Resmi açıklamayı okuyun

Büyüme, başarıları ve başarı bir yolu!

Biz Sao Paulo Şehir Üniversitesi - UNICID, ulusal panoramada bir örnek kurum, eğitim ve yenilik taahhüt vardır.

Şöhret ve ülkede elde etmiş gücü özveri, sürekli güncellenmesi ve altyapı yüksek yatırımların 40 yıl sonucudur.

Bir sonraki satırlar bu başarı hikayesini inşa nasıl bir hesap vardır.

Biz Tarihimizde ciddiyetini ve kurum Profesör Remo Rinaldi liderliğindeki eğitimciler bir grup tarafından oluşturulduğu zaman, 1972 yılından bu yana daha yetkin profesyonelleri yetiştirmek ana hedefi korumak. Şu anda, biz hala São Paulo Doğu Bölgesi (FZL) Okulu olarak biliniyordu.

Editora tarafından yayınlanan prestijli Öğrenci Kılavuzu, tarafından Brezilya'da en iyilerinden biri olarak seçildi devam eden, kentin doğu kesiminde, Tatuape São Paulo bölgesinde yüksek öğrenim yüklemek için ilk ve aynı zamanda 1984 yılında Fizyoterapi ders sunan ilk mıydı Nisan.

UNICID - 1992 yılında bir üniversite olarak tanınan, biz São Paulo City University aramaya başladı.

1995 yılında, biz MEC gözetiminde yüksek öğrenim birçok diğer kurumlara yönelik Telekomünikasyon ders sunusu, referans öncülük etmiştir.

2000 yılında, tüm lisans Üniversitesi (Tarih, Eğitim, Edebiyat, Yaşam Bilimleri, Matematik ve Beden Eğitimi), yeni bir dinamizm tavsiye MEC, eğitim politikasını karşılamak için, Öğretmen Yetiştirme Programı'na eklenecek geldi disiplinlerarası bir bakış açısıyla. Program eğitim ortamında bir referans haline gelmiştir.

Bu dört yıl boyunca, biz sağlık alanında bize çok güçlendirmek ve biz bu konuda bir referans olarak kabul edilmeye başlandı. İlk başta, biz Hemşirelik, Fizyoterapi ve Diş Hekimliği sunulan ve 2004 yılında biz MEC için maksimum puanı ile kurulan Tıp ve Biyotıp dersleri, sunmaya başladı. Bugün, biz alanında deneyim 32 yaş ve 6000'den fazla mezun ekleyebilir ve profesyonel sektörlere göre o işlek ve en prestijli kursları yapma, piyasada faaliyet.

2008 yılında, Elektrik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği lisans dersleri bizim listesinin bir parçası haline gelmiştir. Ayrıca, diğerleri arasında Yapı İnşaat, Grafik Tasarım Yeni Teknoloji Lisans kursları başlattı.

2009 yılında, biz sağlam bir arka plan verir ve sürdürülebilirlik ayrım odağa sahip Mimarlık ve Şehircilik dersi, sunmaya başladı.

Diğer güçlü bizim klinikler ve laboratuvarlar son derece ileri teknoloji ekipmanlar ile donatılmış ve öğretim çok deneyimli ve niteliklidir. Bağlılık öğretin, biz özveri gerektiren ve bölgede öğrenci ve öğretmenlerin sonuçları ve haberleri sürekli arama ve güncellemeleri şarj edin.

60'dan fazla lisans dersleri ve Teknoloji Lisans, Lisansüstü dersler Lato Sensu sunan küresel pazarın yeniliklere göre artık sağlam bir bilgi mesleki etik birleştiren ülkenin en iyi yükseköğretim kurumlarından biridir ve bu her zaman gider ve stricto sensu, bizzat Sağlık Alanları, İşletme, İletişim, Hukuk Bilimleri, Tam ve turizm, diğerleri arasında, ve birkaç uzatma kursları ve İşbirliği Programları Brezilya'da ve yurtdışında. 2012 yılı, UNICID karantina yıl, Sul, São Paulo do Koleji Cruzeiro tarafından bestelenen Southern Cross Eğitim parçası haline kurumun, genişlemesi bir an, işaretli - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo do - SP; Üniversite Modülü merkezi, Caraguatatuba - SP; Franca, Franca SP Üniversitesi; DF, San Sebastian Koleji, San Sebastian - - Federal District, Brasilia Üniversitesi Merkezi SP; Fakülte Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; Güçlerini birleştirme ve daha güçlü bir operasyon oluşturarak, rekabetçi ve öğrencilerimizin eğitimi için daha iyi eğitim seçenekler sunabiliyoruz SP, - Patronaj merkezinin Üniversitesi Our Lady, Salto ve Itu - SP ve Üniversite São Paulo City, São Paulo

Büyük başarıları ve başarı bu tarih yazmaya devam edecektir!

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Brezilyalı Eğitim Bakanlığı (MEC) ve Enade 2010 optimal yerleşim yüksek rating: Müfredat çeşitli alanlarda ve serviçosExcelência eğitimi ile ortaklıklar verir. ... [+]

DERS HAKKINDA Brezilyalı Eğitim Bakanlığı (MEC) ve Enade 2010 optimal yerleşim yüksek rating: Müfredat çeşitli alanlarda ve serviçosExcelência eğitimi ile ortaklıklar verir. São Paulo Şehir Üniversitesi tanınan Sağlık Alanına Ait - UNICID Biyotıp ders modüler müfredat vardır. Öneri temel disiplinleri ve farklı outros.Metodologia arasında, mikrobiyoloji, parazitoloji içerik Patoloji hitap gibi saldırganlık ve savunma modülü gibi birimlerinde klinik disiplinleri, entegre etmektir. Müfredat içeriğine bütün yaklaşımı, profesyonel alanda onu hazırlayan eleştirel düşünmeyi geliştirmek için gelecek Biyomedikal teşvik edebilir öğretme ve öğrenmenin aktif bir metodoloji kullanır. Bu nedenle, biz öğrenmek ve araştırma enstitüleri ve laboratuvarlar ile böylece daha iyi eğitim ve yeterlilik profissional.Parcerias alma yaparak öğrenmek öğrenmek için öğrenci öneririz. Bu sayede öğrenciler araştırma enstitüleri, teknoloji geliştirme sanayi ile işbirliği içinde çalışmak sağlayacak tam bir eğitime erişimi, teşhis laboratuvarları tamamlayacak ve insan hastalıkları yanı sıra, çevre ve gıda analizleri, çalışmalar / analizlerin prediktif insan genetiği ve moleküler biyoloji. Uygulama içine Teorisi! Buna ek olarak, Sağlık Disiplinlerarası Topluluk Programı (PISCO), faaliyet alanları kimin tamamlanması topluluk ayarları, Üniversitesi Sağlık Programı ekipleri Aile ve birinci basamak sağlık hizmetleri, sürekli temas olmalarını sağlamaktır Nüfus ve meslek pratiği. , Halk sağlığı ekipleri entegre planlama, denetim ve kalite doenças.Infraestrutura ve modern laboratuarların önlenmesi için sağlık programlarının kontrolünü yapmak, topluma hizmet etmek, böylece onları hazırlamak. Üniversite teknik mükemmellik ve kalite ile, topluma öğretim, araştırma, sağlık ve hizmet katkıda genç Klinik Analiz Laboratuarı gibi modern laboratuvarları ile, en yüksek kalitede altyapısını bir araya getiriyor. ... [-]
Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Tanınan UNICID Sağlık Alanına Ait Tıp Fakültesi, farklı öğretme-öğrenme yöntemi kullanır, öğrenci merkezli. ... [+]

DERS HAKKINDA Eğitimde Mükemmellik: Eğitim Brezilyalı Bakanlığı (MEC) en yüksek derece. Tanınan UNICID Sağlık Alanına Ait Tıp Fakültesi, farklı öğretme-öğrenme yöntemi kullanır, öğrenci merkezli. Probleme Dayalı Öğrenim (PDÖ - Probleme Dayalı Öğrenim) Brezilya Birleştirilmiş Sağlık Sistemi (SUS) gerçekliği içinde, meslek ve hastaya hümanist tutum ve etik vurgulayan nüfusun sağlık koşullarına disiplinlerarası ve kapsamlı bir yaklaşım sağlar . Başından itibaren, öğrenci, klinik akıl geliştirmek ve bilimsel kanıta dayalı kararlar öğrenmek için teşvik edilmektedir. Buna ek olarak, bu tür Devlet Memurları, Belediye Çocuk Hastanesi Çocuk İsa ve Doğumevi Leonor Mendes de Barros Hastanesi gibi şehrin en iyi sağlık kurumlarında yatılı okula gerçekleştirir. Temel sağlık üniteleri, poliklinik, acil servislerde ve orta ve yüksek karmaşıklık hastaneler: çeşitli senaryolarda pratik uygulaması. ... [-]
Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
12 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku