International Nurse Training

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

INT Hemşire Eğitim Pty Ltd CEO'su ve kurucusu Sayın Sarita Mudaliar (RN) tutkusu ve toplumumuzda sağlık ve bakım sektörleri için profesyonel, son derece yetenekli ve kaliteli eğitimli hemşirelik personeli üretmek arzusu üzerine inşa edilmiştir. Bu istek, mezunların uzun süreli, kalıcı profesyonel olmaları, hemşirelik alanında kariyer yapmaları ve Hemşirelik Kayıtları da dahil olmak üzere daha üst düzey bir çalışmanın bir Pathway olmaları için bir vizyona uzanmaktadır. INT Hemşire Eğitimi , sağlık ve bakım sektörlerinde, hasta odaklı bakım ve toplum sağlığını değerlerinin ön planda tutan kaliteli eğitimin lideri olarak kabul etmeye çalışacaktır.

Daha geniş toplumumuzda ihtiyaç duyanlar için hemşirelik bakımı, hasta, yaralı, kırılgan ve yaşlılara bakmaya yönelik empati ile, sadece en iyi eğitimli ve en yetkin işçi talep eden bir endüstriden artan talepte bulunan becerilerdir. Bu, her gün insanların yaşamları üzerinde gerçek bir etkiye sahip olduğunuz için birçok özel seçenek ve Pathways ile çok faydalı bir kariyer.

”30 yılı aşkın bir süredir çalışan Kayıtlı Hemşire olarak, odak noktamız şu sıralar Sağlık ve Toplum Hizmetleri sektörlerinin bir parçası olmak isteyen, en savunmasız durumumuza bakan ve hayatlarında fark yaratan kişilere eğitim vermektir. Bizimle çalışmak zor ama ödüllendirici olacaktır, çünkü doğru şekilde yaptığımız gibi, endüstri lideri ortaklarla bağlantılı mükemmel tesislerde en üst düzey beceri eğitimi sunmaktayız. ”

Eğer Hemşirelik konusunda tutkuluysanız ve bakım hizmeti veriyorsanız ve bu Pathway boyunca bir kariyer olarak başlamak istiyorsanız, sizi aramızda görmekten ve mümkün olan en iyi eğitimi vermeyi taahhüt etmekten memnuniyet duyarız.

“Hastanede ilk gereksinim, hastaya zarar vermemesi gerektiğidir” - Florence Nightingale (RN)

Konumlar

Sidney

Address
40 Phillip St, St Marys
Sydney, Australia

Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin