Care Hope College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tarihimiz

Care Hope College (resmi olarak Palm Beach Mesleki Kurumu olarak bilinir), 1996 yılında kaliteli sağlık eğitimine duyulan ihtiyacı karşılamak için bir eğitim kurumu olarak kurulmuştur. “Eller” profesyonel sağlık çalışanlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Programlar, hastanelerde hasta bakımı sağlayanların, uzun süreli bakım tesislerinin ve özel evlerin kaliteli hazırlanmasına yönelik tasarlanmıştır.

2008 yılında Kolej, okulun yapısını ve organizasyonunu değiştiren yeni sahiplik kurdu ve yeni adı verilen Care Hope College doğdu. 2011 yılında, Kolej daha büyük bir yere taşındı, yeni programlar ekledi ve daha büyük öğrenci bedenini karşılamak için ek fakülte / personel aldı.

Kolej, çalışan yetişkinleri, kariyerlerini değiştiren yetişkinleri ve her zaman sağlık hizmetleri endüstrisine girmeye özlem duyan ve onları arayan yetişkinleri içeren bir öğrenci kuruluşunun evi olmuştur.

117829_CHCBANNER9.jpg

Misyonumuz

Care Hope College , farklı öğrenci nüfusumuzun akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, en yüksek kalitede odaklanmış eğitim ve öğrencilere öğrencilerimizi sunmaya kendini adamıştır.

Vizyonumuzun Açıklaması

Vizyonu Care Hope College tüm sakinleri ve vatandaşlar Palm Beach County ve komşu bölgelere Sa ğ lık, ey pportunity P artnership ve E ducation (UMUT) sağlamaktır. Vizyon bildirimi, Kolej'in sağlık profesyonellerini ve tecrübeli öğretim üyeleri ve personeli ile sağlık bakımı verenleri, bakım, şefkatli ve yetkin sağlık hizmeti verenleri yetiştirmek için sağlık hizmetleri ve diğer yardımcı sağlık profesyonellerini öğretmek ve yönlendirmek amacıyla Kolej'in başarması için nelere rehberlik sağlar.


117828_CHCBANNER6.jpg

Konumlar

Boynton Plajı

Address
901 N. Congress Avenue
Suite C-201

33426 Boynton Plajı, Florida, Amerika Birleşik Devletleri