Resmi açıklamayı okuyun

İLAÇ OKULU HAKKINDA

US News tarafından yapılan araştırmalar için ABD'nin en iyi 50 tıp fakültesi arasında yer aldı

Tıp fakültesi, tıp fakültesi öğrencilerinin, ikamet eden doktorların ve bilim insanlarının klinik ve temel bilimlerdeki gelişimini besler ve araştırma ilerlemelerinin toplum yararına yaygınlaştırılmasını destekler.

Tıp Fakültesi Gerçekler

 • Her yıl, okul 400'den fazla tıp öğrencisi eğitiyor ve UC Irvine Tıp Merkezi'nde ve bağlı kurumlarda 600'den fazla sakin ve arkadaşı eğitiyor.
 • Okulun 560 tam gün ve 1.300 gönüllü öğretim üyesi, 21. yüzyılın karşı karşıya olduğu sağlık sorunlarıyla ilgili öğretim, tıbbi bakım ve araştırma yürütüyorlar.
 • Okulun temel bilim araştırmalarından klinik tıp ve cerrahi uzmanlık alanlarına kadar 26 bölüm bulunmaktadır. VA Long Beach Sağlık Sistemi ve Long Beach Memorial Tıp Merkezi ile araştırma, klinik ve öğretim ilişkileri vardır.
 • Okul, MD derecesi, kombine bir MD / Doktora derecesi sunmaktadır. tıp bilimcisi eğitim programı, genetik danışmada yüksek lisans, Paul Merage School of Business ile kombine edilmiş bir MD / MBA programı ve Latino Topluluğu için Tıp Eğitimi Programı (PRIME-LC) olarak adlandırılan eşsiz MD / Yüksek Lisans programı.

UC Irvine Medical Center, UC Irvine Health ve UC Irvine Health School of Medicine'nin öğretim ve araştırma programlarının temel klinik alanıdır. 16 yıl boyunca, tıp merkezi, US News tarafından ülkenin en iyi hastaneleri arasında yer aldı.

2009 başlarında UC Irvine Health, en yeni tıbbi araştırma ve eğitim geleceğini yürütmek ve doktorları uygulamak için modern bir tesis olan UC Irvine Douglas Hastanesi'ni açtı. Yedi katlı hastanenin ferah, çoğunlukla özel odaları ve son teknoloji ürünü 15 ameliyat odası vardır. Buna ek olarak, hastane, translasyonel araştırma için bir ortam sağlar - araştırmacılara ve klinisyenlere hasta bakımı konusunda daha fazla fırsat sunarlar.

Tıp merkezi, Orange County'deki tek Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından belirlenen kapsamlı kanser merkezi olan UC Irvine Health Chao Aile Kapsamlı Kanser Merkezi'ne ve bu ülkedeki sadece 48 yüksek merkezden birine ev sahipliği yapıyor.

School of Medicine, tıp merkezine yakın araştırma, klinik ve öğretim ilişkisi sayesinde, klinik girişimimizi, çeviri hekimliği alanında bölgesel ve ulusal bir lider olarak konumlandırdı. UC Irvine Health, hastaları en ileri tedavileri ve tedavileri sağlamak için araştırmacılarımız tarafından öncülük edilen çalışmalar da dahil olmak üzere en yeni klinik araştırmaları kullanmaktadır.

Farmakoloji Anabilim Dalı

UC Irvine Tıp Fakültesi Farmakoloji Bölümü şu alanlarda araştırma ve öğretim içindir:

 • Moleküler farmakoloji
 • Hücresel düzenleme
 • nörofarmakolojisi
 • Kardiyovasküler biyoloji
 • Davranışsal farmakoloji
 • İlaç geliştirme

Vurgu, in vivo ve in vivo nörotransmitterlerin ve nöropeptidlerin eylemleri üzerine yapılan çalışmalara ve yeni işaretleyici Pathways keşfedilmesine ve fizyolojik rollerine ilişkin çalışmalara ağırlık verilmektedir.

Görevimiz

Bölümün görevi, terapötik uygulamalara dönüşecek ve ilaç keşfine ayrılmış yeni nesil araştırmacılara danışmanlık yapacak araştırma yönleri geliştirmektir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

School of Medicine - University of California Irvine

MSP programı, Kaliforniya Üniversitesi, Kaliforniya Üniversitesi, Irvine (UCI), UCI Tıp Fakültesi ve UCI Farmakoloji Departmanı'nın misyonu, amacı ve stratejik planıy ... [+]

genel bakış

Farmakolojide Bilim Ustası (MSP) öğrencileri eğitmeye yönelik iki yıllık, çevrimiçi bir lisans programıdır:

Farmakolojinin temel ilkeleriİlaç hareket mekanizmalarıİlaç keşfinde güncel konularİlaç araştırması için gerekli stratejiler, teknikler ve eleştirel düşünme becerileri

Program kariyerlerinde ilerleme veya diğer lisans programlarına kabul için rekabet güçlerini artırmak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır.

MSP programının çevrimiçi formatı, coğrafi konuma bakılmaksızın daha fazla esneklik ve katılım kolaylığı sağlar.

UCI Hakkinda

UCI Farmakoloji fakültesi, bilimsel araştırma ve yayınları için hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınan en iyi araştırmacılar arasındadır. Birçok fakülte ilaç firmalarında çalışmış ve / veya kurmuş ve yaptıkları uyuşturucu keşiflerine göre patent sahibidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

School of Medicine - University of California Irvine

School of Medicine - University of California Irvine