University of New Haven

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Başarı Burada Başlıyor

Kolejlerimizde ve okullarımızda öğrenciler kendilerini liberal sanatlar ve bilimler, güzel sanatlar, işletme, mühendislik, sağlık, kamu güvenliği ve kamu hizmeti alanlarında dönüştürücü, kariyer odaklı bir eğitime sokarlar. İşbirlikçi, disiplinlerarası, proje temelli öğrenmeye uzun süredir bağlı kalmaya dayanan 100'den fazla akademik program sunuyoruz.

112670_3.jpg

Burada, öğrenme deneyimi bireysel öğrenci başarısına önem veren seçkin bir fakültenin rehberliğinde kişisel ve pragmatiktir. Alanlarındaki liderler olarak, öğretim üyeleri, öğrencilerin potansiyellerini yerine getirmesi ve ne yapmak istediklerini başarılı olabilmesi için gerekli ilhamı ve tanınmayı sağlar.

Buna öğrencilerin ilk felsefesi diyoruz.

  • Fakülte Ekspresi ve Dedication

Kişisel büyümenizi ve mesleki gelişiminizi geliştirmeye adamış profesörlerden öğrenin. Bu değişmez taahhüt, her öğrencinin kişisel ve mesleki başarısını neredeyse bir asır boyunca yönlendirmiştir.

  • Temel Eğitim

Profesyonelce odaklanmış çalışma kursları yoluyla, öğrencileri anlamlı kariyer ve üretken yaşam için gerekli olan kritik beceriler, bilgi ve deneyim ile donatan, kanıtlanmış, amaçlı bir eğitim.

  • Disiplinlerarası Müfredat

Disiplinlerarası araştırmayı teşvik eden, küresel bir toplumda başarılı olacak öğrencileri eğiten, dünyayı anlamayı ve keşfetmeyi sağlamayı garanti eden bir müfredat.

112671_2.jpg

  • Sınırsız Akademik ve Ortak Müfredat Olanakları

Kolejlerimizde ve okullarımızda, sınıf dışında ve toplumda geniş bir yelpazedeki öğrenme fırsatları, tutkunuzu sürdürmenizi veya yeni bir tane keşfetmenizi sağlar.

  • Canlı Kampüs Topluluğu

Nişancı, canlı bir kampus topluluğu - ki bu doğru boyuttadır - kişisel ve yönetilebilir hissetmek için yeterince küçük ancak öğrencilere geniş akademik, konut, spor ve liderlik fırsatları serisi sunmak için yeterince büyük.

  • Liderler ve Başaranlar

Mezuniyet sonrası başarı, tüm endüstrilerde 57.000'in üzerinde meşgul mezunlar ağı tarafından sağlanır. Mezunların yüzde 91'inden fazlası bir yıl boyunca mezun olmuş veya mezun olmuş, yüzde 96'sı mezun olduktan altı yıl içinde alanlarında başarılı oluyorlar.

112672_6.jpg

Görev beyanı

University of New Haven liberal sanatlar ve mesleki eğitimde mükemmelliğe önem veren öğrenci merkezli kapsamlı bir üniversitedir. Misyonumuz, deneyimsel, işbirlikçi ve keşif temelli öğrenme yoluyla en kaliteli eğitimi sunarak öğrencilerimizi küresel bir toplumda amaçlı ve tatmin edici bir yaşam sürdürmeye hazırlamaktır.

112669_1.jpg

Konumlar

300

Address
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited