Australian College Of Nursing

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Avustralya Hemşirelik Koleji ( ACN ), sağlık hizmetlerini geliştirmek için hemşire liderliğini ilerletmeye kararlıdır. Üniversitemizde, iş unvanı veya kıdem seviyesi ne olursa olsun tüm hemşirelerin lider olabileceğine yürekten inanıyoruz. Ülkenin dört bir yanından binlerce olağanüstü hemşireyi bir araya getirerek, hemşirelik için güçlü bir kolektif ses oluşturuyor ve mesleğimizin hak ettiği saygı ve takdiri emrediyoruz.

Üyelerimize, hemşirelik, yaşlı bakımı ve tüm Avustralyalılara sağlık hizmeti sunumunun önemli yönlerine ilişkin konum açıklamalarımızı şekillendirme fırsatları sunuyoruz.

Bir eğitim organizasyonu olarak, lisansüstü, sürekli mesleki gelişim (CPD) ve eğitim kurslarımız, hemşireleri seçtikleri uzmanlık alanı hakkında daha fazla bilgi ile donatmak ve klinik becerilerini genişletmekle ünlüdür. Hemşire liderliği eğitimi, kursları ve atölye çalışmaları konusunda uzmanız. College of Nursing Australia, organizasyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş eğitim kursları da geliştirir.

Konumlar

Canberra

Address
1 Napier Close, Deakin ACT 2600
2600 Canberra, Avustralya Başkent Bölgesi, Avustralya

Sidney

Address
Level 6, 9 Wentworth Street, Parramatta NSW 2150
2150 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: