National University of Health Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ulusal Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hakkında

1906 yılında kurulan Sağlık Bilimleri Ulusal Üniversitesi, entegre tıbbın giderek büyüyen alanındaki lideridir ve geniş kapsamlı entegre tıbbı hasta odaklı bakım ile birleştirerek şifa sanatları ve bilimi dengelemek için dünya çapında saygı görmektedir.

Ulusal Üniversite, sağlık alanında meslek eğitimi için standart belirler ve çeşitli tamamlayıcı ve alternatif sağlık meslek mensuplarının, fakülte üyelerinin ve klinisyenlerin bir bütünleyici çevre içinde birlikte çalıştığı dinamik bir ortam sağlar. Doktoru: Ulusal Üniversitesi çeşitli dahil programların sunmaktadır kiropraktik (DC) ve doktora naturopatik hem tıp (ND) derece ve fen derece usta akupunktur (MSAC) ve oryantal tıp (MSOM). Masaj terapisinde önlisans ve sertifika ve biyomedikal bilimlerde lisans eğitimi tamamlama programı da sunulmaktadır.

Ulusal Üniversite, meslekleri için araştırma, yüksek kabul standartları, akreditasyon ve akademik mükemmellik konusunda kurulmuş bir şampiyondur. Bu nedenle, dünya genelindeki öğrenciler, sağlık alanında yüksek öğrenim görmek için NÜHS'yi seçmektedir.

Hem Illinois hem de Florida'daki kampüs siteleri ile NUHS, tüm disiplinlerden tıp uzmanlarıyla anlama ve işbirliği temelinde, sağlık dünyasında yeni yollar kuruyor.

Niçin Ulusal?

Ulusal Sağlık Bilimleri Üniversitesi, sağlık bilimleri eğitimi için ülkenin önde gelen kuruluşudur. Burada, kayropraktik ve natüropatik tıp, akupunktur ve oryantal tıp, masaj terapisi, biyomedikal bilim ve daha fazlası gibi entegre sağlık mesleklerinde mükemmel hazırlıklar bulacaksınız.

Bizim felsefemiz

National University'de üstün bir sağlık eğitiminin başlaması:

  • Kanıta Dayalı Tıp: Sağlam bilim ve klinik araştırmaya dayalı teşhis ve iyileştirme yöntemleri
  • Geniş Kapsamlı Müfredat: Bir hastanın sağlığının tüm resmini değerlendirmek ve geniş bir yelpazede iyileştirici yöntemler uygulamak
  • Hastaya Merkezli Bakım: Hastaları, bireysel sağlık profilleri ve öyküleriyle kapsamlı bir şekilde değerlendirerek teşhis ve tedavi etme
  • İntegratif Tıp: Farklı tıbbi uzmanlardan profesyoneller birlikte çalıştıklarında daha iyi hasta sonuçlarını bilmek mümkündür.

Akademik Üstünlüğümüz

National University'nin akademik programı titiz, uzlaşmaz ve temel bilimlerde sağlam bir temel üzerine inşa edilmiştir. Öğrencilerimiz için yüksek kabul standartlarını koruyoruz; Örneğin, NUHS, bir lisans derecesi isteyen tek şiroterapi derecesi programıdır. Natüropatik tıp programındaki öğrencilerin ayrıca, bir bakalorya derecesi almaları gerekir. Sonuç olarak, Ulusal Üniversite'deki öğrenci merkezi, daha yüksek bir akademik kaliteye sahiptir ve öğrencilerimiz, zorunlu yönetim kurulu ve lisans testleri konusunda ulusal ortalamanın çok üstündedir. Mesleklerinde çoğunlukla lider olurlar ve Ulusal Üniversiteyi güveninin ve başarının nedeni olarak görürler.

Kariyer Hazırlığımız

Sağlık dünyası entegre tıp yolunda ilerledikçe, hastanelerde, askeri alanda, bakım evlerinde ve entegratif bakım kliniklerinde tamamlayıcı ve alternatif sağlık hizmetleri sağlayıcıları için yeni fırsatlar artıyor. Mezunlarımız bu kariyer fırsatları için daha iyi konumlandırılmışlardır. Tanı ve tedavi yöntemleri konusunda el eğitimi almış, çeşitli uzmanlarla vakaların birlikte nasıl yönetileceğini biliyor ve entegre bir tıbbi ekibin değerli bir üyesi olarak hizmet ediyorlar.

Liderlik Tarihçemiz

Ulusal Üniversite, entegratif tıpta lider olarak dünya çapında saygı görmektedir. Doğal sağlık bakımını genel tıbba taşımak için itici bir güç olan biz şunlardık:

  • Kayropraktik öğrencilere ilk önce hastane deneyimi sunmak
  • Kayropraktik kolejlerinin ulusal akreditasyonuna ilk adım atıldı
  • Önce medikal indeksli ve akran gözden geçirilmiş bilimsel dergileri yayınla

Doğal sağlık bakımının saygı kazanmasını gördüğünüzde, daha yüksek bir standarda ilerlediğinizde, Ulusal Üniversite ve mezunları oradadır.

Bütünleşik sağlık hizmetlerinin geleceğini nasıl tanımlıyoruz.

Konumlar

Lombard

Address
200 E. Roosevelt Road Lombard, IL
60148 Lombard, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Saint Petersburg

Address
St. Petersburg, FL area
Saint Petersburg, Florida, Amerika Birleşik Devletleri