South Baylo University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

kurucu Felsefe

South Baylo Üniversitesi ülkedeki en eski ve büyük akupunktur okul ve üç temel hedefleri üzerine kurulmuştur: Değer, Barış ve Profesyonellik.

David J. Park, Ph.D., Kurucu, Güney Baylo Üniversitesi

Dr David J. Parkı, Güney Baylo Üniversitesi kurucusu, yıllık işletme ve iktisat alanlarında hem de sivrildi üzerinde bulunmaktadır. Onun akademik hazırlık Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde Ekonomi alanında lisans Claremont McKenna Koleji İşletme ve Kamu Yönetimi lisans ve yüksek lisans ve doktora derecelerini içerir.

Üç yılı aşkın süredir, geç saatlere kadar 90 en Dr. Park La Verne Üniversitesi, Maryland Üniversitesi, ve California State Polytechnic Üniversitesi'nde Ekonomi profesörü oldu. 1977 ilkbaharında, 1980 yılında kar amacı gütmeyen bir kamu yararı şirketi olarak kurulmuştur Güney Baylo Üniversitesi'ni kurdu.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, Dr. en büyük AOM eğitim kurumunun kurucusu olarak Değer, Barış ve Profesyonellik: Park üç ana hedefleri ortaya koyan Güney Baylo Üniversitesi kurucu felsefesini dile.

Değer

Üniversite kritik kişinin kendi değer yargılarının inceleme ve bilgi edinme dayandığı gerçek değerlerin keşfedilmesini teşvik eder. South Baylo University eğitim değerleri öğrenciye bu değerleri keşfetmek ve bilgi edinme onları kullanmak için rehberlik üzerine oturmaktadır.

Barış

Üniversite kendini farklı kültürler ve değerler için buluşma yeri yapma politikasını benimsemiştir. Bu şekilde karşılıklı anlayış ve işbirliği oluşabilir. Bu nedenle, Üniversite, farklı kültürler hakkında öğrenme ve başkalarının inançlarını anlamak talip uluslararası öğrencilerin kayıt teşvik eder. Üniversitenin eğitim programları kültürleri uluslararası kabul görmüş bir eğitim deneyimi yaratmak için bir araya karışımı bir ortam sunuyoruz.

Profesyonellik

Üniversite çabalar öğrencilerine müttefik sağlık alanlarında son derece uzmanlaşmış kurslar sunarak profesyonel mükemmelliğe ulaşmak yardımcı olur. Üniversite mesleki gelişim, mesleki mükemmelliğe ulaşmak için şansını ve topluma bağlılık ve katkı tatmin edici bir meslek hayatı kurmak için zemin hazırlamak amacıyla bir fırsat sunuyor.

SBU Tarihi

South Baylo Üniversitesi lise sonrası eğitim kurumu olarak Los Angeles City 1977 yılında kurulmuştur. Akupunktur Okulu ve Doğu Tıbbı ve İşletme Fakültesi: Üniversite iki okul kapsıyor. Üniversite kar amacı gütmeyen bir kamu-yararı şirketi olarak Bahar 1982 Garden Grove, California'ya taşındı ve Güz 1994, Anaheim, Kaliforniya'da bugünkü konumuna tekrar taşındı. Ardından 1997 yılında, okullar ayrılmış ve her bir bağımsız okul oldu. Bir serbest duran, Akupunktur akredite Okulu ve Oriental Medicine olarak SBU büyümeye devam ve ABD'de büyük ve prestijli AOM okullardan biri haline gelmiştir.

Asya Tıp lideri olarak, SBU HARMONY temel değerine göre öğrenci merkezli eğitim ve öğretim sağlar. Bedensel Fonksiyonlar, Zihin ve Beden ve Yaşam Uyum ve Doğa Harmony Harmony Akupunktur ve Doğu Tıp yegâne temeli vardır.

Misyon, Değer ve Amacı

South Baylo Üniversitesi yüksek kaliteli öğrenme, hastalar, AOM meslek öğrencilerimizin de dahil olmak üzere çeşitli toplulukların yararına AOM eğitim klinik uygulamada yeni bilgi ve mükemmellik keşfini teşvik yoluyla ilerleyen Akupunktur ve Oriental Medicine (AOM) adanmış bir kurumdur ve halk. Biz AOM, bilim adamları ve öğretmenlerin yetkin ve sevecen birinci basamak sağlık uygulayıcıları haline eğitim ve öğretim için olağanüstü karakter ve akademik başarı öğrenci kabul için çalışıyoruz.

South Baylo Üniversitesi Misyonu

Güney Baylo Üniversitesi Misyonu etkili öğretim, bilimsel aktivite ve kaliteli hasta bakımı ile oryantal tıp ve öğrenciler arasında bütünsel sağlık, öğretim üyeleri, personel ve genel kamu, mesleki klinik ve bilimsel bilgiyi genişletmektir.

South Baylo Üniversitesi Değeri

South Baylo University değeri, onun seçkin değer olmak Bedensel Fonksiyonlar, Zihin ve Beden Uyumu ve Yaşam ve Doğa Harmony Harmony örnekleyen olarak Harmony görüntülemek için. Onlar Akupunktur temeli olarak kabul edilir ve Doğu Tıbbı (AOM) vardır

South Baylo Üniversitesi Amaç

South Baylo University amacı eğitim, araştırma ve AOM uygulaması yoluyla iyi sağlık ve wellness teşvik etmektir.

Eğitim Amaçları:

misyonunu yerine getirmek için, Güney Baylo Üniversitesi aşağıdaki amaçlara kararlıdır:

Bugünün sağlık ortamında başarılı olmak için bilgi ve becerileri öğrencilere hazırlamak ve liderlik, iş anlayışını, ve mesleki beceri ile topluma katkıda bulunmak. bilimsel eğitim, etkili öğrencinin öğrenme, seçkin oryantal tıp ve bütünsel sağlık programlarında mükemmelliği teşvik etmek. oryantal tıp ve diğer bütüncül yaklaşımlarla etkili hasta bakım sağlamak için. teşvik ve araştırma, bilimsel faaliyetler ve mesleki gelişmesini teşvik etmek. fırsat ve öğrencilerin akademik ve klinik beceri deneyim kazanmak için bir ortam yaratmak için. sağlamak ve akupunktur ve Doğu tıp, ve ilgili sağlık alanlarında kariyer içine girenler yeterliliğini güçlendirmek için zamanında ve uygun eğitim olanaklarının teşvik etmek. yetkin ve başarılı bir çalışma sağlık çalışanlarının olmaya öğrencileri hazırlamak için.

Konumlar

Anaheim

South Baylo University

Address
1126 North Brookhurst Street
92801 Anaheim, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 714-533-1495

Los Angeles

Address
2727 West 6th Street

90057 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Annandale

Address
7535 Little River Turnpike, Unit 325-A

22003 Annandale, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin