Resmi açıklamayı okuyun

INT Hemşire Eğitim Pty Ltd CEO'su ve kurucusu Sayın Sarita Mudaliar (RN) tutkusu ve toplumumuzda sağlık ve bakım sektörleri için profesyonel, son derece yetenekli ve kaliteli eğitimli hemşirelik personeli üretmek arzusu üzerine inşa edilmiştir. Bu istek, mezunların uzun süreli, kalıcı profesyonel olmaları, hemşirelik alanında kariyer yapmaları ve Hemşirelik Kayıtları da dahil olmak üzere daha üst düzey bir çalışmanın bir Pathway olmaları için bir vizyona uzanmaktadır. INT Hemşire Eğitimi , sağlık ve bakım sektörlerinde, hasta odaklı bakım ve toplum sağlığını değerlerinin ön planda tutan kaliteli eğitimin lideri olarak kabul etmeye çalışacaktır.

Daha geniş toplumumuzda ihtiyaç duyanlar için hemşirelik bakımı, hasta, yaralı, kırılgan ve yaşlılara bakmaya yönelik empati ile, sadece en iyi eğitimli ve en yetkin işçi talep eden bir endüstriden artan talepte bulunan becerilerdir. Bu, her gün insanların yaşamları üzerinde gerçek bir etkiye sahip olduğunuz için birçok özel seçenek ve Pathways ile çok faydalı bir kariyer.

”30 yılı aşkın bir süredir çalışan Kayıtlı Hemşire olarak, odak noktamız şu sıralar Sağlık ve Toplum Hizmetleri sektörlerinin bir parçası olmak isteyen, en savunmasız durumumuza bakan ve hayatlarında fark yaratan kişilere eğitim vermektir. Bizimle çalışmak zor ama ödüllendirici olacaktır, çünkü doğru şekilde yaptığımız gibi, endüstri lideri ortaklarla bağlantılı mükemmel tesislerde en üst düzey beceri eğitimi sunmaktayız. ”

Eğer Hemşirelik konusunda tutkuluysanız ve bakım hizmeti veriyorsanız ve bu Pathway boyunca bir kariyer olarak başlamak istiyorsanız, sizi aramızda görmekten ve mümkün olan en iyi eğitimi vermeyi taahhüt etmekten memnuniyet duyarız.

“Hastanede ilk gereksinim, hastaya zarar vermemesi gerektiğidir” - Florence Nightingale (RN)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Certificate

International Nurse Training

Bu kurs, yaşlı hizmetlerde uzmanlaşmış görevleri ve işlevleri tamamlayan destek çalışanlarının rolünü yansıtmaktadır; konut, ev veya toplum tabanlı ortamlarda. İşçiler, t ... [+]

Ders Tanımı

Bu kurs, yaşlı hizmetlerde uzmanlaşmış görevleri ve işlevleri tamamlayan destek çalışanlarının rolünü yansıtmaktadır; konut, ev veya toplum tabanlı ortamlarda. İşçiler, tanımlanmış organizasyon ilkeleri dahilinde kendi çıktıları için sorumluluk alacak ve bireyselleştirilmiş hizmet planlaması ve sunumu geliştirilmesi, kolaylaştırılması ve gözden geçirilmesi yoluyla kaliteli hizmet sunumunu sürdürecektir.

Çalışanların liderliği göstermeleri ve sınırlı parametreler içinde organizasyonun ve diğerlerinin çıktılarının niteliği ve miktarının sınırlı sorumluluğu olması gerekebilir.

Bu yeterliliği elde etmek için, aday yeterlik birimlerinin Değerlendirme Koşullarında ayrıntılı olarak en az 120 saatlik bir iş yerleştirmesi yapmış olmalıdır.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

International Nurse Training

Bu yeterlilik, müşterilere zihinsel sağlık sorunları ile ilgili hizmetler sunan işçilerin rolünü yansıtır. Danışmanlık, sevk, savunuculuk ve eğitim / sağlık teşviki hizme ... [+]

Ders Tanımı

Bu yeterlilik, müşterilere zihinsel sağlık sorunları ile ilgili hizmetler sunan işçilerin rolünü yansıtır. Danışmanlık, sevk, savunuculuk ve eğitim / sağlık teşviki hizmetleri sağlayabilirler. Bu işçilerin, özellikle zihinsel sağlık sorunları olan kişileri etkileyen yasalar, kendilerine sunulan hizmetler ve ruh sağlığı ile ilgili sağlık konularında yüksek düzeyde uzmanlık bilgisi, beceri ve yetkinliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Bu alandaki çalışanlar erken müdahale ve sağlığın teşviki ve geliştirilmesi programlarını yürütecek ve uygulamalarına kanıt ve araştırma yapacaklardır. Aynı zamanda karmaşık bir arada bulunan zihinsel sağlık, uyuşturucu ve alkol sorunları olan insanlar adına savunmak için gerekli becerileri geliştireceklerdir.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 - 78 hafta
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku