Resmi açıklamayı okuyun

kurum

Iguaçu ÜNİVERSİTESİ - UNIG MEC Yönetmeliği sayılı 1318 tarafından Unified Nova Iguaçu fakültelerinin vade oluşturuldu, 16 Eylül 1993, bölüm I, S. 09.20.93 tarihli Resmi Gazete'de, yayınladı. 14.017. Onun sponsoru Nova Iguaçu Yükseköğretim Derneği - Rio de Janeiro Eyaleti - Nova Iguaçu şehrinde merkezi ile SESNI, kar amacı gütmeyen, hayırsever doğa.

UNIG yani halen beş kampüsü entegre:

Kampüs Nova Iguaçu Kampüs II Öğretim Kliniği Kampüs III Mesleki Eğitim Merkezi Dr. Paulo Machado Fróes Kampüs V Itaperuna

O içinde, etkileşime geçtiği Kampüs I, dayanır, sosyal, ekonomik, kültürel ve Lowlands ve Rio de Janeiro kuzey devlet, önde gelen teknoloji ve devlete bu bölgelerin ilerlemesi için temel bilgi ile siyasi ve ülke için.

1970 yılında faaliyetlerine başlayan, Felsefe, Fen ve Nova Iguaçu Edebiyat Fakültesi, Baixada Fluminense ilk yükseköğretim birimi sundu. 1974 yılında tanınan, Matematik, Fizik, Yaşam Bilimleri,: Bu öncü Sanatları kursları (Portekiz-Edebiyat ve Portekizce-İngilizce Yeterlilik) uygulanması ile meydana geldi. 1976 yılında, Eğitim Fakültesi de bölgede temel eğitime önemli katkılar tanındı.

Dört yıl sonra, 1974 yılında, hemen hemen tüm ilk derslerin zaten tanınan ile, Hukuk Fakültesi uygulanması, iguaçuana toplumun meşru aspirasyon oldu.

1988 yılında 1976 yılında Tıp ve Diş Hekimliği ve Veri Teknoloji Ders İşleme: sorumluluğunun bilincinde ve operasyonda birimlerin konsolidasyon sonrasında, eğitimin kalitesini artırmak için dikkatli, SESNI tekrar yeni dersler savunmak sırasıyla, 1989,.

UNIG tarafından sunulan tüm dersler tespit meslek profilleri ile ilgili gözlenen pazar taleplerini olma, bölgenin özelliklerini tanımlayan ortaya çıktı.

Nova Iguaçu Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulması tıbbi bakım ve bu bölgede belirlenen yoksul sanitasyon koşulları eksikliği göz önüne alındığında, yerel nüfusun ciddi sağlık sorunlarını ele belirleyici bir adım oldu.

UNIG Öğretim Kliniği bölgesinde, önemli ölçüde sağlık geçmişini oluşturur.

Varlığını boyunca ve çevresindeki bölgede önemli değişiklikler teşvik etmek, UNIG, idari pedagojik ve teknolojik gelişmenin sürekli bir işlemde kendini dönüştürdü.

mükemmellik peşinde, onun varlığının yılda sahip bir ilkedir, kaliteli eğitim ve sunulan diğer hizmetler için gayret ve onların kararlarını ilham.

, Kendi yetki alanında taleplerini belirterek, bu ortaya çıkan ilerleme doğrultusunda yenilikler, devlet gelişimine neden, bu rehberin için eylem odak noktasıdır.

1996 yılında konsolide São João de Meriti ve Itaperuna Belediyelerine, faaliyetlerini genişletmek için karar altı yedi lisans dersleri veren belediyelerin meyve talebi, sırasıyla, toplumda ilerleme itici kuvveti altında devlete getirdiği daha önce Nova Iguaçu kentinde sınırlı.

Hemşirelik, eczane, Beden Eğitimi ve Fizyoterapi: 1997 yılında, yeni mezun zaten sunulan kurslar dahil.

