FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gesundheit, üniversite düzeyinde sağlık bilgisi yaratır ve iletir. Bunu yaparken, fh gesundheit, Tirol'de sağlık hizmetleri ve sosyal hizmetler sağlama görevini yerine getirmeyi ve bunu mesleki alandaki içerik ve akademik gelişme ile ilişkilendirmeyi başarır. Yüksek kaliteli, uygulamalı araştırma, halkın sağlığına ve sağlığına hizmet eder.

Öğretimde deneyimli, motive ve yetkin personelden oluşan bir ekip ve çok sayıda uygulamalı eğitim yeri, Almanya ve yurtdışındaki ortak kurumlarla, Gesundheit şu anda sağlık sektöründe 1000'den fazla öğrenciyi eğitmektedir. İyi kurulmuş bir üniversite eğitimi bağlamında, öğrenciler günlük mesleki yaşamın zorlu görevlerine ve zorluklarına hazırlanmak için ihtiyaç duydukları becerileri ve meslekler arası ekiplerdeki işbirliğini geliştirirler.

Neyi temsil ediyoruz:

  • Tirol sağlık ve sosyal bakım kurumlarının bakımı için sağlık ve sosyal sektördeki çalışma programlarında uzmanlaşma
  • Mesleki alanda içerik ve akademik gelişim
  • Profesyoneller Arası Teşvik
  • Nüfusun sağlığına ve sağlığına hizmet eden yüksek kaliteli, uygulamalı araştırma

model

Gesundheit, sağlık sektöründe uluslararası standartlara göre bilgiyi yaratır ve iletir. Bizim sorumluluğumuz sağlık piyasasına nitelikli insanlarla sağlamaktır.

İnsanları merkeze koyduk

Dünya ve insanın insancıl imgesi, kurum kültürümüzü şekillendiriyor. Gelecek odaklı, sorumlu ve sosyal açıdan yetkin davranırız. Sağlığı geliştirme ve yaşam boyu öğrenmeyi öğretiyoruz ve yaşıyoruz.

Sağlığı oluştururuz

Öğrencilerimiz, sağlık alanında uygulamaya yönelik bir yüksek öğrenim bağlamında profesyonel-metodik, bilimsel, sosyal-iletişimsel ve öz yeterlilikler geliştirirler. Sürekli kalite gelişimi, FH lisans programlarımızın güncelliğini, pratik alaka düzeyini ve bilimsel karakterini ve sürekli eğitim kurslarını sağlar.

Çalışanlarımız kendi uzmanlık alanlarında kanıtlanmış uzmanlardır ve en son didaktik bulgulara göre mevcut bilgileri iletirler. Ayrıca, sağlık, sosyal ve sağlık bakım sisteminin özel zorluklarına aşina olan yarı zamanlı uzman öğretmenlere sahiptir.

Bilgi geliştiririz

Disiplinlerarası bir kurum olarak öğretim, araştırma ve danışmanlıkta yüksek standartlar koyuyoruz. Girişimci bir yaklaşım, yeni FH lisans programlarının ve devam eden eğitim kurslarının geliştirilmesinin yanı sıra araştırma projelerinin yürütülmesini de sağlar.

Sağlık sektöründeki ulusal ve uluslararası kurumlar için tanınmış bir ortağız ve uzun süredir devam eden ortak kurumlarla Innsbruck Tıp Üniversitesi, Leopold-Franzens-Üniversite Innsbruck ve Sağlık Bilimleri, Tıbbi Bilişim ve Teknoloji Özel Üniversitesi ile bilimsel bir takastayız.

Düşünme ve öğrenme odalarına izin veriyoruz

Çalışanlarımız ve öğrencilerimiz görevlerini yerine getirirken verimli yapılar ve süreçlerle desteklenmektedir. Açık ve sistematik iletişim, yeni bilgilerin değişimini ve geliştirilmesini kolaylaştırır. Sanal ve mekansal tasarım ve donanım, fesundheit'te ders çalışmayı, öğretmeyi ve araştırmayı destekler.

Ağlar yaratıyoruz

Öğrenciler, mezunlar, çalışanlar, yarı zamanlı öğretim görevlileri, uygulayıcı eğitmenler ve ortaklar ilkelerimiz ve değerlerimizin elçileridir. Yaşam boyu öğrenme anlamında, mezunlarla iletişim halinde kalırız.

sahipleri

Fhg - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol GmbH / fh gesundheit sahipleri% 74 ile Tirol Kliniken GmbH ve% 26 ile Özel Sağlık Bilimleri, Tıbbi Bilişim ve Teknoloji Üniversitesi'dir (UMIT).

Sağlıkta Kariyer

Sağlık sizin yetkinliğiniz, eğitim ve araştırmanız tutkunuz mu? Innsbruck'taki uygulamalı bilimlerin sağlık / sağlık üniversitesinde, sağlık mesleğine giderken öğrencilere eşlik edecek çok çeşitli görevleri keşfedeceksiniz. Son derece profesyonel ekiplere yerleştirilmiş olarak, Tirol'ün sınırlarının ötesinde en uygun şekilde kurulmuş modern bir eğitim kurumunda çalışıyorsunuz.

Konumlar

Innsbruck

Address
Innrain 98
6020 Innsbruck, Tirol, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin