Resmi açıklamayı okuyun

All Saints University, uygun bir ücret karşılığında Tıp Doktoru (MD) derecesine yol açan yüksek kaliteli eğitim vermeyi taahhüt eder . Üniversite, tıp mesleğinin sadece öğrenilecek bir ticaret olmadığını, ancak bunun bir sosyal sorumluluk duygusu olduğunu anlayan geniş ve kapsamlı eğitim görmüş mezunlar üretmeye çalışmaktadır. All Saints University, başarılı olmak için güçlü bir itici güç ve arzusu olan ve tıp mesleğinin insani ve merhametli yönlerine odaklanabilecek başvuru sahiplerini arıyor. Üniversitemiz öğrencilerini aktif olarak toplulukta yer aşılamaya ve hizmet verdikleri kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye teşvik eder. Tıp alanında kariyer yapmaya başlamak tıp fakültesinde geçirdiğiniz zaman sağlam bir bilgi ve bilgi temeline dayanır. Dünyada MD unvanını taşıyan çok az insanla , tıp mesleği aslında saygın ve nitelikli insancıl bir gruptur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

M.D.

All Saints University, Dominica

... [+]

Müfredat Mezuniyet Şartları [-]
Dominik Roseau
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
All Saints University, Dominica

Beş yıllık bir MD programı, bir MD derecesi almak isteyen lise mezunları için tasarlanmıştır. Bu program, yukarıda listelenenler de dahil olmak üzere 4 dönem premedikal d ... [+]

Beş yıllık bir MD programı, bir MD derecesi almak isteyen lise mezunları için tasarlanmıştır. Bu program, yukarıda listelenenler de dahil olmak üzere 4 dönem premedikal dersleri içerir. 4 dönem hazırlık derslerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler, 4 yıllık MD derecesi programındaki meslektaşları ile lisans programının Temel Tıp Bilimi (preklinik) bölümünü tamamlamalarına otomatik olarak izin verilir.

Müfredat

Mezuniyet şartları

Yüksek lisans derecesine sahip olmak için uygun olan öğrenciler, All Saints University, Dominica mezuniyet koşullarını tamamlamalıdırlar. Bunlar şunları içerir:

Temel Tıp ... [-]
Dominik Roseau
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku