Resmi açıklamayı okuyun

Okul

İşte GISMA'da, çeşitli endüstri sektörlerinde kariyerlerini ilerletmek isteyenlere yüksek kaliteli iş eğitimi sağlamaya kararlıyız.

Teori ile pratiği başarılı bir şekilde birleştiren GISMA, geleneksel üniversite çalışması ile günümüzün küresel pazarının değişen gereksinimleri arasındaki boşluğu doldurmaktadır. GISMA'nın mezunları bankacılık, finans hizmetleri, mühendislik, makine mühendisliği, petrol ve gaz, bilgi teknolojisi, danışmanlık ve iş hizmetleri gibi sektörlere yönelmiştir.

AMBA-akreditasyon

MBA Derneği (AMBA) lisansüstü işletme eğitimi, yani MBA (İşletme Yüksek Lisans), DBA (İşletme Doktora) ve MBM (İş ve Yönetim Masters) uluslararası tarafsız otoritedir. 1967'de kurulan şirket, şu anda 70'in üzerinde farklı ülkede 200'den fazla işletme okulunda programlarını akredite ediyor. GISMA tarafından verilen MBA programları 2011'den beri AMBA tarafından akredite edilmiştir.

Uzmanlık

Profesörlerimiz , her zaman, akademik tartışmalara katılmaya istekli, sınıfın dışında bile, çok özverili profesyonellerdir. Fakültemiz akademik ve endüstri ile ilgili uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve her bir öğretim üyesi kendi alanında uzman, birçoğu doktoralıdır.

Kariyer Desteği

Öğrencilerimizin mümkün olduğu kadar çok uygulamalı deneyime sahip olmalarını ve bunu Hannover veya Berlin'in dinamik şehirlerinden daha iyi yapabilmelerini sağlıyoruz. Şirketlere yapılan harici ziyaretler ve hem GISMA'nın öğrencilerine hem de mezunlarına sunulan Kariyer Merkezi desteği ile öğrencilerimizin çalışma dünyasının nasıl işlediğini anlamalarının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Ayrıca, Almanya'daki lisans programlarının uluslararası mezunları, 18 ay boyunca iş aramak ya da çok değerli iş deneyimi fırsatlarını takip etmek için ülkede kalmasına izin verilmektedir.

yer

GISMA'nın kampüsleri Hannover ve Berlin, Almanya'nın kalbinde yer almaktadır. Kültür ve tarih açısından zengin, bol iş fırsatına sahip olan Hannover ve Berlin, yüksek lisans derecenizi veya bir yönetici iş programınızı incelemek için harika yerlerdir. İş deneyimi şansı sağlamak için birçok şirket ile, hafta sonları eğlendirmek için manzara ve aktivite zenginliği de var.

Uluslararası Temyiz

Her ne kadar GISMA Almanya'da bulunsa da, kurslar iş dünyasına geldiğinde dünyanın en önde gelen dili olan İngilizce olarak öğretilmektedir. Uluslararası MBA öğrencileri, kurslarının bir parçası olarak Almanca dil kurslarına katılmadan ekstra ücret ödemeden yararlanabilirler. Gerekli dil becerilerine sahip olmak, Almanya'da veya Avrupa'nın başka yerlerinde iş fırsatlarını yakalamalarını sağlayacaktır. Mezunlarımız, 60 kadar farklı ülkeden gelmektedir ve öğrencilerimiz çeşitli kültürel geçmişlerden profesörler tarafından verilmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, GISMA Business School'un neleri temsil ettiğini, değerlerimizi tanımladığını ve şeffaflığa yardımcı olduğunu, ne yaptığımızı ve neden sunduğumuzu ve neyi sunmamız gerektiğini anlamanızı sağlar.

Misyon

 • GISMA, bireyleri küresel iş dünyasının sorumlu üyeleri olarak eğitir.
 • GISMA, öğrencilerin en uzun ömürlü öğrenime girmelerini sağlayan en yüksek akademik düzeyde pratik odaklı ve ilham verici yönetim eğitimi anlamına gelir.
 • GISMA, küresel ölçekte faaliyet gösteren bir kuruluşlar ağı ile işbirliği yapmakta ve uluslararası ekonomideki uluslararası öğrencileri ve uluslararası ekonomi için tüm öğrencileri hazırlayarak uluslararasılaşma sürecinde iş çevrelerini desteklemektedir.

Vizyon

GISMA İşletme Okulu:

 • Öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve işbirliği ortakları arasında yüksek çeşitliliğe değer veren Almanya'daki en uluslararası iş okulu olma yolunda ilerliyor;
 • Kendisini iş ve işverenler için bir okul olarak görüyor, küresel anlayışlar üretiyor, onları yerel koşullara göre ayarlıyor ve bunun tam tersi;
 • İnsanları hem Alman hem de uluslararası ekonomi için etkili değişim ajanları haline getirmeye odaklanır;
 • Öğrencilerin iş dünyasına katılmaya hazır olmalarını en üst düzeye çıkarmak için eğitim ve şirket sektörü arasındaki boşluğu köprüler;
 • Rekabetçi bir pazar ortamının zorluklarını, müşterilerle ve rakipler için farklılıklarla ilişkilendirerek ele alır;
 • İmza bir işletme okulunun eşsiz karakterini yansıtan modern bir altyapı ve ilham verici bir öğrenme ortamı sağlar.

GISMA İşletme Okulunda Eğitim:

 • Özel, deneyimsel ve interaktif öğrenme yoluyla iş deneyimini ve akademik dünya ve teori ile pratiği birleştirir;
 • Yeni bir iş liderinin gelişmesi için, toplumdaki iş rolünü, kurumsal sürdürülebilirliği, etik bilinci ve paydaş çıkarlarını göz önünde bulundurarak;
 • Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) hakkında bilgiyi arttırır ve hibrit formlarda doğal ve sosyal bilimleri birleştirir;
 • İnsan yeteneklerini tamamlamak için harmanlanmış öğrenme ve dijital teknolojileri uygular ve dijital bozulmanın insan durumunu nasıl değiştirdiğini anlar;
 • Bir liberal sanat bağlamında kök salmış ve hızla değişen bir dünyada uyum sağlayabilen ve tepkisel olan insanlık fikirli bir yaklaşımı bütünleştirmektedir;
 • Kişilerin retorik ve müşteriyle yüz yüze gelebilme becerilerini, kişilerarası ve kültürler arası zorlukları karşılayabilmelerini sağlayan ön planda dil öğrenme ve iletişim becerileri.

Değerler

Amaçlarını yerine getirirken, GISMA aşağıdaki değerlere sahiptir:

çeşitlilik

 • Öğrencilerimizin, fakülte ve personelimizin arka planları, fikirleri, güçlü yönleri, ilgi alanları ve deneyimlerindeki çeşitliliğe kesinlikle değer veriyoruz.

Değişiklik

 • Sürekli iyileştirme ve yenilik için motor olarak değişimin pozitif gücüne inanıyoruz.

ahlâk

 • Dürüstlük, şeffaflık ve güven ortamı yaratır, kendimizi ve öğrencilerimizi en yüksek etik davranış standartlarıyla tutarız.

mükemmellik

 • Tüm çabalarımızda mükemmelliğe bağlıyız.
Program dili:
Ingilizce
Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Arden courses at GISMA

Arden Üniversitesi BA (Hons) Sağlık Yönetimi kursu, sağlıkla ilgili bir ortamda yönetim düzeyinde bir pozisyon elde etmek için gereken beceri ve bilgiyi sağlar. ... [+]

BA (Hons) Sağlık Yönetimi

Arden Üniversitesi BA (Hons) Sağlık Yönetimi kursu, sağlıkla ilgili bir ortamda yönetim düzeyinde bir pozisyon elde etmek için gereken beceri ve bilgiyi sağlar. Bu ders, profesyonel Çevre ve Uygulama, Operasyon ve Kalite Yönetimi ve Liderlik ve Yönetim'in üç ana temasını kapsayan, kendine güvenen bir sağlık hizmetleri uzmanı olmak isteyen herkes için idealdir. Öğrenciler, farklı kariyer alanlarında bir dizi temel beceri kazanacak ve mevcut kariyerinizde ilerlemenize ya da yeni bir işe başlayabilmenizi sağlayacaktır.

Bu giderek önem kazanan bu sektörde nasıl başarılı bir lider olacağınızı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda uluslararası sağlık hizmetlerinde sosyal, politik ve etik konular gibi diğer önemli konulara da bir içgörü kazandıracaksınız. Kapsanan ek alanlar arasında mali kontrol, bütçeleme, iş analizi ve planlama yer almaktadır. Bu üç yıllık dersin sonunda öğrenciler, sağlık hizmetleri yönetiminin temel bir temelini öğrenecek ve böylece sektördeki hizmetlerin başarılı bir şekilde işlemesine izin vereceklerdir.... [-]

Almanya Berlin
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Berlin, Berlin, Almanya