Resmi açıklamayı okuyun

Tufts Mühendislik Okulu Hakkında

Tuft'ların mühendislik programları, gittikçe birbirine bağlı küresel toplumumuzdaki akademik disiplinlerin geleneksel sınırlarına, araştırmalarına ve mühendislerin rollerine meydan okuyor. Her gün, Tufts araştırmacıları tıbbi teşhis ve tedaviyi iyileştirmek için yeni araçlar geliştiriyorlar; daha yeşil bir gelecek için yeni malzemeler; daha akıllı, daha güçlü bilgisayarlar; ve yarının mühendislerini eğitmek için yenilikçi yollar.
Tufts Gordon Institute tarafından sunulan altı akademik bölümün yanı sıra Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans, yüksek lisans ve doktora programları, mühendislik öğrencilerine uzmanlık ve disiplinler arası keşif doğru karışımı verir.

Akademisyenler

Tufts yüksek lisans programları, lisansüstü eğitimden kariyerinize sizi yönlendirecek yakın fakülte etkileşimleri tarafından ayırt edilen olağanüstü bir akademik deneyim sunar. Sanat ve bilim dallarında ve mühendislik alanında bir dizi program ile Tufts, araştırma yoğun bir kurumun kaynaklarını destekleyici, ortak bir atmosferle birleştirir.
Derece programları şunlardır:
  • Doktora programları
  • Yüksek lisans programları
  • Sertifika programları
Yüksek lisans öğrencileri ve doktora sonrası kursiyerler, bireyler olarak ve araştırma ekiplerinin hayati üyeleri olarak bilgi yaratmaya ve dağıtmaya katkıda bulunur. Burada, ülkedeki en parlak lisans öğrencilerinin bazılarını öğretmenlik ve öğrenim ortakları olarak hizmet etmenin ve onlara rehberlik etme şansına sahip olacaksınız.

Kampüs hayatı

Lisansüstü öğrenci hayatı sayısız ödüller ve zaman zaman zorluklarla dolu. İleri derecenizi sürdürürken, burs ve hayatın rakip taleplerini sınıfın ötesine dengelemeyi öğreneceksiniz.
Tufts'da üniversite toplumumuza dahil olmak için birçok fırsat sunuyoruz. Size sunulan müfredat tekliflerini keşfetmenizi ve sizi desteklemek için burada bulunan tesisler, hizmetler ve kaynaklar hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Certificate

Tufts University - School of Engineering

Biyomedikal mühendisliği sertifikası, bu ihtiyacı, öğrencilerin biyomedikal enstrümantasyon, biyomedikal optikler, biyomateryaller / biyoteknoloji ve doku mühendisliği ve ... [+]

Gelişen biyomedikal endüstrisi, uzmanlığı bilim ve mühendisliğin geleneksel sınırlarını geçebilen yetenekli profesyonellere ihtiyaç duyuyor. Şirketler, tanısal görüntüleme enstrümantasyonunun tıbbi kullanımını, doku implantları geliştirmek için doku mühendisliği eğitimi ile biyoteknoloji profesyonellerini ve yapay eklemleri tasarlamak için biyomateryallerde deneyimli mekanik mühendisleri anlayan elektrik mühendisleri arıyorlar.

Biyomedikal mühendisliği sertifikası, bu ihtiyacı öğrencilerin biyomedikal enstrümantasyon, biyomedikal optik, biyomalzemeler / biyoteknoloji ve doku mühendisliği veya diğer ilgili çalışma alanlarına odaklanmalarını sağlayan, disiplinlerarası bir çalışma sürecinde ele almaktadır. Dersler, mühendislik fakültesinde ve Tufts'un dünyaca ünlü sağlık bilimleri okullarından deneyimli klinik uzmanları tarafından verilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tufts University - School of Engineering

Bu sertifika programında, öğrenciler, insan faktörleri mühendisliği alanında, sağlık ve medikal sistemler ve teknolojinin tasarımı ve değerlendirilmesi üzerinde çalışan e ... [+]

Bokskapet / Pixabay

Bu sertifika programında, öğrenciler, insan faktörleri mühendisliği alanında, sağlık ve medikal sistemler ve teknolojinin tasarımı ve değerlendirilmesi üzerinde çalışan eğitimli profesyoneller için artan talebi karşılamak için bilgi ve beceri geliştireceklerdir.

ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tıbbi hatasını "salgın" olarak kabul etmek için, üreticilerin artık HFE'yi cihaz geliştirme süreci boyunca uygulamak ve temsilci kullanıcılarının bunları güvenle kullanabileceğini doğrulamak için Sınıf II ve III cihazlarına gereksinim duyuyor.

Bu 4 kurs sertifikası sizi hazırlamanıza yardımcı olur:

Tıp teknolojisini klinisyenler ve hastalar için güvenli, etkili, kullanışlı ve tatmin edici hale getirin.Sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırın.Tıbbi hata nedeniyle yaralanma ve ölümleri önleyin.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Tufts University - School of Engineering

Biyomedikal Mühendisliği Bölümü, Yüksek Lisans (MS) ve Felsefe Doktoru (Ph.D.) derecelerine ve profesyonel programlara ya da MS programına giriş kapısı olanlara yönelik b ... [+]

BME Hakkında

Biyomedikal mühendisliğinde insan sağlığını geliştirmek için önde gelen eğitim ve araştırmalar

Biyomedikal mühendislik, toplumda artan önemi bir disiplindir ve yalnızca Boston bölgesinin değil aynı zamanda ABD toprak altyapısının da - sanayi, akademisyenler ve hastaneler - için hayati ve büyümekte olan bir parçasıdır. Biyomedikal mühendisliği alanı son birkaç yılda hızla büyüyor. Bu genişleme aşağıdakiler dahil birçok faktörden kaynaklanmaktadır:

moleküler ve hücre biyolojisinde, malzeme bilimi ve mühendislik disiplinlerinde bilimsel ve teknolojik gelişmeler;karmaşık biyomedikal problemleri çözmek için disiplinlerarası stratejilerin rolünün giderek daha fazla tanınması;Nüfusun yaşlanması, artan sağlık gereksinimlerine ve ilgili taleplere ve maliyetlere yol açar.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Tufts School of Engineering Welcomes International Students