Resmi açıklamayı okuyun

Misyon A Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu Case Western Reserve University sağlığı teşvik ve hastalık yükünü azaltmak için yenilikçi araştırma, eğitim ve uygulamada liderlik sağlar. disiplinler arası burs adanmış yerel ve küresel topluluklara hizmet mükemmellik peşinde kararlıyız.

Vizyon Vizyonumuz oluşturmak ve bilimsel sorgulama ve dünya toplumunun araştırma, eğitim ve uygulamada mükemmellik yüksek standartlarda taahhüt bizim geleneği üzerine inşa bir öğrenme ortamı beslemek, yenilik ve küresel katkıları zengin tarihini devam etmektir.

Hemşirelik Yenilik ve Liderlik Önünde Case Western Reserve Üniversitesi'nde Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu hemşirelik eğitim, araştırma ve liderlik bir yenilikçi olarak ün kazanmıştır.

eğitime deneysel bir yaklaşım alarak okul-hemşirelik bir üniversite okul için zaman hiç büyük bağışlamak için $ 500,000 Kongre Frances Payne Bolton 1923 hediye kilit şartlardan biriydi. Bolton, belirli bir çaba başarılı olacağını hiçbir güvencesi olabilir olsa bile, okul olması gerektiğini söyledi "bu çabalara hastaneler ile işbirliği yapmak, diğer deneylerde meşgul gelecekte her zaman ücretsiz." Yenilikçi işbirliği Bu ruh Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu işaretlerinden biri olarak kaldı.

Şimdi, Dean Mary E. Kerr öncülüğünde, Hemşirelik Yüksekokulu dünyada hemşirelik eğitim, araştırma ve disiplinler arası burs ve uygulamada üzerindeki etkisini artırmak için konumlandırıyor.

Case Western Reserve Üniversitesi'nde liderlik, araştırma ve eğitim Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu (FPB) üzerinden hayatını değiştiriyor hemşirelik eğitim ve araştırma dünyaca tanınan bir liderdir.

Birçok ilkleri ev Finansbank Özel Bankacılık ulus ilk ev:

Hemşirelikte uygulama doktora akut bakım hemşiresi uygulayıcısı programı ileri uygulama uçuş hemşirelik programı Gerontological hemşirelik programı BSN perioperatif gereksinimi dört yıl içinde bilişim ile BSN

önde gelen araştırma Öğretim elemanları, öğrenciler, klinik kurum ve topluluklar arasında işbirliği, yenilikçi, sonuç bazlı araştırma ve bilginin ilerlemesi destekler. araştırma ve eğitim alanları Sağlık ve Hastalık ve Nörobilim ömrü, Öz-Yönetim karşısında Yaşlanma, Belirti Bilim, Aile / Toplum Bakım bulunur.

Konum, konum, konum Case Western Reserve Üniversitesi Circle, Cleveland, Ohio doğu kenarında 550 dönümlük kültürel ve bilimsel Mekke yer almaktadır. Öğrencilerimiz premier sağlık kuruluşları dahil hazır erişime sahip:

Üniversite Hastaneleri Vaka Tıp Merkezi: ülkenin en büyük biyomedikal araştırma Ohio merkezi ve üst 20 birisini oluşturan ülkenin önde gelen akademik hastaneler arasında, Cleveland Clinic: Dünyada ve Ohio'da en büyük hastanede ikinci büyük tıp grup uygulamaları; US News & World Report tarafından "Best of the Best" belirlenen 10 ABD hastanelerinden biri Louis Stokes Cleveland VA Tıp Merkezi: Amerika Birleşik Devletleri'nde başka VA tıp merkezi dışında klinik mükemmellik daha fazla programlar için Tanınan MetroHealth Tıp Merkezi: bir yanık ünitesi ve omurilik yaralanması konusunda uzmanlaşmış bir rehabilitasyon tesisi ile sadece 19 Seviye 1 travma merkezlerinden biridir bölgesel bir sevk hastanesi

BSN öğrencileri için engin klinik deneyim Hemşirelik Lisans (BSN) öğrencileri Hemşirelik Okulu'nda kaldıkları süre boyunca kampüs ve klinik saat saat yaklaşık iki katı ulusal ortalamanın üzerinde üçüncü hafta kendi kliniklerde başlar.

Yenilikçi akademik programlar Eğer sağlık bir ilgi ile bir lisans olsun, deneyimli bir hemşire mesleki ilerleme için hazır, ya da birisi yeni bir kariyer geçiş isteyen, FPB size eğitim ve mesleki hedeflerini yerine getirmesine yardımcı bir akademik programı vardır.

BSN (Hemşirelik Lisans) Lisansüstü Giriş Hemşirelik (Hemşirelik Lisans - MN) MSN (Hemşirelik Yüksek Lisans) Post-master Sertifikalar DNP (Doktor Hemşirelik Uygulamaları) Doktora (Hemşirelik Doktora) Sürekli Eğitim bilim adamlarının farklı topluluk

Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu ve Case Western Reserve University, farklı kökenden insanlar arasındaki ilişkileri ve etkileşimleri teşvik dahil bir kültürde inanıyorum, insan onurunu geliştirir aktif önyargı ve ayrımcılıkla azaltır, ve eden herkes için yaşam kalitesini artırır. her kökenden öğrencileri kabul için uygulamak için teşvik edilir, ve dünyanın dört bir yanından ziyaret akademisyenler ve öğretim çevremizin yıllık bileşenleridir.

küresel sağlık Biz Ev Bakımı Hemşirelikte Araştırma ve Klinik Eğitim İşbirliği Merkezi Pan Amerikan Sağlık Örgütü / Dünya Sağlık Örgütüne ev ve bizim öğrencilere eğitim ya da yurt dışında klinik veya hizmet projelerini yürütmek için birçok fırsat sunuyoruz.

Hizmet öğrenme Bizim öğrencilerimiz dünya görüşlerini ve beceri setleri genişletmek için değil, aynı zamanda ülke genelinde ve dünya çapında, Cleveland çocuklar ve aileler için erişilebilir sağlık hizmetleri ve kritik sağlık eğitim vermek için değil sadece, gerekli sivil katılım projeleri bir dizi katılmak.

Kalite ve güvenlik Finansbank Özel Bankacılık bilgi, beceri ve sürekli sağlık sistemlerinin kalitesini ve güvenliğini iyileştirmek için gerekli tutumları ile gelecek hemşire hazırlanmasında lider ve öncüdür.

mükemmeliyet merkezleri Mükemmeliyet FPB'nin Merkezleri geniş hizmet ve deneyimler, hizmet öğrenciler, akademisyenler, sağlık sektörünün ve toplumun bir zenginliği sunar.

Pan Amerikan Sağlık Örgütü / Dünya Sağlık Örgütü İşbirliği Merkezi Kanıt dayanarak İyi Hemşirelik Uygulamalarında Sarah Cole Hirsh Enstitüsü Yaşlanma ve Sağlık University Center Araştırma ve Tercümanlık (SMART) Merkezi aracılığıyla Öz-Yönetim İlerleme Araştırma (BUL) Lab Engellilerin Tam İçerme QSEN Enstitüsü Uçuş Hemşirelik için Dorothy Ebersbach Akademik Merkezi

  • Sağlık Hemşirelikte Araştırma / Ulusal Sağlık Enstitüleri, Ulusal Enstitüsü tarafından finanse

Fakülte adamlar

Bizim öğretim üyeleri birçok Hemşirelik Amerikan Akademisi adamlar vardır. Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu ülkedeki diğer herhangi bir hemşirelik okulu daha-daha 15 donatılmış profesörlük (ve sayma) olması da gurur duymaktadır.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Doktora

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

bilimsel proje Programı Direktörü tarafından onaylanan üç üyeli komite ile işbirliği içinde öğrenci tarafından tasarlanmıştır. bilimsel proje hasta sonuçlarını iyileştirilmesine ilişkin bir konu üzerinde yoğunlaşmak gerekir. bilimsel proje bir tez veya yayına uygun bir el yazması şeklini alabilir. prosedürler ve yazılı ürün Hemşirelik FPB Okulu kurallara uymak zorundadır.

Savunma öğretim üyeleri ve öğrencilere açık olan; Sandalye savunma Üniversitesi dışındakilere açık olup olmadığını belirler. Komite sözlü sınav ve yazılı ürünün yeterliliğini belirler. Komite üyelerinin iki ya da daha fazla öğrenci başarılı savunma sırasında sorulara yanıt verdi ve yazılı ürün bilimsel standartlara uygunluğunu kabul ediyorsanız bir öğrenci geçecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 5 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

seçtiğiniz bir uzmanlık alanında yüksek lisans derecesi hedefe ulaşmak gibi programlara (MSN majör bağlı olarak) arasındaki kurslar örtüşen en fazla 8 kredi ile, doktora yolunuz kısaltılabilir.

Doktora Başvuru Koşulları

Başvuru koşulları şunlardır:

Başvuran kayıtlı hemşire (veya uluslararası eşdeğer) olması ve hemşirelik (veya eşdeğeri) bir lisans veya hemşirelik alanında yüksek lisans derecesine sahip olmalıdır. hemşirelik önemli bir katkı yapmak için profesyonel hemşirelik yeterlilik, doktora programında başarı ve potansiyellerini anlatan üç öneriler. Bu önerilerin iki, tercihen hemşirelik, Doktora hazırlanmış bireylerden olmalıdır. İki veya üç sayfalık akademik ve mesleki hedef beyanı ve başvuranın araştırma ilgisinin fakültenin araştırma uzmanlığı ile tutarlılığı. Başvuru paketinde yer alan sorulara yazılı cevaplar. İki öğretim üyesiyle röportaj. Bu telefonla yapılabilir. Resmi TOEFL puanı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Gelişmiş Belgeleri örnekleri aşağıdakileri içerir: ACLS yetişkin gerontoloji için akut bakım hemşiresinin uygulayıcısı Yenidoğan hemşire uygulayıcısı ve ebelik i ... [+]

Gelişmiş Belgeleri örnekleri aşağıdakileri içerir:

ACLS yetişkin gerontoloji için akut bakım hemşiresinin uygulayıcısı Yenidoğan hemşire uygulayıcısı ve ebelik için NRP anestezi CCRN Bu liste ayrıntılı değildir ve şartlar değişebilir. Gerekli ileri sertifikalar en güncel listesi için major program direktörü başvurun. [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Lisansüstü Giriş Hemşirelik Programı kariyer hemşirelik ve hemşirelik yüksek lisansını almaya hazır öğrenciler içindir. ... [+]

Hemşirelik Yeni Kariyer

Lisansüstü Giriş Hemşirelik Programı Bir kariyer hemşirelik ve hemşirelik yüksek lisansını almaya hazır öğrenciler içindir. gelişmiş kültürlü kayıtlı hemşire ve meslekler arası, kanıta dayalı girişimleri kurşun gibi bu yüksek lisans derecesi uygulama için hazırlar.

Hemşirelik derecesi Master ayrıca MSN, DNP, doktora veya DNP / Doktora diploması sağlar.

Lisansüstü Giriş Hemşirelik Programı Özeti Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu 1979 yılından beri sonrası önlisans, lisans giriş hemşirelik eğitimi teklif etti MN öğrencilerin klinik deneyimleri 1000'den fazla saat var Öğrencilerimiz en MSN binbaşı doğru 15 krediye kadar kazanın Öğrenci mesleklerarası öğrenme deneyimleri almak için CWRU Öğrenci Run Ücretsiz Kliniği'nde gönüllü için fırsat var Öğrencilerimiz rutin NCLEX, RN licensure sınavında ulusal ortalamanın üzerinde geçmesi Öğretme ve öğrenme stratejileri lisans düzeyinde bireyler giren hemşirelik benzersiz öğrenme ihtiyaçlarına yönelik Case Western Reserve Üniversitesi'nden bir parçası olarak, Hemşirelik Frances Payne Bolton Okulu araştırma-yoğun çevre ve klinik eğitimde lider hem de Biz akademik yıl (Mayıs'a kadar Eylül) döneminde sürekli kayıt yoktur. onlar (aşağıya bakınız) tamamlandığında Uygulamalar gözden geçirilmiştir. Güz 2016 döneminde kayıt için 1 Nisan 2016 yani - 1 Nisan aşağıdaki Güz döneminde kayıt için gözden geçirilmesi tam başvuruda son tarih. Tam bir uygulama uygulamaları için kontrol listesinde bulunan tüm öğeleri içerir; Bu, başvuru formu ve tüm destekleyici belgelerin gerekli. Başvuru Koşulları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing