Lorain County Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LCCC hakkında

1963 yılında kurulan Lorain County Community College , yerel halkın 50 yılı aşkın bir süredir en iyi hayatlarını yaşamak için ihtiyaç duydukları eğitim ve eğitimi almalarına yardımcı olmaktadır.

Hedefiniz önlisans derecesi, ek iş gücü eğitimi veya ileri bir derece olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir programımız var.

LCCC, Lorain County için bir köşe taşı olarak hizmet etmekten gurur duyar. Üniversite, öğrencilere tamamlamaları için bir fırsat sunar:

  • Lisans
  • Yakınlık derecesi
  • Kısa vadeli sertifikalar
  • İş gücü eğitimi

LCCC'nin Üniversite Ortaklığı aracılığıyla, 14 Ohio üniversitesi ve kolejinden lisans veya yüksek lisans derecesi alabilirsiniz. Ayrıca, Ohio'da kendi lisans derecesini sunan ilk topluluk kolejiyiz.

LCCC şu anda düşük tutuyor - şu anda Ohio'daki en düşük ikinci harç - yani istihdam için ihtiyaç duyduğunuz becerilerle mezun olabilirsiniz - çok fazla borç değil.

Öğrencilerimize devam eden bağlılığımızın bir sonucu olarak, LCCC, Amerikan Topluluk Kolejleri Birliği (AACC) tarafından Öğrenci Başarısında Mükemmellik alanında ülkenin en iyi topluluk üniversitesi seçildi.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Yüksek Kazananlar

Mezun olduğunuzda, LCCC eğitiminiz sizi Ohio Eyaletindeki ve ülkedeki ilk 50'deki topluluk kolej mezunlarının kazandığı en yüksek kazançlardan bazılarına yerleştirir. Payscale Human Capital’e göre, 2016’da Üniversite, Ohio’da ikinci, en yüksek maaş alan üniversite mezunları için ise 41. sırada yer aldı. Payscale, yüzlerce derece ve ana dal için ömür boyu kazanç verilerini derleyen bir maaş, sosyal yardım ve tazminat bilgi şirketidir. LCCC ayrıca, Brookings'deki Metropolitan Politika Programı tarafından hazırlanan 2015 yılında katma değer raporunda mezunlar için kazanç sağlayan tüm Ohio topluluğu kolejleri arasında en yüksek puanı aldı.

Lorain County Community College , ülkenin en büyük kapsamlı yüksek öğrenim sistemlerinden biri olan Ohio Üniversitesi Sisteminin bir parçasıdır. Ohio devlet kolejleri, üniversiteler ve yetişkin eğitimi programları yaklaşık 600.000 öğrenciye hizmet etmekte ve GED'den doktora derecesine kadar her seçeneği sunmaktadır, böylece tüm Ohio'luların yüksek kalitede, uygun fiyatlı bir yüksek eğitime kolay erişimini sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için Ohio Üniversitesi Sistemini ziyaret edin.

Konumlar

Elyria

Address
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri