University of the Sciences in Philadelphia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilimler Üniversitesi Hakkında

Fen Bilimleri Üniversitesi, öğrencileri yaklaşık 200 yıldır sağlık ve bilim alanlarında lider ve uygulayıcı olmaya hazırlamıştır. Kendine özgü eğitiminin anahtarı, kampüsünde dolaşan her mezunta görülen uygulamalı araştırma ve deneyimsel öğrenme geleneğidir. 1821'de Kuzey Amerika'daki ilk eczane üniversitesi olan Philadelphia Eczacılık Koleji olarak kurulduğundan beri, USciences lisanstan sağlık bilimleri, tezgah bilimleri ve sağlık hizmetleri ve politika alanlarında doktora derecelerine kadar 30'dan fazla derece programına ulaşmıştır. . USciences öğrencileri gittikleri her yerde kanıtlanmıştır.

130599_130511_USciences-STC-01.jpg

(C) University of the Sciences in Philadelphia

Bilimler Üniversitesi'nin Misyonu, Vizyonu ve Değerleri

Misyon

Bilimler Üniversitesi öğrencileri bilim, sağlık meslekleri ve ilgili disiplinlerde lider, yenilikçi ve yetenekli uygulayıcı olmaya hazırlar. Öğrencilerimizin yaşadıkları, öğrendikleri ve başarılı oldukları güvenli ve destekleyici bir ortam aracılığıyla öğretim, araştırma ve hizmette mükemmeliyet sağlıyoruz.

Vizyon

Bilim Üniversitesi, bilim ve sağlık eğitimi ve araştırmasının lideri olarak tanınacaktır. Mezunlarımıza, fakültemize ve personelimize olumlu değişimi teşvik etmek için ilham veren disiplinler arası, işbirlikçi eğitim deneyimleri ve küresel fırsatlar sunuyoruz. Mezunlar, merhametli sağlık hizmeti sağlayıcıları, eleştirel düşünürler ve değişim diplomatları oldukları için takip edilecek, bu da toplumun iyiliği için yenilikçi dönüşümü etkilemektedir.

Değerler

  • Profesyoneller arası eğitim, öğretim ve araştırmada yeniliği savunuyoruz.
  • Bursu, gelişen teknolojiyi ve yaşam boyu öğrenmeyi kucaklıyoruz.
  • Ülkedeki ilk eczane okulu olarak gururlu mirasımızı temel alarak girişimciliği, profesyonellik ve işbirliğini teşvik ediyoruz.
  • Saygı, çeşitlilik, vatandaşlık, medeniyet ve kapsayıcılığı geliştiriyoruz.
  • Üniversite yaşamının her alanında kalite, dürüstlük ve sürdürülebilirlik peşindeyiz.
  • Topluluğumuzu destekliyor ve ekonomik canlılığına katkıda bulunuyoruz.

Konumlar

Philadelphia

Address
600 South 43rd Street
19104 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri