Resmi açıklamayı okuyun

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Cesaretle İlk!

100 yıldan fazla bir süredir, USC Eczacılık Fakültesi , eczacılık eğitimi, araştırma ve uygulamada bir yenilik ve mükemmellik göstergesi olarak hizmet vermekte ve uzun zamandan beri US News tarafından sıralanmıştır.

USC, ilaç geliştirme ve klinik hizmetlerin tüm yelpazesini kapsayan tek eczane okuluna ev sahipliği yapmaktadır - ilaçların keşfedilmesinden ilaçların ve tıbbi cihazların güvenli bir şekilde taşınması için düzenleyici yaklaşımlara, farklı ortamlarda bakımın sunulmasından etkinin değerlendirilmesine kadar hastanın sağlık çıktıları ve sonuçları. Klinik öğretim üyelerimiz yeni yollar açmakta ve çok çeşitli bakım ortamlarında en iyi uygulamaları belirlemektedir.

Okul, Ulusal Sağlık Enstitüleri'nden kanser, Alzheimer hastalığı ve diyabet alanındaki önemli keşiflerin geliştirilmesi ve ilaçların güvenli ve optimal kullanımını sağlamak ve ilaçların iyileştirilmesini sağlamak için Medicare ve Medicaid Innovation Merkezi'nden büyük bağışlar aldı. maliyetleri düşürürken hasta sonuçlarını arttırmak. Okul, çalışan profesyonellere değişen pazarda üstünlük sağlamak için yeni beceriler kazandıran yüksek lisans derecesi programları sunmaktadır. Ve USC Leonard D. Schaeffer Sağlık Politikaları ve Ekonomisi Merkezi'ndeki ortaklığımız, eczacıların işbirlikçi pratiğine katkılarının kalıcı değerini doğrulayan kanıta dayalı araştırmalar yapmaktır.

USC Eczacılık Okulu, büyük bir sağlık bilimleri kampüsündeki tek özel eczacılık okulu olup, öğrencilerimizi dört büyük hastaneye yakın tutar.

Ayrıca, USC Eczacılık Okulu öğrencileri, 300'ü aşkın sitede bulunan ve çoğu USC Eczacılık Fakültesi mezunu olan 400'den fazla gönüllü fakülte ve fakültedeki geniş bir bağlı kuruluş ağından yararlanmaktadır. Okul ayrıca dört topluluk eczanesi ve özel bir eczane sahibi ve işletmecisidir.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Derece Seçenekleri: Lisans, Yüksek Lisans ve Eczane Doktoru (PharmD)

Okul, okulun en büyüğünden - Eczane Doktorundan (PharmD) ve sayısız ortak ve çift dereceli fırsatlarından - saygın yüksek lisans ve doktora programlarına kadar çok çeşitli lisans ve sertifika programları sunar. Okulda sunulan ikamet ve arkadaşlık fırsatları da oldukça geniştir.

Lisansüstü Programlar

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner doktora derecesi mezunları ve yüksek lisans programları, akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranır. Bu programlar, ilaç keşfi, teslimi ve geliştirilmesinden genetik ve genomik uygulamalarının deneysel ve klinik çeviri araştırmalarına kadar eşsiz bir bilimsel çerçeveyi kapsar.

İlaç

 • Doktora program
 • Moleküler Farmakolojide MS
 • Farmasötik Bilimlerde MS
 • Klinik

Sağlık Ekonomisi

 • Doktora Sağlık Ekonomisinde
 • İlaç Ekonomisi ve Politikası Yüksek Lisans
 • Sağlık Ekonomisinde İlerici MS

Sağlık Karar Verme Analizi

 • Sağlık Karar Verme Analizinde Yüksek Lisans
 • Biyofarmasötik Pazarlama Yüksek Lisans

Düzenleyici Bilim

 • Düzenleyici Bilimler Doktora
 • Düzenleyici Bilimde MS
 • İlaç Geliştirme Yönetimi Yüksek Lisans
 • Tıbbi Ürün Kalitesi Yüksek Lisans

120408_Daryl-Davies.jpg

Eczane Doktoru (PharmD)

USC Eczacılık Okulu , ülkenin 1950 yılında ilk PharmD programını oluşturdu ve yarının uygulamalı eczacılarının yenilikçi eğitimi ve hazırlanmasında öncü olmaya devam ediyor.

Eczacılık Fakültesi'ndeki en büyük derece programı olan dört yıllık tam zamanlı PharmD programı öğrencilere şunları sağlar:

 • Öğrencilere derhal ve aşamalı olarak zorlayıcı bir klinik deneyim sunan, çalışmanın ilk yılına başlayan benzersiz bir eczane uygulama deneyimi programı.
 • Çift diploma, ortak diploma ve sertifika programlarından oluşan kapsamlı bir teklif.
 • Bölgedeki en büyük mezunlar ağı olan eczacılar, eczacılık mesleğine giren mezunlara değerli kariyer desteği sağlayabilir.

USC’nin PharmD programından mezun olanlar, ABD’deki işverenler tarafından çok çeşitli kariyer fırsatları için aranıyor.

Eczacılık Öncesi Lisans Derecesi

USC Eczacılık Fakültesi lisans programları, yetenekli öğrencileri eczacılık alanındaki kariyerlerini sürdürmeye teşvik eder ve Farmakoloji ve İlaç Geliştirmede büyük bir lisans ve Biyomedikal Terapötikler Bilim ve Yönetimi alanında uzmandır. Büyük ve küçük lisans öğrencileri eczane öncesi, ilaç öncesi ve sağlıkla ilgili diğer mesleklere odaklanan mezunları daha iyi hazırlamak için tasarlanmıştır.

120407_Keck.jpeg

Kariyer

USC Eczacılık Fakültesi mezunları, dünyanın önde gelen ilaç firmalarında, araştırma kurumlarında ve düzenleyici kurumlarında istihdam edilmektedir. En yeni mezunlarımız Allergan, Eli Lilly, Biogen, Johns Hopkins Tıp Fakültesi, ABD Gıda ve İlaç İdaresi, Stanford Üniversitesi, Novartis Biyomedikal Araştırma Enstitüsü, Amgen, Medtronic, Shimadzu Bilim, Harvard Üniversitesi, Merck gibi kuruluşlarda çalışmaktadır. Genentech ve Facebook.

MS derecelerimizin çoğu OPT için tanınan STEM'dir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

University of Southern California School of Pharmacy

USC Eczacılık Okulu, 1950'de ülkenin ilk Eczane Doktoru (PharmD) programını oluşturdu ve yarının uygulamalı eczacılarının yenilikçi eğitimi ve hazırlanmasında öncü olmaya ... [+]

genel bakış

USC Eczacılık Okulu, 1950 yılında ülkenin ilk Eczane Doktoru (PharmD) programını kurdu ve yarının uygulamalı eczacılarının yenilikçi eğitimi ve hazırlanmasında öncü olmaya devam ediyor.

Eczacılık Fakültesi'ndeki en büyük derece programı olan dört yıllık tam zamanlı PharmD programı öğrencilere şunları sağlar:

Öğrencilere anında ve aşamalı olarak zorlayıcı bir klinik deneyim sunan, çalışmanın ilk yılına başlayan benzersiz bir eczane uygulama deneyimi programıÇift diploma, ortak diploma ve sertifika programlarından oluşan kapsamlı bir teklifBölgedeki, eczacılık mesleğine giren mezunlara değerli kariyer desteği sağlayabilen en büyük mezun eczacı ağı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

University of Southern California School of Pharmacy

Biyofarmasötik Pazarlama Bilim Ustası (BPMK), yalnızca biyofarmasötik ve ödeme yapan sektörlerdeki kariyerleri hedef alan hassas pazarlama alanında 27 üniteli bir disipli ... [+]

genel bakış

Biyofarmasötik Pazarlama Bilim Ustası (BPMK) , yalnızca biyofarmasötik ve ödeme yapan sektörlerdeki kariyerleri hedef alan hassas pazarlama alanında 27 üniteli bir disiplinlerarası yüksek lisans programıdır. BPMK, biyoteknolojiyi hedef alan temel bilgi ve stratejik beceriler geliştirmek için tasarlanmıştır.

BPMK, tam “sağlık ekonomik ekosistemi” nin dahil edilmesini ele alan, veri odaklı pazarlamanın pratik uygulamalarını geliştirmek ve kolaylaştırmak, müşterilere ve hastalara daha iyi erişim, bölümlendirme ve anlayışı sağlamak için türünün ilk örneği bir programdır. Bu daha derin analitik temelli stratejik sürecin sonucu, geliştirilmiş iç görüler ve planlama verimliliği sayesinde piyasa riski ve fırsat kaybında önemli bir azalmadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner yüksek lisans programlarının mezunları, akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranıyor. Farmasötik Bil ... [+]

genel bakış

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner yüksek lisans programlarının mezunları , akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranıyor. Farmasötik Bilimler Bilim Ustası, ilaç kimyası, hesaplamalı kimya, eczacılık, farmakokinetik, farmakodinamik, immünoloji ve moleküler ve hücre biyolojisini kullanarak, ilaç sunumu ve hedeflemede uygulamalı araştırmaların yanı sıra temel ve vurgulu araştırmaları vurgulamaktadır.

kabul

Lisans veya yüksek lisans derecesine sahip adayları eczane, kimya, biyoloji veya ilgili diğer disiplinlerde kullanmak için davet edilir. Başvuru sözlü ve yazılı ingilizce ve organik ve fiziksel kimya, biyokimya, biyoloji, matematik, istatistik ve bilgisayar bilimi gibi temel bilimsel alanlarda yetkinlik göstermiş olmalıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

USC Sağlık Ekonomisi yüksek lisans programı, Farmasötik Ekonomi ve Politika alanında yüksek lisans derecesi sunmaktadır. Bu yüksek lisans programı Ekonomi Bölümü ve USC K ... [+]

genel bakış

USC Sağlık Ekonomisi yüksek lisans programı , Farmasötik Ekonomi ve Politika alanında yüksek lisans derecesi sunmaktadır. Bu yüksek lisans programı Ekonomi Bölümü ve USC Kamu Politikası Fiyat Okulu ile birlikte sunulmaktadır. Yüksek lisans öğrencileri, farmakoekonomi ve değerlendirme tekniklerini, yönetilen bakım eczaneleri, üçüncü taraf ödeme yapanlar ve devlet kurumları gibi pratik karar verme ortamlarında kullanmak için eğitilir.

USC Yüksek Lisans Programının Farmasötik Ekonomi ve Politikadaki ayırt edici bir özelliği, öğrencilerin bir lider yazar veya bir öğretim üyesi ile işbirliği içinde ikincil bir yazar olarak yayınlanabilir araştırmalara aktif olarak katılma dereceleridir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

USC Eczacılık Yüksek Okulu Klinik ve Deneysel Terapötik (CXPT) Yüksek Lisans Programı, öğrencileri, disipline özgü yüksek düzeyde temel, çeviri ve uygulamalı araştırmalar ... [+]

genel bakış

USC Eczacılık Yüksek Okulu Klinik ve Deneysel Terapötik (CXPT) Yüksek Lisans Programı, öğrencileri, disipline özgü yüksek düzeyde temel, çeviri ve uygulamalı araştırmalardaki performanslarını kolaylaştırmak için çeviri bilimlerinde, farmakolojide ve klinik gelişimde temel kurs çalışmaları ile hazırlar. mezunların vurgu alanı.

Bu, ilaç taraması, preklinik gelişim, ADME (örneğin absorpsiyon, dağılım, metabolizma, eliminasyon) ve güvenlik değerlendirmesi ve klinik testlerin bir kombinasyonunu içerebilir.

Öğrencilere, ilaç geliştirme, optimize kombinasyon tedavisi ve terapötikleştirmeleri (örneğin farmakogenomik, bulaşıcı hastalıklar ve metabolomik) kişiselleştirmelerini sağlayacak geniş kapsamlı temel bilim ve çeviri bilimi eğitimi verilecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner yüksek lisans programlarının mezunları, akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranıyor. Moleküler Farm ... [+]

genel bakış

USC Eczacılık Fakültesi'nin multidisipliner yüksek lisans programlarının mezunları , akademi, endüstri ve devletin önde gelen kurumları tarafından aranıyor. Moleküler Farmakolojide Bilim Ustası

kabul

Lisans veya yüksek lisans derecesine sahip adayları eczane, kimya, biyoloji veya ilgili diğer disiplinlerde kullanmak için davet edilir. Başvuru sözlü ve yazılı ingilizce ve organik ve fiziksel kimya, biyokimya, biyoloji, matematik, istatistik ve bilgisayar bilimi gibi temel bilimsel alanlarda yetkinlik göstermiş olmalıdır.

Kabul için başvurular Eczacılık Fakültesi Farmakoloji ve Farmasötik Bilimler Yüksek Lisans Kabul Kurulu tarafından gözden geçirilir ve öncelikle akademik mükemmellik temelinde değerlendirilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

USC Healthcare Decision Analysis, sizi sağlık hizmetleri, biyofarmasötikler, tıbbi cihazlar alanındaki iş kariyerleri için doğrudan hazırlayan, endüstri tarafından onayla ... [+]

genel bakış

USC Healthcare Decision Analysis, sizi sağlık hizmetleri, biyofarmasötikler, tıbbi cihazlar alanındaki iş kariyerleri için doğrudan hazırlayan, endüstri tarafından onaylanmış bir lisansüstü programdır.

Gerçek dünyadaki STEM eğitimimiz, sağlık hizmeti değerini, erişimi, geri ödemeyi ve fiyatlandırmayı iyileştirmek için stratejik yönetim araçları ve uygulanabilir bilgiler sunmaktadır.

Sağlık Hizmetleri Karar Analizi programında yüksek lisans, analitik odaklı sağlık sektörü iş kariyerleri için doğrudan mezunlar hazırlayan uzmanlık alanlarına sahip uygulamalı bir müfredat programına sahiptir. Her kurs, küresel sağlık, biyofarmasötik, tıbbi cihazlardan gelen yöneticilerle istişare içinde gerçekleştirilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern California School of Pharmacy

STEM tarafından belirlenen Tıbbi Ürün Kalitesi derecesi, biyolojik, farmasötik ve biyomedikal bilimler ve biyomedikal mühendisliği konularında öğrenciler için tasarlanmış ... [+]

genel bakış

STEM tarafından belirlenen Tıbbi Ürün Kalitesi derecesi , biyolojik, farmasötik ve biyomedikal bilimler ve biyomedikal mühendisliği konularında öğrenciler için tasarlanmıştır. Programın amacı, öğrencileri ürün kalitesini etkileyen mevcut ve gelecekteki düzenlemelerin ardındaki teoride eğitmek ve endüstri kariyerlerinde kullanacakları gerçek hayattaki pratik araçları sağlamaktır.

Kalite güvencesi ve kalite kontrolünde çalışan profesyoneller sağlık bakım ürünlerinin güvenliğini sağlamak için gereken test ve gözetimden sorumludur. Öğrenciler, ABD'de ve uluslararası alanda ilaçların, biyolojiklerin ve tıbbi cihazların kalitesini sağlayan düzenlemeleri ve yönergeleri ve bu bilginin tıbbi ürün geliştirme ve üretimi alanında genişleyen alana nasıl uygulanacaklarını öğrenirler. Kalite uygulamalarının ve kalite sistemlerinin yorumlanması ve uygulanması için temel prensiplerin anlaşılmasını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of Southern California School of Pharmacy

STEM-Belirlenmiş İlaç Geliştirme Yönetimi programı, preklinik ve kimya bilimlerinde geçmişi olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Erken dönem preklinik ilaç keşfi ile klin ... [+]

genel bakış

STEM-Belirlenmiş İlaç Geliştirme Yönetimi programı , preklinik ve kimya bilimlerinde geçmişi olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Erken dönem preklinik ilaç keşfi ile klinik ilaç gelişimi arasındaki geçiş alanı başta olmak üzere, çeviri araştırmalarında profesyonel uygulamalar için uygun bilgi ve becerilere sahip giriş ve orta seviye bilim insanlarını üretmeyi amaçlamaktadır. Yaygın olarak “ölüm vadisi” olarak adlandırılan bu alan, çeviri araştırmalarında en zorlu ve önemli alanlardan birini temsil etse de, gelecekteki çeviri bilimleri liderlerini eğitmek ve eğitmek için tasarlanan programlardan yoksundur.

Bu program, ilaç tasarım ve keşfi ilk aşamalarından patent ve pazarlama alanındaki uygulamalarına kadar geniş ilaç geliştirme stratejileri tasarlamanıza, eleştirel olarak değerlendirmenize ve optimize etmenize olanak sağlar. İlgi alanınıza bağlı olarak, ilave kurslar ilaç geliştirmenin stratejik, politika ve düzenleyici yönlerine odaklanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Aralık 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
University of Southern California 1985 Zonal Avenue
Los Angeles, California, Amerika Birleşik Devletleri