University of Southern California School of Pharmacy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Cesaretle İlk!

100 yıldan fazla bir süredir, USC Eczacılık Fakültesi , eczacılık eğitimi, araştırma ve uygulamada bir yenilik ve mükemmellik göstergesi olarak hizmet vermekte ve uzun zamandan beri US News tarafından sıralanmıştır.

USC, ilaç geliştirme ve klinik hizmetlerin tüm yelpazesini kapsayan tek eczane okuluna ev sahipliği yapmaktadır - ilaçların keşfedilmesinden ilaçların ve tıbbi cihazların güvenli bir şekilde taşınması için düzenleyici yaklaşımlara, farklı ortamlarda bakımın sunulmasından etkinin değerlendirilmesine kadar hastanın sağlık çıktıları ve sonuçları. Klinik öğretim üyelerimiz yeni yollar açmakta ve çok çeşitli bakım ortamlarında en iyi uygulamaları belirlemektedir.

Okul, Ulusal Sağlık Enstitüleri'nden kanser, Alzheimer hastalığı ve diyabet alanındaki önemli keşiflerin geliştirilmesi ve ilaçların güvenli ve optimal kullanımını sağlamak ve ilaçların iyileştirilmesini sağlamak için Medicare ve Medicaid Innovation Merkezi'nden büyük bağışlar aldı. maliyetleri düşürürken hasta sonuçlarını arttırmak. Okul, çalışan profesyonellere değişen pazarda üstünlük sağlamak için yeni beceriler kazandıran yüksek lisans derecesi programları sunmaktadır. Ve USC Leonard D. Schaeffer Sağlık Politikaları ve Ekonomisi Merkezi'ndeki ortaklığımız, eczacıların işbirlikçi pratiğine katkılarının kalıcı değerini doğrulayan kanıta dayalı araştırmalar yapmaktır.

USC Eczacılık Okulu, büyük bir sağlık bilimleri kampüsündeki tek özel eczacılık okulu olup, öğrencilerimizi dört büyük hastaneye yakın tutar.

Ayrıca, USC Eczacılık Okulu öğrencileri, 300'ü aşkın sitede bulunan ve çoğu USC Eczacılık Fakültesi mezunu olan 400'den fazla gönüllü fakülte ve fakültedeki geniş bir bağlı kuruluş ağından yararlanmaktadır. Okul ayrıca dört topluluk eczanesi ve özel bir eczane sahibi ve işletmecisidir.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Derece Seçenekleri: Lisans, Yüksek Lisans ve Eczane Doktoru (PharmD)

Okul, okulun en büyüğünden - Eczane Doktorundan (PharmD) ve sayısız ortak ve çift dereceli fırsatlarından - saygın yüksek lisans ve doktora programlarına kadar çok çeşitli lisans ve sertifika programları sunar. Okulda sunulan ikamet ve arkadaşlık fırsatları da oldukça geniştir.

Lisansüstü Programlar

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner doktora derecesi mezunları ve yüksek lisans programları, akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranır. Bu programlar, ilaç keşfi, teslimi ve geliştirilmesinden genetik ve genomik uygulamalarının deneysel ve klinik çeviri araştırmalarına kadar eşsiz bir bilimsel çerçeveyi kapsar.

İlaç

 • Doktora program
 • Moleküler Farmakolojide MS
 • Farmasötik Bilimlerde MS
 • Klinik

Sağlık Ekonomisi

 • Doktora Sağlık Ekonomisinde
 • İlaç Ekonomisi ve Politikası Yüksek Lisans
 • Sağlık Ekonomisinde İlerici MS

Sağlık Karar Verme Analizi

 • Sağlık Karar Verme Analizinde Yüksek Lisans
 • Biyofarmasötik Pazarlama Yüksek Lisans

Düzenleyici Bilim

 • Düzenleyici Bilimler Doktora
 • Düzenleyici Bilimde MS
 • İlaç Geliştirme Yönetimi Yüksek Lisans
 • Tıbbi Ürün Kalitesi Yüksek Lisans

120408_Daryl-Davies.jpg

Eczane Doktoru (PharmD)

USC Eczacılık Okulu , ülkenin 1950 yılında ilk PharmD programını oluşturdu ve yarının uygulamalı eczacılarının yenilikçi eğitimi ve hazırlanmasında öncü olmaya devam ediyor.

Eczacılık Fakültesi'ndeki en büyük derece programı olan dört yıllık tam zamanlı PharmD programı öğrencilere şunları sağlar:

 • Öğrencilere derhal ve aşamalı olarak zorlayıcı bir klinik deneyim sunan, çalışmanın ilk yılına başlayan benzersiz bir eczane uygulama deneyimi programı.
 • Çift diploma, ortak diploma ve sertifika programlarından oluşan kapsamlı bir teklif.
 • Bölgedeki en büyük mezunlar ağı olan eczacılar, eczacılık mesleğine giren mezunlara değerli kariyer desteği sağlayabilir.

USC’nin PharmD programından mezun olanlar, ABD’deki işverenler tarafından çok çeşitli kariyer fırsatları için aranıyor.

Eczacılık Öncesi Lisans Derecesi

USC Eczacılık Fakültesi lisans programları, yetenekli öğrencileri eczacılık alanındaki kariyerlerini sürdürmeye teşvik eder ve Farmakoloji ve İlaç Geliştirmede büyük bir lisans ve Biyomedikal Terapötikler Bilim ve Yönetimi alanında uzmandır. Büyük ve küçük lisans öğrencileri eczane öncesi, ilaç öncesi ve sağlıkla ilgili diğer mesleklere odaklanan mezunları daha iyi hazırlamak için tasarlanmıştır.

120407_Keck.jpeg

Kariyer

USC Eczacılık Fakültesi mezunları, dünyanın önde gelen ilaç firmalarında, araştırma kurumlarında ve düzenleyici kurumlarında istihdam edilmektedir. En yeni mezunlarımız Allergan, Eli Lilly, Biogen, Johns Hopkins Tıp Fakültesi, ABD Gıda ve İlaç İdaresi, Stanford Üniversitesi, Novartis Biyomedikal Araştırma Enstitüsü, Amgen, Medtronic, Shimadzu Bilim, Harvard Üniversitesi, Merck gibi kuruluşlarda çalışmaktadır. Genentech ve Facebook.

MS derecelerimizin çoğu OPT için tanınan STEM'dir.

Konumlar

Los Angeles

Address
University of Southern California
1985 Zonal Avenue

Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri