School of Medicine - University of California Irvine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İLAÇ OKULU HAKKINDA

US News tarafından yapılan araştırmalar için ABD'nin en iyi 50 tıp fakültesi arasında yer aldı

Tıp fakültesi, tıp fakültesi öğrencilerinin, ikamet eden doktorların ve bilim insanlarının klinik ve temel bilimlerdeki gelişimini besler ve araştırma ilerlemelerinin toplum yararına yaygınlaştırılmasını destekler.

Tıp Fakültesi Gerçekler

  • Her yıl, okul 400'den fazla tıp öğrencisi eğitiyor ve UC Irvine Tıp Merkezi'nde ve bağlı kurumlarda 600'den fazla sakin ve arkadaşı eğitiyor.
  • Okulun 560 tam gün ve 1.300 gönüllü öğretim üyesi, 21. yüzyılın karşı karşıya olduğu sağlık sorunlarıyla ilgili öğretim, tıbbi bakım ve araştırma yürütüyorlar.
  • Okulun temel bilim araştırmalarından klinik tıp ve cerrahi uzmanlık alanlarına kadar 26 bölüm bulunmaktadır. VA Long Beach Sağlık Sistemi ve Long Beach Memorial Tıp Merkezi ile araştırma, klinik ve öğretim ilişkileri vardır.
  • Okul, MD derecesi, kombine bir MD / Doktora derecesi sunmaktadır. tıp bilimcisi eğitim programı, genetik danışmada yüksek lisans, Paul Merage School of Business ile kombine edilmiş bir MD / MBA programı ve Latino Topluluğu için Tıp Eğitimi Programı (PRIME-LC) olarak adlandırılan eşsiz MD / Yüksek Lisans programı.

UC Irvine Medical Center, UC Irvine Health ve UC Irvine Health School of Medicine'nin öğretim ve araştırma programlarının temel klinik alanıdır. 16 yıl boyunca, tıp merkezi, US News tarafından ülkenin en iyi hastaneleri arasında yer aldı.

2009 başlarında UC Irvine Health, en yeni tıbbi araştırma ve eğitim geleceğini yürütmek ve doktorları uygulamak için modern bir tesis olan UC Irvine Douglas Hastanesi'ni açtı. Yedi katlı hastanenin ferah, çoğunlukla özel odaları ve son teknoloji ürünü 15 ameliyat odası vardır. Buna ek olarak, hastane, translasyonel araştırma için bir ortam sağlar - araştırmacılara ve klinisyenlere hasta bakımı konusunda daha fazla fırsat sunarlar.

Tıp merkezi, Orange County'deki tek Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından belirlenen kapsamlı kanser merkezi olan UC Irvine Health Chao Aile Kapsamlı Kanser Merkezi'ne ve bu ülkedeki sadece 48 yüksek merkezden birine ev sahipliği yapıyor.

School of Medicine, tıp merkezine yakın araştırma, klinik ve öğretim ilişkisi sayesinde, klinik girişimimizi, çeviri hekimliği alanında bölgesel ve ulusal bir lider olarak konumlandırdı. UC Irvine Health, hastaları en ileri tedavileri ve tedavileri sağlamak için araştırmacılarımız tarafından öncülük edilen çalışmalar da dahil olmak üzere en yeni klinik araştırmaları kullanmaktadır.

Farmakoloji Anabilim Dalı

UC Irvine Tıp Fakültesi Farmakoloji Bölümü şu alanlarda araştırma ve öğretim içindir:

  • Moleküler farmakoloji
  • Hücresel düzenleme
  • nörofarmakolojisi
  • Kardiyovasküler biyoloji
  • Davranışsal farmakoloji
  • İlaç geliştirme

Vurgu, in vivo ve in vivo nörotransmitterlerin ve nöropeptidlerin eylemleri üzerine yapılan çalışmalara ve yeni işaretleyici Pathways keşfedilmesine ve fizyolojik rollerine ilişkin çalışmalara ağırlık verilmektedir.

Görevimiz

Bölümün görevi, terapötik uygulamalara dönüşecek ve ilaç keşfine ayrılmış yeni nesil araştırmacılara danışmanlık yapacak araştırma yönleri geliştirmektir.

Konumlar

Irvine

School of Medicine - University of California Irvine