Dignity Health Global Education in collaboration with Webster University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ortaklık Hakkında: DHGE ve Webster Üniversitesi

DHGE ve Webster Üniversitesi sağlık eğitiminde kredi ve kredisiz programlar sunmak için ortaklık kurdu. Bu eşleştirme, sağlık hizmetlerinde çalışan kişilere dinamik, ilgili fırsatlar sağlamak için Webster'nın öğretimdeki küresel mükemmelliğini DHGE'nin önde gelen endüstri anlayışlarıyla birleştirir.

Webster University logo

Webster Üniversitesi Hakkında

Webster Üniversitesi, birbirleriyle ve dünyadaki topluluklarıyla güçlü bağlar kuran eyleme yönelik küresel bir öğretim kadrosu, personel, öğrenciler ve mezunlar ağından oluşur. 1915 yılında Missouri, St. Louis'de kurulan Webster, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika'daki kampüs konumlarında okuyan öğrencilere sahip kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. Üniversite, öğrencileri küresel vatandaşlık ve bireysel mükemmellik için dönüştüren yüksek kaliteli öğrenme deneyimleri sağlamayı taahhüt eder.

US News ve World Report gibi yayınlar Webster Üniversitesi'ni Orta Batı'daki en iyi üniversitelerden biri olarak tanıdı. Webster ayrıca çeşitli öğrencilere eğitim fırsatları sunma konusundaki kararlılığı nedeniyle Yüksek Öğretimde Farklı Konular gibi yayınlar tarafından belirtilmiştir.

Üniversite, çevrimiçi programlar sunan ilk ülkedir ve bugün çevrimiçi olarak tamamlanabilen sağlam bir lisans ve yüksek lisans programları kataloğu sunmaktadır. Webster ayrıca askeri üslerde uydu kampüsleri işleterek aktif askeri personele eğitim fırsatları sunan ilk üniversitelerden biridir.

138614_dhgelogo.jpg

DHGE Hakkında

Dignity Health Global Education (DHGE), önde gelen sağlık işgücü geliştirme şirketidir. Özelleştirilmiş eğitim fırsatları ve öğrenci merkezli bir deneyim sunmaya adanmış olan DHGE, endüstri için endüstri ile birlikte çevrimiçi programlar ve işgücü geliştirme çözümleri geliştirmektedir. Bu hedefe en üst düzey akademik kurumlar ve düşünce lideri profesyonellerle ortaklık yaparak ulaşırlar.

Programlar

  • RN to BSN - Hemşirelik Bilim Lisans Kayıtlı Hemşire

Konumlar

Webster Groves

Address
Webster Groves, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin