Logan University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Beri 1935, Logan Üniversitesi Topraklanmış kaldı Kayropraktik eğitimAkademik seçenekleri sürekli olarak zenginleştirirken; sağlık Bilimleri.

Logan Üniversitesi Mezunlar, daha az invaziv, daha düşük maliyetli tedavilere ve kapsamlı bakıma olan talebi karşılamak ve entegre sağlık sektörünü yönetmek için sağlık ve sağlık konularında bütünsel bir yaklaşım benimserler. Kanıta dayalı bakım, farklı klinik daldırma fırsatları, ortaya çıkan teknoloji ve kanıtlanmış uygulamalar üzerinde duran, yenilikçi, sonuca dayalı akademik müfredat sayesinde, Logan Üniversitesi mezunları eğitimli, emin ve geleceğe hazır. At Logan, Öğrencilerimize hasta merkezli sağlık hizmetinin prensipleri öğretilmektedir. Öğrencilerimiz, fakülte üyelerimiz ve klinisyenlerimiz, Sağlık sistemini tüm hastalar için daha iyi hale getirirken hastanın sağlığını iyileştirmek.

Bu liderlik rolünü üstlendiğimizde, hasta yararlanacaktır. Entegre sağlık hizmetlerinde lider olarak, hastaların kanıta dayalı, kişiye özel bakım almalarını sağlıyoruz. İşlevi düzeltir, ağrıyı hafifletir, sağlıklı yaşamı geliştirir ve daha kaliteli bir yaşam kalitesi sağlar. İşte Logan farkı.

Uluslararası Öğrenci Kabul

Logan topluluğuna hoş geldiniz! Logan University, dünyanın her yerinden endüstri lideri sağlık profesyonelleri oluşturan ve hepsi de Birleşik Devletler'deki en güzel kampüslerden birinde yüksek kaliteli bir akademik hedeftir.

Adanmış Uluslararası Kabul Koordinatörlerimiz

  • Başvurunuza ve Amerika Birleşik Devletleri'ne geçişte yardımcı olun.
  • I-20'yi sorun ve F-1 Öğrenci Vizenizi almanıza yardım edin
  • Logan Üniversitesi öğrenci kulüpleri, kuruluşları ve canlı şehir Chesterfield ve St. Louis bölgesini tanıtın.

Logan Üniversitesi'ne Uluslararası Öğrenci Olarak Başvurmak

Birleşik Devletlerin dışında yaşıyorsanız veya Ortaokul'a Birleşik Devletler dışındaysanız, Logan Üniversitesi'ne başvurmak genellikle üç adımdan oluşur:

  • Çevrimiçi bir başvuruyu tamamlayın.
  • Logan'a bütün orta öğretimdeki not belgelerinizi gönderin.
  • Resmi standart test puanlarınızı gönderin.

Kayropraktik aracılığıyla kültürel farklılıkları bir araya getirmek

Bir kişinin kolej deneyimi çoğunlukla akademik çıkarları, programda ne kadar başarılı oldukları ve mezuniyet sonrasında ne derece başarılı oldukları ile tanımlanır. Ancak Logan'da, üniversite deneyimi sadece akademisyenler tarafından değil, aynı zamanda öğrencileri çevreleyen kişilerden aldıkları destek ve cesaretle tanımlanmakta, dünyevi özelliklerini genişletmekte ve onları hayatın her alanında gelecekteki başarısı için hazırlamaktadır.

Logan'da öğrenci nüfusu Kanada, Brezilya, Porto Riko ve Venezuela olmak üzere 15'den fazla ülkeyi temsil ediyor. Uluslararası öğrenci sayısının artması ve ABD'li öğrencilerin yurtdışındaki kliniklere katılmasını dilemek için Logan, Logan kampüsü ve topluluğu boyunca kültürel çeşitliliği ve farkındalığını teşvik eden bir organizasyon olan Uluslararası Öğrenci Birliği'ne (ISA) başladı.

Brezilya'dan bir trimester öğrencisi olan ISA'nın başkanı Kemmy Klein Ritter, "Uluslararası öğrenciler ve Logan öğrenci topluluğu arasındaki etkileşim için bir platform oluşturuyoruz, kültürel farklılıklar arasında işbirliğine dayalı ilişkileri teşvik ediyoruz ve destekliyoruz" dedi. "Amacımız, dünya çapında kayropraktik mesleğini ilham, dürüstlük ve liderlik yoluyla ilerletmek ve birleştirmektir." Uluslararası Kayropraktik Öğrenci Birliği Kongresi (WCCS) ile ilişkili olan ISA, öğrencilere öğrenme ve işbirliği olanakları sunmaktadır. Dünyadaki gelecek sağlık profesyonellerinden oluşan farklı bir grup.

Kemmy, grubun zaman zaman dünyadaki diğer bölgelerdeki kayropraktik pratikle gerçek dünyadaki deneyimleri ele alması için doktorları getirdiğini söyledi. "ABD dışındakiler farklıdır ve değişik ülkelerdeki Kayropraktik Uygulamaları için farklı kural ve yönetmelikleri bilmek önemlidir" dedi.

Kemmy şu anda üçüncü trimesterinde dernek başkanı olarak görev yapıyor olsa da, örgüt için vizyonu yeni başlamaya başlamıştır. Mesleği birleştirmeyi ve birbirini desteklemeyi hedefleyen daha fazla öğrenciyi küresel düzeyde dahil etmeyi umuyor. Kemmy, "Bir çok insan geleceği hayal ediyor ve gelecek biziz" dedi. "Şimdi katılmak, geleceği bugün başlatma şansımız olduğu anlamına geliyor" dedi. Logman öğrenci topluluğu ve bir çok öğretim üyesinin desteğiyle Kemmy ve subayları, üç ana ortak menfaatle öğrencileri birbirine bağladı: Sağlık bakımına olan tutkuları, şiroterapi ve çevrelerindeki dünya. "Logan kliniğinin ötesinde şiropraktik alanında öğrenciler ve doktorlar tarafından öğrenilen yaşam tecrübeleri çok humbling bir deneyim ve gelecekteki DC olarak büyümek için benzersiz bir fırsattır."

Konumlar

kabarık kanepe

Address
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 kabarık kanepe, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin