Resmi açıklamayı okuyun

Güney Florida Üniversitesi (USF) Lisans, yüksek lisans, uzmanlık ve doktora derecelerini sunan büyük, kamuya açık 4 yıllık bir üniversitedir. USF Sistemi, ayrı olarak üç akredite edilmiş üç kurumdan oluşur: USF; USF St. Petersburg; Ve USF Sarasota-Manatee. 49.000'den fazla öğrenciye hizmet veren USF Sistemi, yıllık 1.6 milyar dolarlık bir bütçeye sahip ve kamu ya da özel üniversiteler arasında araştırma harcamalarında ülkenin 41'inci sıralamasında yer alıyor. USF, öğrencinin başarısına adanmış etkili bir küresel araştırma üniversitesi olma konusunda gurur duyuyor.

USF Eczacılık Koleji (COP) USF Sistemi içindeki 14 kolejden biridir. USF COP, USF Health Partners'ın bir parçası olan USF Health kuruluşunun bir parçasıdır. USF Health, University of South Florida, Morsani College of Medicine, Hemşirelik Yüksekokulu, Halk Sağlığı Koleji, Eczacılar Koleji, Okulun ortaklığıdır. Biyomedikal Bilimler ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bilimleri Okulu; Ve USF Sağlık Doktorları. USF Health, öğrenci başarısına adanmış yüksek etkili, global bir araştırma üniversitesi olan South Florida Üniversitesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır.

USF COP, "sağlığın devrim yaratması" nı amaçlayan USF COP'un misyonuna uygun olarak Lisansüstü Programlar Ofisi'ni (OGP) kurdu. COP'de lisansüstü eğitim vizyonu, öğrencilerin ve fakülte için çeşitli öğrenme ortamı yaratarak eczacının çeşitli alanlarında öğretmenlik (hem çevrimiçi hem de yüz yüze) kursları da dahil olmak üzere ileri teknoloji araştırma eğitimini ve eğitimini geliştirmeyi ve ileri düzeydeki Gelişmekte olan teknolojileri kullanarak öğrenme fırsatları.

OGP'nin stratejik hedefleri şunları içerir:

 • Çeşitliliği yansıtan yerli ve yabancı işe alım, kayıt ve lisansüstü öğrencilerin kalıcılığını arttırmak
 • Lisansüstü öğrencilerin akademik deneyimini ve yaşam kalitesini yükseltmeye çalışmak
 • Araştırma fonlarını takip etmek ve yüksek lisans öğrencilerinin başarısı için fırsatlar yaratan araştırmalar yapmak ve yayınlamak
 • Lisansüstü öğrenci araştırmalarını teşvik eden yaratıcı girişimler geliştirmek için diğer USF Kolejleri ve SUS kurumlarıyla ortaklık kurmak
 • Disiplinlerarası lisansüstü programlarının geliştirilmesinde lider olarak hizmet etmek.

Eğitim programlarına lisansüstü sertifikalar ve Farmasötik Nanoteknoloji Biliminde Yüksek Lisans programları dahildir. Felsefe Doktoru (Doktora) yetersiz gelişmedir. Gurur Noktaları:

 • Dr Shyam Mohapatra, USF COP Yüksek Lisans Programları Dairesi'nin kurucu ortağı dekanı, FL Inventors Hall of Fame'in bir üyesidir. Biyomedikal nanoteknolojiye katkılarından dolayı açılış endüksiyon töreninde yer alan altı buluş sahibinden biriydi. Bu indüksiyon onu klima ve soğutucu mucitinin, Gatorade'nin mucidi ve Thomas Edison'un saflarına yerleştirdi.
 • 2016 mali yılında USF Sistemi, 458,5 milyon dolarlık sözleşme ve hibe rekoru ile ödüllendirildi.
 • USF sistemi, Fikri Mülkiyet Sahipleri Birliği / NAI (2015) 'e göre tüm üniversiteler arasında ABD üniversiteleri için verilen ABD patentleri için kamu üniversiteleri arasında uluslar arası alanda 9. sırada ve dünya çapında 21. sırada yer almaktadır.
 • USF Tampa, Kiplinger'in Kişisel Finansmanı tarafından 2016'da Kamu Okullarında (# 66) En İyi 100 Değerden biri seçildi.
 • South Florida Üniversitesi Üniversitesi, 130 farklı ülkeyi temsil eden yaklaşık 50.000 öğrenciden oluşan bir öğrenci grubuna ev sahipliği yapmaktadır.
 • US News and World Report (USNWR) USF Tampa'yı Gaziler için En İyi Üniversite olarak seçti (2016).
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Nanopharmacy ve nanotıp, nanoloji ilaçları geliştirmek için doğal bilimler ve mühendislik ile Eczacılık ve tıp bilgisini birleştiren eşsiz bir disiplinlerarası bilimdir. ... [+]

Nanopharmacy ve nanotıp, nanoloji ilaçları geliştirmek için doğal bilimler ve mühendislik ile Eczacılık ve tıp bilgisini birleştiren eşsiz bir disiplinlerarası bilimdir. Nanoteknoloji, 2012 ile 2022 yılları arasında% 13-19 oranında bir büyüme ve 5,400 yeni iş yaratılması ile büyüyen bir alandır. Maaşlar bir MS derecesi ile 50K ila 80K arasındadır.

Farmasötik Nanoteknoloji Yüksek Lisans (MSPN) , nano ölçekte bilimdeki gelişmekte olan teknolojik gelişmeleri anlamak için ihtiyaç duyacakları becerileri ve ilaç dağıtımına, teşhis ve tedavi izlemesine yeni nanomalzemelerin ve işlemlerin nasıl uygulanabileceğini öğrenecek şekilde tasarlanmıştır. doku rejenerasyonu, kişiselleştirilmiş ilaç ve daha fazlası. Bu program, nanoteknoloji ve tıp arasındaki uçurumu, bu heyecan verici ve yenilikçi alan içerisinde ilkeler, teknoloji ve uygulamalar içinde ileri bilgi, beceri ve pratik deneyim ile öğrencilere sağlamayı amaçlamaktadır. Program şimdi iki isteğe bağlı akademik konsantrasyon sunuyor:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video