NYU New York University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NYU Hakkında

NYU , 1831'de kurulduğundan bu yana, yüksek öğrenimde yenilikçi, gelişmekte olan bir orta sınıfa ulaşan, kentsel kimliği ve profesyonel odağı benimseyen ve 19 okulunu ve kolejlerini bilgilendiren küresel bir vizyonu teşvik ediyor.

Bugün, bu çığır açan ruh NYU dünyanın en önde gelen ve saygın araştırma üniversitelerinden biri haline getiriyor, üst düzey akademik programlara sahip ve beşte bir lisans öğrencisini kabul ediyor. New York'ta ve Abu Dabi ve Şanghay'da derece veren kampüslerin yanı sıra dünya çapında 11 çalışma alanı bulunan NYU , diğer uluslararası üniversitelerden daha fazla uluslararası öğrenci ve daha fazla öğrencinin yurtdışında öğrenim gördüğü küresel eğitimde liderdir.

NYU öğrencileri neredeyse her eyaletten ve 133 ülkeden geliyor ve üniversite, fakültemizin, personelimizin ve öğrencilerin farklı geçmişlerinden yararlanıyor, burs ve öğretiminin çok çeşitli perspektiflerden faydalanmasını sağlıyor. NYU , sosyal hareketliliğin motoru olarak rolünü ciddiye alır ve toplumundaki düşük gelirli ve birinci nesil öğrencileri temsil etmesinde en iyi ABD üniversiteleri arasında öne çıkar.

Şimdi ABD'deki en büyük özel üniversiteler arasında, NYU 50.000'den fazla öğrenciye titiz ve talepkar bir eğitim veriyor ve yıllık yaklaşık 1 milyar dolarlık araştırma yapıyor. En yüksek akademik onurlara sahip fakülte alıcıları arasında sayılır ve ABD üniversiteleri arasında lisanslamadan en iyi patent ve gelir üreticisidir. NYU , bilimden sanat ve hükümete, tüm dünyaya yayılmış meslekler arasında başarılı olan geniş bir mezunlar ağına sahiptir.

Epidemiyoloji Anabilim Dalı

Ağız Sağlığı Eşitliğini Yerel ve Küresel Olarak Artırmanın Kaynakları, Araştırmaları ve Delilleri

"Sonuç" Epidemiyolojisi ve Önleme

Epidemiyoloji Anabilim Dalı

120682_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Farklı ve Kapsayıcı Bir Ortama Kurumsal Taahhüt

1831'de New York Üniversitesi'nin kuruluşundan bu yana, Kurum Şehirde ve dünyada bir misyon üstlenmiştir. Diş Hekimliği Fakültesi, öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli çekmek ve devam ettirmek için devam eden sistematik ve odaklanmış çabalara katılmak için çeşitli perspektifleri, deneyimleri ve yaklaşımları temsil eden dinamik ve titiz bir öğretme ve öğrenme ortamı geliştirmek için sürekli olarak çaba göstermek için bu felsefeyi ve taahhüdü paylaşmaktadır. Farklı kökenlerden ve çeşitlilik için kurumsal ortamı daha da geliştirmek için kapsamlı stratejileri sistematik olarak değerlendirmek. Kolej'in yapısı, müfredatı ve kurumsal iklimi dahilinde çeşitlilik ve katılım konusunda güçlü bir bağlılığa sahiptir ve eğitimin geliştirilmesi ve sürdürülmesine yardımcı olacak kaynaklar, programlar ve destek hizmetleri sağlamak için kurumun birçok alanında bilerek çalışır. ırk, etnik köken, kültür, yaş, din, yetenek, cinsel yönelim, cinsiyet ve cinsiyet kimliği, sosyoekonomik durum, ulusal köken ve eğitim durumu alanlarında farklı geçmişlere ve tarihsel olarak yeterince temsil edilmeyen gruplara sahip ortam.

NYU Diş Hekimliği, akademik toplumu boyunca çeşitlilik konusundaki beklentilerini yerel ve ulusal sorumluluklar bağlamında "akademik mükemmeliyete ulaşmak, en iyi ağız sağlığı hizmetini sağlamak ve araştırma, burs ve yaratıcılığa katılmak için öğrencilerle ortak olmak" yoluyla dile getiriyor. New York ve dünyadaki çok çeşitli nüfusların sağlığını iyileştirmeye çalışıyor. "

120683_pexels-photo-Dentistry.jpeg

Konumlar

New York

Address
NYU College of Dentistry,
345 E. 24th Street,
(corner of First Avenue)

10010 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri