Resmi açıklamayı okuyun

Pennsylvania York College üyeleri, akademik ve kampüs hayatına aktif katılımının ortak bağ paylaşmak öğrenciler ve öğrenme, bir topluluktur. York, biz en iyi üniversite deneyimi bireyler ve yaşam boyu öğrenme olarak büyümelerini kolaylaştırmak ederken, toplumda üretken rolleri için mezunları hazırlar bütünsel kişisel gelişim, kapsamlı bir süreç olduğuna inanıyoruz. York deneyimi damgasını profesyonel hazırlanmasında mükemmellik olduğunu. York Amerikan cumhuriyetin ilk yıllarına kadar geri mirasını izleme, saygıdeğer bir eğitim kurumudur. Uzun tarihi boyunca, York'un bağlılığı yüksek kalite, iş dünyası, hükümet, sağlık, sanayi, bilim anlamlı mesleki roller, sosyal hizmet ve sanat liderlerini hazırlamak uygun eğitim programları sağlamak olmuştur. York College Orta Atlantik bölgesinde ve akademik programları mükemmellik için ulusal düzeyde ve uygun fiyatta olan bağlılığını tanınması elde etti. Nispeten büyük bir kolej (daha 4600 tam zamanlı öğrenciler) gibi, York, küçük bir topluluk ruhu ve kişisel ilgi ile ince bir üniversitenin geniş akademik kaynakları ve müfredat dışı fırsatların birleştirerek, yüksek öğretimde bir "altın ortalama" temsil üniversite.

Görevimiz York College öğrencileri tarafından uygun fiyatlı akademik mükemmellik sağlamak istiyor:

Profesyonel programlar, ve beşeri bilimlere 50'den fazla bakalorya binbaşı sunan; iş, eğitim ve hemşirelik ve hemşirelik uygulamalarında doktora master programları; Öğrenme-eller bireysel ilgi ve odaklanmış bir öğrenme ortamı yaratmak; Öğrenciler için en düşük uygun maliyetler korumak için, verimlilik üstün bir derece ile eğitim programları sağlanması; Çeşitli kampüs programlama kullanarak, entelektüel, mesleki ve sosyal gelişimini kolaylaştırmak için.

Vizyonumuz York College onlar tarafından takip ne olursa olsun kariyer uzmanları olmak hazırlamak adamıştır:

Profesyonellik özelliklerini tanımlayan bir ulusal anket işletilmesi; Profesyonel özelliklere örnek müfredatla programlarının geliştirilmesi.

Uzmanları oluşturma Uygun fiyatlı akademik mükemmellik bir geleneği üzerine inşa ve öğrencilerimiz için profesyonel hazırlık sözümüzü güçlendirmek, York College profesyonellik özelliklerini tanımlar ve mesleki gelişim programlarının geliştirilmesinde yardımcı bir ulusal anket yürüten Profesyonel Mükemmellik (CPE), Center for yarattı Öğrenciler için. Yıllık anket sonuçları bu mezunları olarak kendilerini pazarlanabilir hale geldiğinde öğrencilerimiz ilerisini olduğunu garanti gelecek seminer konularını kılavuz. Profesyonellik üzerine anket sayesinde, öğrencilerimiz insan kaynakları ve iş yöneticileri bugün profesyonel olarak aradığınız tam olarak ne olduğunu emin olun.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

York College of Pennsylvania (YCP)

Hemşirelik derecesi Master of Science arka plan, beceri ve uzmanlık alanında yüksek kaliteli bakım sunmak için ileri eğitim sağlar. ... [+]

Hemşirelik Bilim Master (Yüksek Lisans)

Hemşirelik derecesi Master of Science arka plan, beceri ve uzmanlık alanında yüksek kaliteli bakım sunmak için ileri eğitim sağlar. Hemşirelik bir MS ile mezun Hemşireler denir ileri uygulama hemşire (APN). Gelişmiş uygulama size daha çeşitli iş olanakları, daha fazla tazminat ve daha iyi menfaat sunar.

Eğer ileri uygulama hemşirelik sorumluluk ve tanınması için hazır mısınız?

Başarının yolunu seçin:

Yetişkin Hemşire Uygulayıcı

Genel ve karmaşık tıbbi durumların tanı ve tedavisinde ileri hemşirelik eğitimini tamamlayan kayıtlı bir hemşire.

Kısa bilgiler:

44 kredi Temel dersler 168 klinik saate ek olarak 600 klinik saat Yaklaşık 3 yıl Akşam sınıfları Kampüs-tabanlı (çevrimiçi değil) Part time ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku