Resmi açıklamayı okuyun

Columbia video Ağı sahip kampüste herhangi ikamet gereksinimleri olmadan derece uzaktan eğitim yararlanabilir ve sürdürmeye çalışan profesyonellerin binlerce ve uzaktan bulunduğu öğrenciler sağlayan 1986 yılında kuruluşundan bu yana online öğrenme alanında öncü olmuştur New York. Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fu Vakfı Okulu (SEAS) büyük bir araştırma üniversite bünyesinde geniş tabanlı eğitimi sunmaktadır ve ideal yarının mühendislik liderleri eğitmek ve teknik okuryazarlığı teşvik etmek uygundur. Milletin kucaklamak, en eski ve en etkili yeni teknolojiler ve disiplinler arası olasılıklar arasındadır Bizim mühendislik ve uygulamalı bilim programları.

Amacımız geleceğin teknolojisi lider olmak için öğrencilerimizin güçlendirmektir. Bu sonuna doğru, biz öğretim mükemmelliği teşvik etmek ve kesme kenarında üstünlüğü teşvik amacıyla dünya çapında araştırma katılırlar. Biz gelecekte bu heyecan verici yolculuğa bize katılmaya bekliyoruz.

Size birçok lisansüstü akademik fırsatlar çevrimiçi dan vardır Columbia video Ağı. CVN Öğrenciler küçük kolejler yanı sıra büyük bir araştırma kurumu geniş akademik kaynaklardan ilişkili kişisel ilgi yarar. Columbia öğrencisi olarak, kendi alanlarında lider ve yenilikçi olan dünyaca ünlü profesörlerin erişimine sahip olacaktır.

Lisansüstü çevrimiçi mühendislik öğrencileri Columbia Yöneylem Araştırması, Finans Yöntemleri, Endüstri ve Sistemler Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Uygulamalı Matematik, Uygulamalı Fizik, Bilgisayar Bilimleri, Elektrik Mühendisliği, Mekanik ve İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Yönetimi dahil seçmek için akademik programların geniş bir yelpazeye zevk Sistemler, Malzeme Bilimi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Biyomedikal mühendislik, tıbbi ve biyolojik sorunlar disiplinler arası bakış açısı sağlamak için mühendisler, doktorlar ve bilim adamları arasında işbirliği üzerine çekiy ... [+]

Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans

Biyomedikal mühendislik, tıbbi ve biyolojik sorunlar disiplinler arası bakış açısı sağlamak için mühendisler, doktorlar ve bilim adamları arasında işbirliği üzerine çekiyor mühendislik gelişmekte olan bir disiplindir. alan kendi bilgi tabanını ve Columbia Biyomedikal Mühendisliği Bölümü tarafından tasarlanan akademik programlar için temel ilkeler geliştirmiştir.

Columbia Biyomedikal Mühendisliği lisans programı öğrencileri mühendislik uygulamak ve biyoloji, tıp ve yaşam sistemleri ve davranışları anlamada sorunları uygulamalı bilim ve biyomedikal sistemler ve cihazlar geliştirmek için hazırlar. Modern mühendislik ölçüm, veri toplama ve analiz, simülasyon ve sistem tanımlama sofistike yaklaşımlar kapsar. Bu yaklaşımlar, tek tek hücre, organ, tam organizmalar ve organizmalara çalışma yararlıdır. Canlı sistemlerin analizinde matematiksel modeller artan değeri, çağdaş etkinliğin başarısının önemli bir işaretidir. Biyomedikal Mühendisliği Bölümünde sunulan programları temel mühendislik biliminin izdiham vurgulamak istiyoruz ve özellikle biyomekanik, hücre ve doku mühendisliği ve biyomedikal görüntüleme alanlarında, fiziksel ve biyolojik bilimler ile mühendislik uygulanmış.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku