Resmi açıklamayı okuyun

Dünyada öğrenmenin en iyi ve en gelişmiş koltuk birine hoş geldiniz. 1996 yılından bu yana uluslararası öğrenciler fakültesi tıp, Stomatolojistler (Diş Hekimleri) ve Eczacılar Doktorlar binlerce eğitim vermiştir.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi (AMU) 1930 yılında kurulan, ülkenin en büyük ve en prestijli yüksek öğrenim kuruluşlarından biridir.

Genel Tıp, Tıbbi prophylactics, Stomatoloji (Diş Hekimliği), Askeri Tıp, Eczacılık: include 5 fakülte vardır.

üniversitede okuyan (1171 yabancı öğrenci dahil) 8000 öğrenci bulunmamaktadır. kurslar 1628 üzerinde eğitimli profesyonellerden oluşan kapsamlı bir personel tarafından 74 akademik bölümler ile öğretilir.

dahil 5 fakülte vardır:

01. GENEL TIP

fakülte çalışanlarının 2768 bilimsel çalışmalar yayınlandı son 10 yılda, bunlardan 467 el kitapları, el kitabı takviyeleri ve diğer eğitim-metodik çalışmalar, 1173 dergi makale are, 1128 tez, 605 eser yayımlanır vardır yabancı ülkelerin ve konferans malzemeleri bilimsel özetleri.

02. TIBBİ prophylactics

03. Stomatoloji

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Stomatoloji Fakültesi 1954 yılında düzenlendi. Fakültenin kuruluş amacı çok yetenekli diş hekimi uzmanları ile Cumhuriyetimizin nüfusu sağlamak oldu.

04. ASKERİ TIP

05. İLAÇ

Kimya ve Bilim Azerbaycan Ulusal Bilimler Akademisi çalışan Biyolojik Bilimler Çeşitli Doktorlar Azerbaycan Tıp Üniversitesi Farmakoloji Bölümü mezunudur.

Azerbeycan

Bu yüzyılın ilk on yılında, Azerbaycan dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine ev sahipliği yapmıştır. petrol ve gaz sektörünün hızla genişlemesi ile tahrik country,Äôs GSYİH 2003 ve 2011 yılları arasında üç katına çıktı. Ekonomik büyüme, son yıllarda soğuduktan ancak Azerbaycan 1991 yılında eski Sovyetler Birliği'nden bağımsızlığını elde beri genişleyen bir piyasa ekonomisine çok başarılı bir geçiş yaptı yine etmiştir. fazla dokuz milyon insanın bir ülke, Azerbaycan, Doğu Avrupa ve Batı Asya'nın kavşak noktasında yer almaktadır. Türkiye'de, İran ve Rusya tarafından derhal sınırlanmıştır, Gürcistan ve Kazakistan dahil olmak üzere diğer eski Sovyet cumhuriyetlerinin, bölgeyi paylaşan edilir.

DSÖ biz ve biz ne sunuyoruz?

 • Şirketler TRC eğitim grubunun TRC türü: yarı.
 • AMU Exclusive dünya temsilcisi.
 • Etik Avrupa koduyla bir Avrupa şirketi.
 • Uzun yılların tecrübesi.
 • Değil bir ajan ama Üniversite Temsilcisi

Dünya çapında kalıcı irtibat büroları

Konaklama ve Destek

 • isterlerse TRC Kolejler AMU öğrencileri kampüs paylaşımı konaklama garantisi var
 • TRC Kolejler AMU öğrencilerin Free TV ve Wi-Fi kendi odalarında sağlanan var
 • TRC Kolejler AMU öğrencilerin odalarında sağlanan bir çamaşır makinesi ve buzdolabı var
 • TRC Kolejler AMU öğrenciler TRC Kolejler Yetişkin Mentor (Tıp Dr) var
AMU

AMU Azerbaycan Üniversiteleri Jewel

 • Uluslararası Kayıt Üyesi (1996 yılından bu yana)
 • Karadeniz Üniversiteler Birliği Üyesi (1999 yılından bu yana)
 • Uluslararası Üniversiteler Birliği Üyesi (2000 yılından beri)
 • Avrupa Üniversiteler Birliği tam üyesi (2002'den beri)
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Azerbaijan Medical University

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Stomatoloji Fakültesi 1954 yılında düzenlendi. Fakültenin kuruluş amacı çok yetenekli diş hekimi uzmanları ile Cumhuriyetimizin nüfusu sağlama ... [+]

A Azerbaycan Tıp Üniversitesi Stomatoloji Fakültesi 1954 yılında düzenlendi. Fakültenin kuruluş amacı çok yetenekli diş hekimi uzmanları ile Cumhuriyetimizin nüfusu sağlamak oldu.

ilk yıllarından itibaren yabancı öğrenciler - (Bağımsız yönetimler Birliği), LYRIA, Irag, Filistin, Afganistan, Pakistan, Türkiye, İran ve diğer ülkeler Azerbaycan öğrencilerle çalışma.

2002 yılında University of dişçi kliniğine oluşumu stomatoloji fakültesi yeni aşaması olarak kabul edilebilir. Bu klinikte pratik dersler, modern cihazları ile donatılmış sınıflarda yapılmaktadır.

Genellikle bilimler, profesör, 32 dosents ve üst düzey öğretmen 13 doktor, bilim 46 aday, 24 kıdemli öğretmen, 89 asistan, 33-öğretmenler stomatoloji fakültesinde çalışır.... [-]

Azerbaycan Bakü
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Azerbaijan Medical University

Azerbaycan'da farmakoloji eğitim tarihçesi 1938 yıl ile başlar. Farmakoloji Bölümümüz farmakoloji alanında da dahil olmak üzere, sağlık alanında çalışmak üzere lisans ve ... [+]

Azerbaycan'da farmakoloji eğitim Tarihçesi 1938 Our yıl ile başlar Farmakoloji Anabilim Dalı farmakoloji alanında da dahil olmak üzere, sağlık alanında çalışmak üzere lisans ve yüksek lisans derecesi ile yüksek nitelikli eczacı eğitir. Bölümümüz farmakoloji öğrenci temelini öğretir - ilaçların kalite ve farklı ilaçların hazırlanmasını kontrol ilaçları, yöntemleri kaynaklarının arama. Öğrenciler kimyasal analizler ve yeni ilaçların satın alma modern yöntemlerin uygulanmasında bilgi ve beceri elde ederiz. Öğrenciler ayrıca organizma üzerindeki tıp olası etkileri hakkında detaylı bilgi almak, hem de tıp kalitesini incelemek için.

Günümüzde en fazla 6500 yüksek eğitimli Lisans ile pharmaceutist ve Azerbaycan'da yüksek lisans derecesi vardır. Hemen hepsi Farmakoloji AMU Bölümü mezunudur. 11 kişi geçtiğimiz günlerde Doktor derecesi ve bölüm özel sandalye farmakoloji 44 kişi PHD için tez savundu.... [-]

Azerbaycan Bakü
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Azerbaijan Medical University

Tıbbi değnek hazırlanır 'Tedavi çalışması' Fakültede uzmanlık. Temel tıp konuları 1-3 kurslarında incelenmiştir, klinik konular 4-6 kurslarında incelenir. ... [+]

Tıbbi değnek hazırlanır 'Tedavi çalışması' Fakültede uzmanlık. Temel tıp konuları 1-3 kurslarında incelenmiştir, klinik konular 4-6 kurslarında incelenir.

Eğitimde farklı Bazı öğrenciler öncesi dönem diploma döneminde (Türkiye, Almanya, ABD, Bulgaristan, Romanya, İtalya gibi) farklı ülkelerde Üniversitelerinde pratik işler yapmak için fırsat var.

Fakültenin Yetenekli öğrencilerin eğitim ile birlikte Öğrenci Bilimsel Derneği ilacın gerçek sorunlarının bilimsel araştırma çalışmalarına deneyin.

16 bölüm ve II profilaktik tedavi fakültede 1 ders hareket. Bunlardan 3 teorik olan, 14 klinik bölümleri vardır. Bilimsel araştırmalar, farklı sorunları ve eğitim ile birlikte tıp sorunlara yönelik çözüm bölümlerinde yürütülmektedir.... [-]

Azerbaycan Bakü
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku