Resmi açıklamayı okuyun

American University of Antigua (AUA) Tıp Fakültesi, temsil ettiği topluluklara hizmet eden gelecek nesil hekimler yaratmaya adamış bir kurumdur. Bu topluluklar genellikle tıp alanında yeterince temsil edilmemektedir ve öğrenci vücudumuzun çeşitliliğine yansır. 2004 yılında kurulan AUA, bazı okulların on yıllar içinde sahip olduklarından çok daha fazlasını başarmıştır. AUA, özellikle birinci basamak sağlık hizmeti, aile hekimliği ve iç hastalıkları alanlarında öngörülen doktor eksikliğinin giderilmesine öncülük etmektedir. Dünya standartlarındaki fakülte, öğrencilerin kendilerini erişebilmesi için bir prestij verir ve gerçek bir eğitimin norm olduğu bir öğrenme ortamı yaratır.

AUA'nın en büyük başarılarından bazılarına kısaca göz atmak, muhtemel başvuru sahiplerine AUA'yı ciddi olarak düşünme kararı konusunda kendilerine güven duymalarını sağlayacak:

 • AUA, ABD Eğitim Bakanlığı, New York Eyaleti Eğitim Bölümü, California Tıbbi Kurulu, Florida Eğitim Bakanlığı ve Tıp ve Diğer Sağlık Bilimlerinde Eğitim için Karayip Akreditasyon Kurumu tarafından onaylanmış, onaylanmış ve akredite edilmiştir. Bu ayrımlara sahip sadece üç Karayip tıp fakültemizden biriyiz.
 • AUA'nın USMLE, Adım 1, ABD ve Karayip tıp öğrencileri için en önemli sınavı için ilk kez geçiş oranı% 96'dır.
 • AUA, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 35 hastane kuruluşundan oluşan geniş bir ağa sahiptir.
 • AUA, Florida Uluslararası Üniversitesi (FIU) ile çığır açan programlara sahiptir. AUA-FIU Global MD programı, araştırma olanakları, tıbbi İspanyolca eğitimi verirken, öğrencilerin FIU'nun Herbert Wertheim Tıp Koleji (HWCOM) 'na bağlı tüm temel dönme hastanelerini tamamlamalarına olanak tanıyan Clinical Clerkship Sertifika programıdır. yurt içinde ve dışında sağlıkta sosyal belirleyiciler.
 • Başvuru sahipleri, IV (Federal) finansman, Kanada Federal Kredileri, VA avantajları ve burslar sunmaktadır.

Tıp okumak, topluluklarına hizmet etme konusunda tutkulu olan ve yerel olarak ve dünyadaki sağlık bakım ihtiyaçlarına cevap vermeyi planlayan öğrenciler için AUA ideal bir seçimdir.

MİSYON VE TARİH

American University of Antigua (AUA) Tıp Fakültesi, yenilikçi bir tıp fakültesi olup, öğrenci odaklı bir eğitim vermeyi, azınlıkların az temsilciliklerine fırsat tanıyarak, çeşitli akademik topluluklar geliştirmeyi ve mezunlarının beceri ve tutumlarını geliştirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Hayat boyu öğrenme, merhamet ve profesyonellik. Başarılı bir hekim olmanın araçları ile aksi takdirde tıp eğitimi alamayacak öğrencileri de sağlıyoruz.

AUA, yetersiz cemaatleri destekleme taahhüdüyle kurulmuş ve yaklaşmakta olan doktor eksikliğini birincil bakım vurgusu ile ele almıştır. Tıpkı tıp alanını geliştirmek için sosyal sorumluluğunu kabul eder ve gelecek kuşak doktor ve sağlık uzmanlarının küresel sağlık ihtiyaçlarına cevap vermesine öncülük eder.

AKREDİTASYONLAR VE ONAYLAR

Birçok Karayip tıp fakültesi için bu tanımaları almak on yılı aşkın bir süredir, ancak AUA'nın en yüksek akademik standartları benimsemeye yönelik kararlılığı hükümet yargı organları, dış kurumlar ve uluslararası akreditasyon kuruluşları tarafından gözlemlenmedi. Kayıtlı bir zamanda, üniversite, kapsamlı değerlendirmelerin AUA'nın tesislerinin, müfredatın, kaynaklar, öğretim üyeleri, yönetim ve öğrenci topluluğunun olağanüstü kalitesini doğruladıktan sonra kazanılan prestijli akreditasyonları elde eden az sayıdaki kişi arasında yerini aldı. Bu tanımalar, öğrencilerimizin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada genelinde lisanslı doktorlar olabilmeleri için klinik atama görevlilerine ve mezunlarımıza ikamet yerleri bulmalarına izin verir.

 • ABD Eğitim Bakanlığı
 • Kaliforniya Tıbbi Kurulu tarafından tanınmaktadır
 • Florida Eğitim Bakanlığının Bağımsız Eğitim Komisyonu için lisanslıdır
 • New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından onaylandı
 • Tıp ve Diğer Sağlık Meslekleri Eğitim Karayip Akreditasyon Kurumu (CAAM-HP) tarafından akredite edilmiştir.
 • Hindistan Tıp Konseyi (MCI) tarafından tanınan
 • Uluslararası Tıp Eğitimi alanında lider olarak American Origination Physicians of American Origin (AAPI) tarafından tanınmaktadır .
 • Birleşmiş Milletler Akademik Etkisi Üyesi (UNAI)
 • Uluslararası Tıbbi Eğitim Dizini (IMED) ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)
 • Mezunlar Ulusal Yerleşim Eşleştirme Programı'na (NRMP) ve Kanada Yerleşik Eşleştirme Hizmetine (CaRMS) katılmaya hak kazanırlar.
 • Ulusal Acil Tıp Teknisyenleri Birliği (NAEMT)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

M.D.

American University of Antigua

Müfredatı sayesinde, AICASA, muhtemel MD'leri ve diğer sağlık bilimcileri için eğitimlerini sürdürebilmeleri için gerekli tüm kaynakları sağlar. ... [+]

AICASA

American International College of Arts and Sciences - Antigua (AICASA), tıp ve diğer müttefikler sağlık mesleklerinde derecelerin temelini oluşturmak veya güçlendirmek için sağlık bilimleri eğitimi ve lisans dersi vermektedir. Doğrudan gelen bir MD derecesine giden yolu bilen bir öğrenci, takip etmek istedikleri AICASA'ya Sağlık Bilimleri alanında AS kazanmak için başvurabilir.

AICASA, kalifiye bir tıp doktoru olma yeteneğine, aracına ve tutkusuna sahip herkesin bu rüyayı gerçekleştirme fırsatı olmamasına inanmaktadır. Kolej, sağlık öncesi ve sağlık bilimleri ağırlıklı çeşitli lisans dersleri sunmaktadır ve bunların hepsi bir Sağlık Bilimleri alanında bir MD derecesi veya bir bilim dalında (AS) derecesi kazanma şansına yol açabilecek pek çok seçenek sunar .... [-]

Antigua ve Barbuda Saint John's
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University of Antigua

Manipal Üniversitesi'nde Sağlık Bilimleri programında Lisans öğrencileri, Sağlık Bilimleri programında iki yıl başarıyla tamamlandıktan sonra Antigua Amerikan Üniversites ... [+]

Manipal Üniversitesi, ülkedeki en büyük özel üniversitelerden biri olup, disiplinler boyunca 25.000'den fazla öğrenci kayıt etmektedir. Üniversite, Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri, Yönetim, Biyoteknoloji, İç Mimarlık ve Mimarlık ve Medya ve İletişim bölümlerinden lisans ve lisansüstü programlara kadar öğrencilerine yönelik çeşitli disiplinler sunmaktadır.

Sağlık Bilimlerinde Yüksek Lisans, öğrencilerin gelecek vaat eden kariyer yollarına başlamaları için mükemmel fırsatlar sunmayı amaçlayan, son derece disiplinler arası bir programdır. Tıp ve bilimsel araştırmaların ön planda olması gereken bilgi ve becerilerle öğrencileri güçlendirme vizyonuyla başlatıldı.... [-]

Antigua ve Barbuda Saint John's
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University of Antigua

Küresel MD Programı, Antigua Üniversitesi Amerikan Üniversitesinde müfredata entegre edilmiş, kapsamlı bir dört yıllık uzun süreli küresel sağlık rotasıdır. ... [+]

KÜRESEL SAĞLIK MD

American University of Antigua Tıp Fakültesi (AUA) Küresel MD Programı, Florida Uluslararası Üniversitesi (FIU) ile birlikte yürütülmektedir.

Küresel MD Programı, Antigua Üniversitesi Amerikan Üniversitesinde müfredata entegre edilmiş, kapsamlı bir dört yıllık uzun süreli küresel sağlık rotasıdır.

Küresel Sağlık, Üniversiteler Küresel Sağlık Konsorsiyumu tarafından "sağlığın iyileştirilmesi ve tüm dünyadaki tüm insanlar için sağlıkta eşitlik sağlanması üzerinde öncelik veren çalışma, araştırma ve uygulama alanı" olarak tanımlanmıştır. Global Health, nüfusun sağlık durumunu küresel bağlamda ele alarak, sağlıkla ilgili sosyal belirleyiciler, bulaşıcı ve bulaşıcı olmayan hastalık sorunları, insan hakları, ekonomik kalkınma ve politika ve sistem konuları dahil olmak üzere sağlık bakım farklılıklarına odaklanan ulusların siyasal sınırlarını aşıyor.... [-]

Antigua ve Barbuda Saint John's
Bilgi iste
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku