Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Başarı Burada Başlıyor

Kolejlerimizde ve okullarımızda öğrenciler kendilerini liberal sanatlar ve bilimler, güzel sanatlar, işletme, mühendislik, sağlık, kamu güvenliği ve kamu hizmeti alanlarında dönüştürücü, kariyer odaklı bir eğitime sokarlar. İşbirlikçi, disiplinlerarası, proje temelli öğrenmeye uzun süredir bağlı kalmaya dayanan 100'den fazla akademik program sunuyoruz.

112670_3.jpg

Burada, öğrenme deneyimi bireysel öğrenci başarısına önem veren seçkin bir fakültenin rehberliğinde kişisel ve pragmatiktir. Alanlarındaki liderler olarak, öğretim üyeleri, öğrencilerin potansiyellerini yerine getirmesi ve ne yapmak istediklerini başarılı olabilmesi için gerekli ilhamı ve tanınmayı sağlar.

Buna öğrencilerin ilk felsefesi diyoruz.

  • Fakülte Ekspresi ve Dedication

Kişisel büyümenizi ve mesleki gelişiminizi geliştirmeye adamış profesörlerden öğrenin. Bu değişmez taahhüt, her öğrencinin kişisel ve mesleki başarısını neredeyse bir asır boyunca yönlendirmiştir.

  • Temel Eğitim

Profesyonelce odaklanmış çalışma kursları yoluyla, öğrencileri anlamlı kariyer ve üretken yaşam için gerekli olan kritik beceriler, bilgi ve deneyim ile donatan, kanıtlanmış, amaçlı bir eğitim.

  • Disiplinlerarası Müfredat

Disiplinlerarası araştırmayı teşvik eden, küresel bir toplumda başarılı olacak öğrencileri eğiten, dünyayı anlamayı ve keşfetmeyi sağlamayı garanti eden bir müfredat.

112671_2.jpg

  • Sınırsız Akademik ve Ortak Müfredat Olanakları

Kolejlerimizde ve okullarımızda, sınıf dışında ve toplumda geniş bir yelpazedeki öğrenme fırsatları, tutkunuzu sürdürmenizi veya yeni bir tane keşfetmenizi sağlar.

  • Canlı Kampüs Topluluğu

Nişancı, canlı bir kampus topluluğu - ki bu doğru boyuttadır - kişisel ve yönetilebilir hissetmek için yeterince küçük ancak öğrencilere geniş akademik, konut, spor ve liderlik fırsatları serisi sunmak için yeterince büyük.

  • Liderler ve Başaranlar

Mezuniyet sonrası başarı, tüm endüstrilerde 57.000'in üzerinde meşgul mezunlar ağı tarafından sağlanır. Mezunların yüzde 91'inden fazlası bir yıl boyunca mezun olmuş veya mezun olmuş, yüzde 96'sı mezun olduktan altı yıl içinde alanlarında başarılı oluyorlar.

112672_6.jpg

Görev beyanı

University of New Haven liberal sanatlar ve mesleki eğitimde mükemmelliğe önem veren öğrenci merkezli kapsamlı bir üniversitedir. Misyonumuz, deneyimsel, işbirlikçi ve keşif temelli öğrenme yoluyla en kaliteli eğitimi sunarak öğrencilerimizi küresel bir toplumda amaçlı ve tatmin edici bir yaşam sürdürmeye hazırlamaktır.

112669_1.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of New Haven

Özellikle insan yaşamını iyileştirmek için faydalı ürünler tasarlamak için bilimsel bilgileri kullanmayı dört gözle bekliyorsanız, kariyerinize biyomedikal mühendisliğind ... [+]

Özellikle insan yaşamını iyileştirmek için faydalı ürünler tasarlamak için bilimsel bilgileri kullanmayı dört gözle bekliyorsanız, kariyerinize biyomedikal mühendisliğinde başlayabilirsiniz. Kısacası, biyomedikal mühendislik, mühendislik prensiplerini veya mühendislik ekipmanlarını içeren multidisipliner bir biyolojik veya tıbbi uygulama alanıdır.

Kariyer odaklı öğrenme

Bu alan hızlı bir gelişim aşamasındadır ve hastalıkların tedavisi için birçok olanak sunmaktadır. Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans programımız, hayalinizdeki kariyer yolculuğunuz için mükemmel bir başlangıç noktası olan uygulamalı, öğrenci odaklı ve kariyer odaklı bir öğrenme ortamı sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri 300
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of New Haven

Halk Sağlığı Master'ımız, ABD'deki en yenilikçi halk sağlığı programlarından biridir. Disiplinlerarası müfredatımız sizi 21. yüzyıl sağlık işgücünde en üst seviyeye çıkar ... [+]

Halk Sağlığı Master'ımız, ABD'deki en yenilikçi halk sağlığı programlarından biridir. Disiplinlerarası müfredatımız sizi 21. yüzyıl sağlık işgücünde en üst seviyeye çıkaracak beceri ve deneyim ile donatıyor ve halk sağlığını geliştirme arayışına katkıda bulunmanıza olanak sağlıyor. Halk sağlığı bir işten öte bir şeydir - fark yaratma çağrısıdır.

Daha sağlıklı topluluklar geliştirmeye yardımcı olun

University of New Haven Halk Sağlığı Master (MPH) programının misyonu, eğitim, uygulama, araştırma ve hizmet yoluyla hastalıkları önleyen, sağlığı geliştiren ve halkın refahını koruyan sağlık çalışanları hazırlamaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri 300
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri