Resmi açıklamayı okuyun

UNIPAC- Üniversitesi Rektörü Antonio Carlos 1965 yılında, Barbacena kentinde faaliyete başlayan ve onun kurucusu Profesör Boniface Andrada.

Üniversitesi Rektörü Antonio Carlos- UNIPAC ve UNIPAC-JF Kampüsü II üye güçlü bir talep kayıt Juiz de Fora Adımlar İlçesi'nde Dr José Rua Cesario 175 Muhasebe Okulu kurulması ile 1996 yılında aslına vardır.

İki yıl sonra, o juizforana eğitim toplumun beklentisi göz önüne alındığında, Juiz de Fora konuşma terapisi kursun ilk yüklü nedeniyle şehir ve bölgede ilerleme olmaması önemli bir talep var.

2000 yılında modern laboratuvarlarda ve Beşeri, Fiziksel ve Sağlık akademik alanlarını öğrenme için gerekli özel imkanları ile mahalle çiftlikleri Bethania yeni bina inşa edilmiştir.

Böylece, genişleme planına uygun olarak entegre Kampüsü haline Juiz de Fora ihtiyaçları ve bölgesel çevresi doğrultusunda çeşitli kurslar, oluşturulan, Üniversite Başkanı Antonio Carlos, kursları ile Beşeri Bilimler Fakültesi ve Fen tutmak yönetim, Muhasebe ve Kitle İletişim Yetki: Gazetecilik ve Turizm; Yüksek Normal Ders Biyotıp kursları ile Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi, Hemşirelik, Eczacılık, Fizyoterapi, Beslenme, Veteriner Fakültesi, Biyolojik Bilimler ile Juiz de Fora Eğitim Enstitüsü; Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi; Kanun Kursu ve Güvenlik İşletme Enformatiği ve Teknoloji Pazarlama Yönetimi Teknoloji Çevre Teknoloji dersleri ile Juiz de Fora Teknoloji ve Ardışık Çalışmalar Enstitüsü, Teknoloji ile Hukuk ve Sosyal Bilimler Fakültesi.

Yıllar geçtikçe, hedeflerinizi tamamladıktan ve Juiz de Fora talebi emilir sonra, bazı dersler dolayısıyla mevcut olanlar için yerlerin sayısını genişleterek, elimine edilmiştir.

Şu anda doktorlar, öğretmenler ve uzmanlar tam MEC tespitleri karşılamak ve onların misyonu doğrultusunda kurumun derslerin birkaç kendi öğretim etkinliklerini geliştirmek de dahil olmak üzere yaklaşık 230 öğretmen, sahip varoluş, 16 yıl içinde olma: "Reach for Ayrıca profesyoneller yetiştirmektir olarak Eğitim, Araştırma ve Yayım genel Bilim, Teknoloji Felsefesi bilgi ve Teknikleri, orta, Minas Gerais ve Brezilya'nın bölgedeki sosyal alanların gelişimine katkıda bulunmak ve etkilemek için toplum için. "

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Veterinerlik dersin genel amacı önleme faaliyetleri, tanı ve hayvan hastalıklarının tedavisinde, hayvansal üretim, hayvansal ürünlerin teknoloji ve ihtiyaç beceri ve yetk ... [+]

eğitimli bir profesyonel kamu sağlığı, ekoloji, çevre temizlik ve zoonoz önlenmesi alanlarında çok disiplinli takımlarda da klinik ve refakatçi hayvan cerrahisi, klinik ve çiftlik hayvanları veya spor cerrahi alanlarında hareket ve nitelikli. üretim ve hayvancılık faaliyetlerinde, hayvancılık oluşturma ve et ve çeşitli türlerin süt üretimi yanı sıra, teknoloji ve hayvansal ürünlerin denetim alanlarında faaliyet göstermektedir. tarım ve tarım yönetimi ve hayvan ilaç laboratuarları ve yem fabrikasının teknik kontrolü de diğerleri arasında veteriner rolünün alanlardır.

Veteriner Çiftliği Okulu ders eğitim prosedürleri, topluma araştırma ve hizmeti barındıran, modern Veteriner Hastanesi vardır. Tabii 5 yıl süren, gün.... [-]

Brezilya Juiz de Fora
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

M.D.

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Tıp UNIPAC esnasında, geniş öğrenme fırsatları öğrenci sokulduğu seyrine göre nüfus hizmetleri de dahil olmak üzere, teori ve pratikte mevcuttur. ... [+]

Tıp UNIPAC esnasında, geniş öğrenme fırsatları öğrenci sokulduğu seyrine göre nüfus hizmetleri de dahil olmak üzere, teori ve pratikte mevcuttur.

profesyonel ne yapar? önlenmesi ve hastalıkların tedavisinde bireyleri ve toplulukları yardım eder; çalışmalar, araştırmalar ve davranır bozukluklar ve hastalıklar, engellemek ve bunlarla mücadele için en iyi prosedürleri seçimi; Bir tanı, muayene istekleri, reçete edilen ilaçları yapmak ve ameliyat yapar. Aynı zamanda yeni ilaçlara ve ekipman araştırma çalışır veya önleme programları, sosyal tıp sanitasyon ve planlama katılmak.

nerede o çalışır Hastaneler, klinikler, sağlık ... [-]
Brezilya Juiz de Fora
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku