Resmi açıklamayı okuyun

Beri 1935, Logan Üniversitesi Topraklanmış kaldı Kayropraktik eğitimAkademik seçenekleri sürekli olarak zenginleştirirken; sağlık Bilimleri.

Logan Üniversitesi Mezunlar, daha az invaziv, daha düşük maliyetli tedavilere ve kapsamlı bakıma olan talebi karşılamak ve entegre sağlık sektörünü yönetmek için sağlık ve sağlık konularında bütünsel bir yaklaşım benimserler. Kanıta dayalı bakım, farklı klinik daldırma fırsatları, ortaya çıkan teknoloji ve kanıtlanmış uygulamalar üzerinde duran, yenilikçi, sonuca dayalı akademik müfredat sayesinde, Logan Üniversitesi mezunları eğitimli, emin ve geleceğe hazır. At Logan, Öğrencilerimize hasta merkezli sağlık hizmetinin prensipleri öğretilmektedir. Öğrencilerimiz, fakülte üyelerimiz ve klinisyenlerimiz, Sağlık sistemini tüm hastalar için daha iyi hale getirirken hastanın sağlığını iyileştirmek.

Bu liderlik rolünü üstlendiğimizde, hasta yararlanacaktır. Entegre sağlık hizmetlerinde lider olarak, hastaların kanıta dayalı, kişiye özel bakım almalarını sağlıyoruz. İşlevi düzeltir, ağrıyı hafifletir, sağlıklı yaşamı geliştirir ve daha kaliteli bir yaşam kalitesi sağlar. İşte Logan farkı.

Uluslararası Öğrenci Kabul

Logan topluluğuna hoş geldiniz! Logan University, dünyanın her yerinden endüstri lideri sağlık profesyonelleri oluşturan ve hepsi de Birleşik Devletler'deki en güzel kampüslerden birinde yüksek kaliteli bir akademik hedeftir.

Adanmış Uluslararası Kabul Koordinatörlerimiz

  • Başvurunuza ve Amerika Birleşik Devletleri'ne geçişte yardımcı olun.
  • I-20'yi sorun ve F-1 Öğrenci Vizenizi almanıza yardım edin
  • Logan Üniversitesi öğrenci kulüpleri, kuruluşları ve canlı şehir Chesterfield ve St. Louis bölgesini tanıtın.

Logan Üniversitesi'ne Uluslararası Öğrenci Olarak Başvurmak

Birleşik Devletlerin dışında yaşıyorsanız veya Ortaokul'a Birleşik Devletler dışındaysanız, Logan Üniversitesi'ne başvurmak genellikle üç adımdan oluşur:

  • Çevrimiçi bir başvuruyu tamamlayın.
  • Logan'a bütün orta öğretimdeki not belgelerinizi gönderin.
  • Resmi standart test puanlarınızı gönderin.

Kayropraktik aracılığıyla kültürel farklılıkları bir araya getirmek

Bir kişinin kolej deneyimi çoğunlukla akademik çıkarları, programda ne kadar başarılı oldukları ve mezuniyet sonrasında ne derece başarılı oldukları ile tanımlanır. Ancak Logan'da, üniversite deneyimi sadece akademisyenler tarafından değil, aynı zamanda öğrencileri çevreleyen kişilerden aldıkları destek ve cesaretle tanımlanmakta, dünyevi özelliklerini genişletmekte ve onları hayatın her alanında gelecekteki başarısı için hazırlamaktadır.

Logan'da öğrenci nüfusu Kanada, Brezilya, Porto Riko ve Venezuela olmak üzere 15'den fazla ülkeyi temsil ediyor. Uluslararası öğrenci sayısının artması ve ABD'li öğrencilerin yurtdışındaki kliniklere katılmasını dilemek için Logan, Logan kampüsü ve topluluğu boyunca kültürel çeşitliliği ve farkındalığını teşvik eden bir organizasyon olan Uluslararası Öğrenci Birliği'ne (ISA) başladı.

Brezilya'dan bir trimester öğrencisi olan ISA'nın başkanı Kemmy Klein Ritter, "Uluslararası öğrenciler ve Logan öğrenci topluluğu arasındaki etkileşim için bir platform oluşturuyoruz, kültürel farklılıklar arasında işbirliğine dayalı ilişkileri teşvik ediyoruz ve destekliyoruz" dedi. "Amacımız, dünya çapında kayropraktik mesleğini ilham, dürüstlük ve liderlik yoluyla ilerletmek ve birleştirmektir." Uluslararası Kayropraktik Öğrenci Birliği Kongresi (WCCS) ile ilişkili olan ISA, öğrencilere öğrenme ve işbirliği olanakları sunmaktadır. Dünyadaki gelecek sağlık profesyonellerinden oluşan farklı bir grup.

Kemmy, grubun zaman zaman dünyadaki diğer bölgelerdeki kayropraktik pratikle gerçek dünyadaki deneyimleri ele alması için doktorları getirdiğini söyledi. "ABD dışındakiler farklıdır ve değişik ülkelerdeki Kayropraktik Uygulamaları için farklı kural ve yönetmelikleri bilmek önemlidir" dedi.

Kemmy şu anda üçüncü trimesterinde dernek başkanı olarak görev yapıyor olsa da, örgüt için vizyonu yeni başlamaya başlamıştır. Mesleği birleştirmeyi ve birbirini desteklemeyi hedefleyen daha fazla öğrenciyi küresel düzeyde dahil etmeyi umuyor. Kemmy, "Bir çok insan geleceği hayal ediyor ve gelecek biziz" dedi. "Şimdi katılmak, geleceği bugün başlatma şansımız olduğu anlamına geliyor" dedi. Logman öğrenci topluluğu ve bir çok öğretim üyesinin desteğiyle Kemmy ve subayları, üç ana ortak menfaatle öğrencileri birbirine bağladı: Sağlık bakımına olan tutkuları, şiroterapi ve çevrelerindeki dünya. "Logan kliniğinin ötesinde şiropraktik alanında öğrenciler ve doktorlar tarafından öğrenilen yaşam tecrübeleri çok humbling bir deneyim ve gelecekteki DC olarak büyümek için benzersiz bir fırsattır."

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Logan University

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Doktora

Logan University

Logan Üniversitesi'nin Şiroterapi derecesi müfredatı doktoru, pratiğe hazır Kayropraktik Doktorları yaratmak için kanıta dayalı ve sonuç odaklı olmaya çalışmaktadır. Loga ... [+]

Logan Üniversitesi'nin Şiroterapi derecesi müfredatı doktoru, pratiğe hazır Kayropraktik Doktorları yaratmak için kanıta dayalı ve sonuç odaklı olmaya çalışmaktadır. Logan eğitimi Logan geleneğine dayanan ve yarınınki psikopatolojisini eğitmek için güncel araştırma, teknoloji ve kanıtlanmış uygulamalarla donatılmış akademik bir müfredat üzerine kuruludur.

Öğrenciler erken başlayarak çeşitli konularda ders kitabı derslerini elle kullanılan klinik pratikle bütünleştiren bir şekilde tanıtılıyorlar. Logan öğrencileri, ellerini kullanan klinik beceri kurslarında, ilk yıllarında vakitlerinin% 40'ını geçirirler. Logan mezunları, öğrencilerine eğitiminin başlarında kapsamlı bir çeşitlilikte klinik dalma imkânı sunarak öğrencilere doğrudan deneyim kazandırarak kendilerine güveniyor ve daha iyi hazırlanıyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Logan University

Logan Üniversitesi Sağlık Meslek Eğitimi Doktorluğu (DHPE) eğitim sürecinde sağlık hizmetlerinin geliştirilmesine odaklanmıştır. Sağlık profesyonellerine seçtikleri sağlı ... [+]

Logan Üniversitesi Sağlık Meslek Eğitimi Doktorluğu (DHPE) eğitim sürecinde sağlık hizmetlerinin geliştirilmesine odaklanmıştır.

Sağlık profesyonellerine seçtikleri sağlık mesleğinde başarılı eğitimciler olmak için gerekli araçları sağlamak için tasarlanmıştır. Bu çevrimiçi program yoğun çalışan profesyonellere doktorasını tamamlama ve mevcut istihdamlarını sürdürme esnekliklerini sağlar.

Kurs, müfredat geliştirme, tasarım ve değerlendirme, akademik liderlik, eğitim teknolojisi, istatistik ve araştırma alanlarında pratik bilgi ve beceriler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Programın mezunları sağlık eğitimcisi, üniversite fakültesi veya üniversite yöneticisi olurlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MSc

Logan University

Beslenme ve İnsan Performansı programındaki yüksek lisans eğitimini tamamlayan mezunlar, müfredatla harmanlanmış araştırma ve sesli klinik uygulamaları yaparak beslenme y ... [+]

Beslenme ve İnsan Performansı programındaki yüksek lisans eğitimini tamamlayan mezunlar, müfredatla harmanlanmış araştırma ve sesli klinik uygulamaları yaparak beslenme yetersizliğinin yanı sıra besin alerjilerini de değerlendirecek ve hastalara kanıta dayalı beslenme ve yaşam tarzı önerileri sunacaklardır.

Logan beslenme biyokimyası, metabolizma, sağlık ve sağlıklı yaşam temellerini beslenme yöntemleri ile birleştirerek öğrencilerin bilgilerini geliştirir. Mezunlar, kamu sağlık programları, eğitim, beslenme ve sağlık iletişimi, danışmanlık ve beslenme ile ilgili kamu ve özel sektör işletmelerinde kariyer bularlar.

GRE sınavına gerek yoktur ve derece çevrimiçi olarak sunulmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Logan University

Spor Bilimleri ve Rehabilitasyon Yüksek Lisansı (MSR) derecesi, spor yaralanmaları ve performans yönetimi için benzersiz bir hazırlık sağlamak üzere tasarlanmış disiplinl ... [+]

Sporcularla çalışmayı planlayan profesyoneller için ileri eğitim gereklidir. Yüksek lisans düzeyinde uzmanlaşmış ileri bir derece, uygulayıcıları kendi akranlarından ayırır. Bu program aynı zamanda mezunları araştırma ve öğretim fırsatları için hazırlayacaktır.

Spor Bilimleri ve Rehabilitasyon Yüksek Lisansı (MSR) derecesi, spor yaralanmaları ve performans yönetimi için benzersiz bir hazırlık sağlamak üzere tasarlanmış disiplinlerarası, kapsamlı bir lisansüstü programıdır. Öğrenciler, kas iskelet sistemi patolojisinin yanı sıra akut ve kronik ağrıların değerlendirilmesi, tedavisi ve rehabilitasyonu için didaktik öğrenme fırsatlarıyla hazırlanır. MSR derecesi alıcısı sporla ilgili yaralanmaların değerlendirilmesi, tedavisi, rehabilitasyonu ve yönetimi için gerekli becerilere sahip olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri kabarık kanepe
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku