Northwest College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuzeybatı Koleji yaklaşık 100 tam ve yarı zamanlı öğrenciler ve kamu okul ilçe ödünç sınıflarda buluştu üç eğitmenleri ile 1946 yılında açıldı.

Başlangıçta Wyoming Üniversitesi ve Park County School District No ile bir anlaşma ile kurulmuş, Wyoming Kuzeybatı Merkezi'nin Üniversitesi denilen 1.. Üniversite desteği 1950 yılında kesildi.

1953 yılında adı Northwest Community College değiştirildi ve 1968 yılında kolej matrah Park County tüm kapsayacak şekilde genişletildi. Adı 1989 yılında bir kez daha Northwest College değiştirildi. Yıllar geçtikçe, öğretim kalitesi olgunlaştı ve bir yerleşim kampüs geliştirdi.

NWC tipik iki yıllık yüksekokul çok daha fazla - bu iddianın kanıtı olarak aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurun.

Program genişliği: derslerin çok çeşitli 54 aktarma derece, 19 derece teknik ve beceri 34 sertifikalarını destekler. Ve Northwest'in düşük harç ile, bir majör için taahhütte bulunmadan önce keşfetmek suçlu hissetmek gerek yoktur.

Güçlü fakülte: Öğrenciler ilk isim bazında bizim süper fakülte tanımak. Genellikle kendi alanlarında uzman olarak adlandırılan konum olsa da, bizim fakültenin odak öğrencilerimiz üzerindedir.

Zengin öğrenme fırsatları: Öğrenme Hayvancılık yargılamak ve Adli Tıp yanı sıra yıllık uluslararası seyahat fırsatları gibi akademik faaliyetler de dahil olmak üzere, ve sınıf dışında öğrencilerimize bekliyor.

Etkinlikler: Öğrenci faaliyetleri bir dizi üniversitelerarası atletizm, okul içi spor, kulüp ve organizasyonlar, öğrenci hükümeti ve daha fazlasını içerir. Eğer atletik bir takımda iseniz, aileniz ve arkadaşlarınızla KBK öğrenciler tarafından üretilen canlı Webcast'lardan üzerinden izleyebilirsiniz iyi bir şans var.

Çevre: Hepsi burada-beş rezidans salonları ve 50'den fazla daire (bizim kampüs haritası ve alan haritalar üzerinde daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz) övünme gerçekten üniversite ortamında var.

Vizyon & Misyon

Vizyon - Üstün öğretim, öğrenme ve yaşama ortamı sayesinde, Kuzeybatı Koleji öğrencileri ve hizmet verdiği birçok topluluklar için olumlu geleceğini şekillendiren bir dinamik ve seçkin bir eğitim lideri olacak.

Misyon - Olağanüstü dinamik yaşam ve öğrenme ortamları aracılığıyla, Kuzeybatı Koleji bireysel öğrenci başarısı, çeşitlilik, küresel vatandaşlık ve toplum canlılık kendini ayırıyor.

Öğrenciler

1719 kredi öğrenciler % 59 - full-time % 41 - part-time % 72 - Wyoming % 23 - diğer devletler % 4 - diğer ülkelerde

Kampus

Ana kampüs, Powell

132 - Toplam dönüm 62 - Binalar (Batı Kampüs binalar içerir)

Dört kampüs merkezleri

(50 mil batısında Powell) Mickelson Field Station Cody Merkezi Worland Merkezi Trapper Arena

Çalışma Programları

52 - Transfer derece 19 - Teknik derece 30 - sertifikalar

Konumlar

Powell

Address
231 West 6th Street
82435 Powell, Wyoming, Amerika Birleşik Devletleri