Yeni derslerin uygulama süreci, hem de diğer belediyelere mevcutların genişletilmesi, sürekli sağlamak ve sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak amacıyla eylemler eşlik etmiştir.

bir üniversite olarak, UNIG misyonu kaynaklarına çizim, ülkedeki bilimsel ve teknolojik ilerleme üretmek ve doğrudan topluma hizmet etmek ve mevcut demektir.

Bu misyon yakalama ve toplumun beklentilerini, mesleki eğitim gerektirir pazar, özellikle dinamiklerini tercüme edebilen bir çevik ve esnek yönetim modelini gerektirir. Bu nedenle, UNIG Dean yani üç Pro-Rektörler, yardım modern bir idari yapı vardır:

Akademik Dekan - PrOAc İdari Dekan - PROAD

politikalarını ve önceliklerini belirlerken, UNIG kursları programlarına entegre bir biçimde, bir yaratıcı ajan ve bilgi ve cesaret verici mezunu, geniş ve dar anlamda yenilenmesi olarak araştırma teşvik, yeniden canlandırılması ve lisans eğitiminin iyileştirilmesi arama uzantısı.

Bu Üniversitesi'nin sürekli genişleme büyük bir sorun teşkil etmektedir yönetin.

Kalite büyüyen, genişletmek UNIG sokulduğu toplumun özelliklerine uyum ve aynı zamanda önemli ölçüde daha fazla meydan ima, yeni teknolojiler üreten ve yayan bilimsel bilgi yenilenmesi için çaba sarfediyoruz.

SESNI - bu meydan üstesinden gelmek, sponsor kuruluş, Nova Iguaçu Yükseköğretim Derneği doğrultusunda, yönetim UNIG bir açılış olmuştur.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Iguaçu (UNIG)

Fizik Tedavi Bölümü (Lisans) Campi Nova Iguaçu ve Itaperuna gece 4200 saat vardiya ve kalıcı 10 sömestr sunulmaktadır. ... [+]

Fizik Tedavi Bölümü (Lisans) Campi Nova Iguaçu ve Itaperuna gece 4200 saat vardiya ve kalıcı 10 sömestr sunulmaktadır.

müfredat

Fizyoterapi Lisans kursu - Kampüs Nova Iguaçu 4200 saat toplam iş yükü ile sunulmaktadır Çözünürlük CNE / CES º 4/2009 uyarınca, en az beş (5) yıl içinde ödenecek. Kampüs Nova Iguaçu - - Fizyoterapi Lisans elbette pedagojik proje lisans için mevzuatta öngörüldüğü gibi, programın isteğe bağlı ders olarak LBS temini için sağlar. Elbette müfredat geliştirildi ve sürekli öğrenci vücudun gerçek ihtiyaç ve öğretmenler tarafından önerilen değişiklikleri, sonra değerlendirilir karşılamak amacıyla revize edilmiştir. Böylece, bu yapının güncel ve Ulusal Müfredat Kuralları itaat kalır.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
10 - 10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Iguaçu (UNIG)

Tıp Fakültesi (BS) 7990 saat sınıfının toplam iş yükü ile, 12 sömestr, tam zamanlı, Kampüs Nova Iguaçu sunulmaktadır. ... [+]

Tıp Fakültesi (BS) 7990 saat sınıfının toplam iş yükü ile, 12 sömestr, tam zamanlı, Kampüs Nova Iguaçu sunulmaktadır.

müfredat organizasyonu

yetkinlik rehberliğinde bir müfredata entegre ve koordineli bir şekilde bilginin inşaat pedagojik kültürünün baştan düşünmeye öğretim grubunun taahhüt seyrini odaklı gerektirir. Collegiate çalışma yolu sağlık gerçekliğin eleştirel bir anlayış ve yansıtıcı aktif, demokratik ve sosyal konulara adamış insan profesyonel, eğitimini hedeflemektedir. öğretme ve öğrenme bu geniş görüşüne ön bilgi, ihtiyaçlar ve ilgi alanları ve ritimleri öğrenme her öğrencinin açısından öğretmenin yeni bir tutum gerektirir. ... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
12 - 12 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku