Campbell University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell University College (CPHS)

CPHS anda sağlık genişleyen dünyasında excel hazırlamak için kararlıyız. kolej benzersiz çift lisans programları, hizmet fikirli eğitim ve kişiselleştirilmiş eğitim sunmaktadır. İşletme ve Eczacılık Doktor Master: Bu çift diploma programları, Klinik Araştırma Master programı ile sunulan iki çift derece arasındadır. MSCR programı ile bu derece birini kazanarak, öğrenciler daha iyi, liderlik becerilerini geliştirmek, sağlık ihtiyaçlarını anlamak ve kendi kariyerlerini geliştirmek için fırsat var.

kariyer yapmak CPHS programları

Biz sağlık bilimleri derece çeşitli sunuyoruz ve inter-mesleki eğitimi teşvik eder. CPHS bizim akademik teklifleri lisans derecesi ile birlikte, üç profesyonel programlar, üç yüksek lisans programları ve sekiz çift lisans programlarından oluşmaktadır. Bunlar:

Doktor Eczacılık Doktor fizik tedavi Hekim Yardımcısı Uygulama Master Klinik Araştırma Online Yüksek Lisans Eczacılık Bilimleri Yüksek Lisans Master Halk Sağlığı Eczacılık / MBA Doktor Eczane / MS Klinik Araştırma Doktor Eczane / MS Doktor Halk Sağlığı Eczacılık / MS Eczacılık Bilimleri Doktoru Eczacılık / MBA Doktor MS Klinik Araştırma / MBA PA / MS Kamu Sağlığı JD / MS Kamu Sağlığı MS Halk Sağlığı / MBA Ön eczane BS Klinik Araştırma BS Pharmaceutical Sciences BS Hemşirelik

Campbell ilk öğretim kurumudur

Campbell öğrencileri gerçek insanların değil, sadece bir sayı gibi davranılır anlamına gelir her şeyden önce bir eğitim kurumudur. Öğretim üyeleri adına göre öğrencilerini tanımak ve onların öğrencilerinin iyice bilgi sahibi yardımcı olmak için bilgi ve zaman var.

kariyer yapmak Çift Diploma programları

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell Üniversitesi Koleji (CPHS) öğrencileri kendilerini farklılaştırmak ve daha kariyer fırsatları için kapıyı açarak, ek bir alanda özel eğitim ile eğitimlerini genişletmeye yardımcı olmak için çift lisans programları sunar.

Misyon

Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Campbell Üniversitesi Koleji misyonu mevcut ve gelecekteki sağlık ihtiyaçları ve kim olacak karşılamak için sağlık hizmeti sunucuları disiplinlerarası bir ekibin bir parçası olarak etkin bir şekilde işlev görecektir sağlık profesyonelleri olmak için Hıristiyan bir ortamda öğrenciler yetiştirmektir meslek ve meslek örgütleri liderlik sağlayacak.

Konumlar

Raleigh

Campbell University

Address
PO Box 1090, Buies Creek, NC 27506
Raleigh, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
9108931690