Resmi açıklamayı okuyun

Tarihimiz

Care Hope College (resmi olarak Palm Beach Mesleki Kurumu olarak bilinir), 1996 yılında kaliteli sağlık eğitimine duyulan ihtiyacı karşılamak için bir eğitim kurumu olarak kurulmuştur. “Eller” profesyonel sağlık çalışanlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Programlar, hastanelerde hasta bakımı sağlayanların, uzun süreli bakım tesislerinin ve özel evlerin kaliteli hazırlanmasına yönelik tasarlanmıştır.

2008 yılında Kolej, okulun yapısını ve organizasyonunu değiştiren yeni sahiplik kurdu ve yeni adı verilen Care Hope College doğdu. 2011 yılında, Kolej daha büyük bir yere taşındı, yeni programlar ekledi ve daha büyük öğrenci bedenini karşılamak için ek fakülte / personel aldı.

Kolej, çalışan yetişkinleri, kariyerlerini değiştiren yetişkinleri ve her zaman sağlık hizmetleri endüstrisine girmeye özlem duyan ve onları arayan yetişkinleri içeren bir öğrenci kuruluşunun evi olmuştur.

117829_CHCBANNER9.jpg

Misyonumuz

Care Hope College , farklı öğrenci nüfusumuzun akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, en yüksek kalitede odaklanmış eğitim ve öğrencilere öğrencilerimizi sunmaya kendini adamıştır.

Vizyonumuzun Açıklaması

Vizyonu Care Hope College tüm sakinleri ve vatandaşlar Palm Beach County ve komşu bölgelere Sa ğ lık, ey pportunity P artnership ve E ducation (UMUT) sağlamaktır. Vizyon bildirimi, Kolej'in sağlık profesyonellerini ve tecrübeli öğretim üyeleri ve personeli ile sağlık bakımı verenleri, bakım, şefkatli ve yetkin sağlık hizmeti verenleri yetiştirmek için sağlık hizmetleri ve diğer yardımcı sağlık profesyonellerini öğretmek ve yönlendirmek amacıyla Kolej'in başarması için nelere rehberlik sağlar.


117828_CHCBANNER6.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Care Hope College

Kolejde Hemşirelik (ADN) programının amacı, mezunların Lisanslı Kayıtlı Hemşire olmaya hazırlanmalarına yardımcı olmaktır. Program, öğrencileri Kayıtlı Hemşireler gibi çe ... [+]

Programın Amaçları:

Kolejde Hemşirelik (ADN) programının amacı, mezunların Lisanslı Kayıtlı Hemşire olmaya hazırlanmalarına yardımcı olmaktır. Program, öğrencileri Kayıtlı Hemşireler gibi çeşitli tıbbi ortamlarda çalışmaya hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, profesyonel hemşirelik rolleri kavramlarını ele almak için teori ve klinik bileşenleri birleştirir: bakıcı, avukat, eğitimci, iletişimci ve yönetici.

Hemşirelik (ADN) programının amacı, çeşitli ortamlarda uygulama yapmak için giriş seviyesi profesyonel hemşirelerin eğitilmesi ve hazırlanması yoluyla toplumun sağlık ihtiyaçlarını karşılamada aktif bir ortak olarak yer almaktır. Fakülte, öğrencinin mesleki gelişimine, kurum içinde toplumun desteğine ve hemşirelik mesleğinin geliştirilmesine bağlıdır. Köprü izinin mezunları, Kayıtlı Hemşire olarak lisans için Ulusal Konsey Lisanslama Sınavı (NCLEX-RN) yazabilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boynton Beach
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Care Hope College

Program, Florida eyaletinde bir Hasta Bakım Teknisyeni (PCT) olmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Hemşirelik asistanı programının tamamlanması üzerine, ... [+]

Programın Amacı

Program, Florida eyaletinde bir Hasta Bakım Teknisyeni (PCT) olmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Hemşirelik asistanı programının tamamlanması üzerine, öğrenciler Sertifikalı Hemşirelik Asistanı (CNA) sınavına girmek için Florida Eyalet Hemşireliği Kuruluna başvuruda bulunabilirler. Bir Hasta Bakım Teknisyeni bir PCT olarak çalışmak için bir CNA haline gelmelidir.

Mezunlar, Sertifikalı Hasta Bakım Teknikeri sınavına NCCT (devlet şartı değil) yoluyla girebilirler.

Program Açıklaması:

Program giriş seviyesi gelişmiş çapraz eğitimli Hasta Bakım Teknisyenleri olarak işe hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program, akut ve uzun süreli bakım ortamları için hemşirelik asistanının geleneksel rolünü genişleten geniş bir bilgi ve beceri temeli sunmaktadır. Program, bir sağlık bilimi çekirdeğini ve altı meslek tamamlama noktasını içeren bir eğitim dizisinden oluşmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boynton Beach
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
901 N. Congress Avenue Suite C-201
33426 Boynton Beach, Florida, Amerika Birleşik Devletleri