Resmi açıklamayı okuyun

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell University College (CPHS)

CPHS anda sağlık genişleyen dünyasında excel hazırlamak için kararlıyız. kolej benzersiz çift lisans programları, hizmet fikirli eğitim ve kişiselleştirilmiş eğitim sunmaktadır. İşletme ve Eczacılık Doktor Master: Bu çift diploma programları, Klinik Araştırma Master programı ile sunulan iki çift derece arasındadır. MSCR programı ile bu derece birini kazanarak, öğrenciler daha iyi, liderlik becerilerini geliştirmek, sağlık ihtiyaçlarını anlamak ve kendi kariyerlerini geliştirmek için fırsat var.

kariyer yapmak CPHS programları

Biz sağlık bilimleri derece çeşitli sunuyoruz ve inter-mesleki eğitimi teşvik eder. CPHS bizim akademik teklifleri lisans derecesi ile birlikte, üç profesyonel programlar, üç yüksek lisans programları ve sekiz çift lisans programlarından oluşmaktadır. Bunlar:

Doktor Eczacılık Doktor fizik tedavi Hekim Yardımcısı Uygulama Master Klinik Araştırma Online Yüksek Lisans Eczacılık Bilimleri Yüksek Lisans Master Halk Sağlığı Eczacılık / MBA Doktor Eczane / MS Klinik Araştırma Doktor Eczane / MS Doktor Halk Sağlığı Eczacılık / MS Eczacılık Bilimleri Doktoru Eczacılık / MBA Doktor MS Klinik Araştırma / MBA PA / MS Kamu Sağlığı JD / MS Kamu Sağlığı MS Halk Sağlığı / MBA Ön eczane BS Klinik Araştırma BS Pharmaceutical Sciences BS Hemşirelik

Campbell ilk öğretim kurumudur

Campbell öğrencileri gerçek insanların değil, sadece bir sayı gibi davranılır anlamına gelir her şeyden önce bir eğitim kurumudur. Öğretim üyeleri adına göre öğrencilerini tanımak ve onların öğrencilerinin iyice bilgi sahibi yardımcı olmak için bilgi ve zaman var.

kariyer yapmak Çift Diploma programları

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell Üniversitesi Koleji (CPHS) öğrencileri kendilerini farklılaştırmak ve daha kariyer fırsatları için kapıyı açarak, ek bir alanda özel eğitim ile eğitimlerini genişletmeye yardımcı olmak için çift lisans programları sunar.

Misyon

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell Üniversitesi Koleji misyonu mevcut ve gelecekteki sağlık ihtiyaçları ve kim olacak karşılamak için sağlık hizmeti sunucuları disiplinlerarası bir ekibin bir parçası olarak etkin bir şekilde işlev görecektir sağlık profesyonelleri olmak için Hıristiyan bir ortamda öğrenciler yetiştirmektir meslek ve meslek örgütleri liderlik sağlayacak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Campbell University

Klinik Araştırma (MSCR) derecesi Online MS ilaç geliştirme ve klinik çalışmalar dahil klinik araştırma anlayış öğrencilere genişletmek için tasarlanmıştır. ... [+]

Klinik Araştırma (MSCR) derecesi Master of Science online program:

Literatür değerlendirme, çalışma tasarımı, araştırma yöntemleri, veri yönetimi ve istatistiksel analizi ve yorumlanması öğrencileri eğitmek için tasarlanmıştır. Aynı yoğunluğu ve yüz-yüze sınıfların kalitesini, ancak geleneksel sınıf zaman ve yolculuk kısıtlamaları olmadan sunuyor. Öğrencilerin klinik araştırmaların heyecan verici ve büyüyen alanında profesyonel excel akademik yanı sıra izin verir Özellikle akranları, fakülte ve sektör profesyonelleri arasındaki etkileşimi geliştirmek için tasarlanmıştır Öğrencilerin terapötik ilgi dayalı bir araştırma projesi ile sona eriyor. Öğrenciler bağımsız çalışma ya da başka bir MSCR öğrenci ile işbirliği yapabilir. Tüm araştırma projesi deneyimi boyunca araştırma projesi danışman olarak fakülte hizmet veri yöneticileri, tıbbi yazarlar, klinik araştırma monitör, çalışma koordinatörleri, ruhsatlandırma uzmanları, Kurumsal Değerlendirme Kurulu (KİK) yöneticileri ve proje uzmanları da dahil olmak üzere pozisyonlarda alanına girmek için mezunları hazırlar. Buna ek olarak, pek çok mezun tıp ve sağlık bilimleri alanları içinde profesyonel derece takip çalışan profesyonellerin, diğer profesyonel eğitim programlarına öğrencilerin yanı sıra, istihdam olanaklarını artırmak isteyen bireyler arasında değişen hayatın her kesiminden öğrencilere yararlanabilir. Bu program gerekli hiçbir ikamet tamamen çevrimiçi olduğu; Bu nedenle, uluslararası başvuranların ABD öğrenci vizesi almaya uygun değildir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Raleigh
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Campbell University Online Master of Science in Clinical Research Degree

Campbell CPHS promo

This is Campbell

Welcome to Campbell