamalı bilimler Mikkeli Üniversitesi hizmetleri desteklemek için ofisleri bulunmaktadır: Öğrenci Hizmetleri, Kütüphane ve Bilgi Hizmetleri, Uluslararası Hizmetler ve Merkezi Yönetim. &nbsp&nbsp Çalışma Alanları &nbsp Uygulamalı Bilimler Mikkeli Üniversitesi uygulamalı bilimler / politeknik başka Fin üniversite daha fazla eğitim alanları vardır: &nbsp beşeri ve eğitim kültür doğal bilimler doğal kaynaklar ve çevrenin turizm, catering hizmetleri ve ev sosyal hizmetler, sağlık ve spor teknoloji, iletişim ve ulaşım sosyal bilimler, işletme ve yönetim &nbsp Sen İngilizce olarak üçü 20 lisans programları arasından seçim yapabilirsiniz. Orada her yıl bir derece yol çalışmaları başlayan 760 yeni öğrenci üzerinde olup, öğrencilerin toplam miktarı hakkında 4500 olduğunu. &nbsp&nbsp Yüksek eğitimli personel &nbsp 200 tam zamanlı öğretim görevlisi olan Uygulamalı Bilimler, Mikkeli Üniversitesi'nde çalışan yaklaşık 400 personeli bulunmaktadır. Bizim personel yaklaşık 40 doktora veya öğrenimini tamamlamış kimse derecesine sahip.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Kymenlaakso University of Applied Sciences

Sağlığın Geliştirilmesi Uygulamalı Bilimler Derecesi Yüksek Üniversite mezunu programının kapsamı 60 cr mesleki çalışmalar ve yüksek lisans tezi için 30 cr olduğu 90 cr o ... [+]

Sağlık Master - Sağlık Teşviki

Sağlığın Geliştirilmesi Uygulamalı Bilimler Derecesi Yüksek Üniversitesi Lisans programının kapsamı 60 cr mesleki çalışmalar ve yüksek lisans tezi için 30 cr olduğu 90 cr olduğunu. Çalışmalar yaklaşık olarak 2,5 yıl sürmesi.

Öğretim dili İngilizcedir. Kotka, Finlandiya ayda 2-3 gün öğretim İletişim. Çalışmalar, sonbaharda 2013 yılında 20 öğrenci yerleri başlayacak. (2012 yılında yok alımı)

Profesyonel uygulama Kanıta dayalı kalkınma

Program epidemiyolojik verilerin kullanımına nüfus, toplumun ve bireyin düzeyinde sağlık durumu ve risk faktörlerinin değerlendirilmesi üzerinde duruluyor ve sağlığın teşviki ile ilgili metodolojik konular.... [-]

Finlandiya Kotka Kouvola Mikkeli
Ağustos 2020
Ingilizce
5 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku